Opinie

  1. Elzbieta Misiak ★★★☆☆

    Dziś jest sobota 29 .11.2025 sklep jest nie czynny i nie ma żadnej informacji na ten temat. Jechałam do Was z innej miejscowości. Zero profesjonalizmu w tej kwestii.

  2. Weronika Szymańska ★☆☆☆☆

    Jestem świadoma, że to niekoniecznie wina oddziału w Oławie. Szafa nowa, meble nie zabezpieczone żadną folią, czymś, cokolwiek… przez co w kartonie wszystko porysowane….przy okazji zero informacji, że zamówienie jest gotowe do odbioru. Trzeba dzwonić i samemu się dowiadywać. Za taką cenę nie warto.

  3. Tomasz ★☆☆☆☆

    Zgadzam się z przedmówcami. Pan Tomasz bardzo pomocny, miły i uprzejmy. Zaś kobieta, bardzo niemiła w korespondencji mailowej jak i w sklepie. Przywiozłem nadmiar produktu, który wcześniej kupiłem. Towar był w moim aucie i wszedłem do sklepu, by poinformować sprzedawcę, na co Pani: to ja mam za Pana to wnieść? Przecież nawet o to nie prosiłem .. Już tam nie zrobię zakupów, a przypomnę, że zostawiłem wcześniej ponad 20 tys zł, licząc na dalszą współpracę ale po tych głupich tekstach i po żenujących mailach, w których zmuszono mnie do zamówienia albo dużej ilości drzwi albo w ogóle, jak chcesz kupić tylko jedną parę.. to jakiś absurd. Oczywiście nie zamówiłem już żadnych drzwi, kupiłem w innym sklepie.

  1. Justyna Janczak ★☆☆☆☆

    Pan który tam pracuje - miły i profesjonalny. Jednak jedna z Pań - niestesty nie wiem jak ma na imię, totalnie nieprofesjonalna i niekompetentna. Zamówiłam przycisk do WC, otworzyłam w domu folię aby zapoznać się z produktem - zamawiając przedmiot przez internet klient ma do tego prawo. Niestety przycisk okazał się być z połyskiem a chciałam matowy. Pojechałam aby zwrócić produkt i zaczęło się 'kino'. Na początku Pani powiedziała, że nie może przyjąć zwrotu bo produkt jest otwarty (przypominam ze zamwiajać przez internet mamy do tego prawo, a osoba pracująca w salonie powinna to wiedzieć!!! ), następnie wynalazła jakąś RYSKĘ! I suma sumarum zgłosić mogłam jedynie reklamację, gdzie przypominam - produkt tylko otworzyłam! I co teraz? Otrzymam pewnie nowy niepotrzebny przycisk lub reklamacja nie zostanie uznana... Na dodatek obsługująca była absolutnie niemiła, nie polecam i ze względu na tę panią na pewno do salonu nie wrócę.

  2. Jacek Glowka ★★★★★

    Warto spróbować zaopatrzyć się w komfortowe wnętrze. Mają też profesjonalny montaż wykładzin obiektowych.

  3. Przemek ★★★★★

    Wybór jak wszędzie. W internecie jest wszystko ale obsługa powoduje, ze mógłbym godzinę do sklepu jechać. Doradzono mi świetna wykładzinę, poinstruowano, podpowiedziano. Z cierpliwością i fachową poradą ! Bardzo dziękuje Panu, który tam obsługuje. Polecam

  1. Andrzej Tworzydlo (Stawros) ★★★★★

    Bardzo miła i kompetentna obsługa.

  2. Radek Radzio ★★★★★

    Można tutaj kupić wszystko do wyposażenia podłogi :) Też dowiozą.

  3. Szymon ★★★★★

    Polecam, zamówiłem panele z montażem, realizacja 5/5 Teraz czekam na drzwi :)

  1. Maks Janicki ★★★★★

    Sklep z dużym wyborem dywanów i nie tylko, przemili oraz wykwalifikowani pracownicy i kierownik sklepu, który wie jak zachować się w sytuacjach nietypowych. Nieczęsto ma się do czynienia z takim profesjonalizmem w czystej postaci. Serdecznie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Komfort - Podłogi, Dywany i Drzwi?

Komfort - Podłogi, Dywany i Drzwi znajduje się przy Księdza Prałata F. Kutrowskiego 50, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Komfort - Podłogi, Dywany i Drzwi?

Można skontaktować się z Komfort - Podłogi, Dywany i Drzwi pod numerem +48 885 987 461

Jak można dotrzeć do Komfort - Podłogi, Dywany i Drzwi?

Do Komfort - Podłogi, Dywany i Drzwi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements