Bardzo polecam Pana Arka. Korzystam z usług od ładnych paru lat. Nie tylko ze standardowym serwisem, ale i z usunięciem usterki układu Pan Arek pomógł szybko i co ważne w niewygórowanych cenach.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Goździkowski ★★★★★
-
Michał Pe ★★★★★
Serwis klimatyzacji u Pana Arkadiusza przeszły już moje trzy auta, w tym świeżo zakupiony Mitsubishi Grandis, który w opinii poprzedniego właściciela nie wymagał ingerencji w układ klimatyzacji (zakup auta w listopadzie, podczas oględzin coś tam wiało z kratek, więc się nie zagłębiałem w temat). Niestety, wczesną wiosną, przy pierwszych cieplejszych dniach, już tak kolorowo nie było. Oczywiście telefon do Pana Arkadiusza, który serwisował mi już klimatyzację, zakładał instalację gazową oraz serwisował instalację w innych autach. A, że dzwoniłem, kiedy znów zrobiło się chłodniej, to otrzymałem propozycję umówienia się na diagnostykę dopiero kiedy znowu będą wyższe temperatury, bo wtedy diagnostyka będzie mogła być miarodajna. Super podejście, z szacunkiem do klienta i jego pieniędzy. Bo przecież mógł powiedzieć, żebym przyjechał, skasować za usługę i tyle. A tak, ostatecznie, usługa wykonana w warunkach, w których będzie głównie działał układ klimatyzacji. Wszystko działa. Dodatkowo, Pan Arkadiusz opowiedział mi o specyficznej konstrukcji sprężarki klimatyzacji w moim aucie. Świadczy to o bogatej wiedzy i doświadczeniu. A to szczególnie ważne, w momencie poszukiwania specjalisty do serwisu naszego auta. Maszyny do serwisu klimatyzacji są teraz w prawie każdym serwisie samochodowym, ale w większości można liczyć na "dobicie" czynnika i to tyle. Więc jeśli ktoś szuka serwisu klimatyzacji z prawdziwego zdarzenia, to szczerze polecam firmę Pana Arkadiusza. Opinię, co do serwisu instalacji gazowych przedstawiłem na profilu firmy działającej w tym zakresie. Obydwa typy usług, Pan Arkadiusz, wraz z współpracownikiem, świadczą na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.
-
Dario Kuchario ★★★★★
Po wizytach w dwóch warsztatach, gdzie skończyło się nabiciem instalacji i skasowaniem za usługę problem z klimatyzacją bez zmian. Dopiero w AUTO-KLIMA problem szybko został rozwiązany. Nie ma lepszego fachowca! Szczerze polecam!
-
Sylwester Tyburski ★★★★★
Trafiłem na Pana Arka który Jest bardzo profesjonalny w tym co robi podejmując się zadania wykonuje je perfekcyjnie. Teraz moje auto chłodzi a nawet powiem szczerze że mrozi. Dlatego serdecznie polecam ten serwis cenię za rzetelność wykonywania powierzonych zadań . Każdemu kto szuka we Wrocławiu polecam udać sie do niedalekich Jeszkowic a będziecie bardzo zadowoleni z podjętej decyzji Na Usługi związane z klimatyzacją a także z założeniem instalacji gazowej.
-
Mr. Bassik ★★★★★
Lubię kiedy w swoim życiu spotykam ludzi na równi ze mną podchodzących profesjonalnie do wykonywanego zawodu. I tak po czterech innych pseudo serwisach trafiłem na Pana Arkadiusza. Bo to elektryk więc inny czynnik inny olej my nie zrobimy takie usłyszałem stwierdzenia. Natomiast Pan Arkadiusz podjął się zadania i wykonał je perfekcyjnie. Teraz moje auto chłodzi i grzeje utrzymując baterie w komfortowej temperaturze . Dlatego serdecznie polecam ten serwis i po raz kolejny dziękuję Panu za wszystko za pasję i rzetelność wykonywania powierzonych zadań . Jestem pod ogromnym wrażeniem . Przykro że rzadko spotykamy takich ludzi.
-
Anna Rakowiecka ★★★★★
Profesjonalnie, szybko, doskonała komunikacja. Bieżąca informacja o statusie prac i kształtowaniu się wysokości rachunku, pomimo bardzo skomplikowanego przypadku. Polecam serdecznie!
-
Marcin M ★★★★★
Serwis odbył się punktualnie, o wcześniej ustalonej godzinie. Pan kompetentny i miły. Dobra kawa. Na miejscu można zrobić instalację LPG.
-
Łukasz Jabłoński ★★★★★
Właściciel miły, kulturalny. Zna się na swoim fachu. Jeśli potrzebujesz napełnić klimatyzację i wykonać ozonowanie polecam to miejsce, na pewno będziesz zadowolony.
-
Grzegorz Kozłowski ★★★★★
Szybko, sprawnie i fachowo. Polecam tego fachowca, już jestem umówiony na serwis w innych autach.
-
Kacper Smoter ★★★★★
Szybko, profesjonalniei tanio. Klimatyzajca w moim BMW E39 po wizycie w tym warsztacie jeszcze nigdy nie chodziła tak dobrze! Warto dodać, że oprócz nabijania i ozonowania klimatyzacji właściciel zajmuje się również diagnoza i kompleksową naprawą powstałych usterek w ukłądzie klimatyzacyjnym, co niestety jest rzadkością wśód warsztatów zajmujących się serwisem klimatyzacji. Gorąco polecam bo naprawdę warto!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AUTO - KLIMA serwis klimatyzacji samochodowej?
AUTO - KLIMA serwis klimatyzacji samochodowej znajduje się przy Jelczańska 23, 55-003 Jeszkowice, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AUTO - KLIMA serwis klimatyzacji samochodowej?
Można skontaktować się z AUTO - KLIMA serwis klimatyzacji samochodowej pod numerem +48 600 121 292
Jak można dotrzeć do AUTO - KLIMA serwis klimatyzacji samochodowej?
Do AUTO - KLIMA serwis klimatyzacji samochodowej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku