Dziękujemy serdecznie za pomoc w organizacji imprezy Mikołajkowej dla dzieci z Domu Dziecka w Oławie. Fantastyczne miejsce, fantastyczna obsługa i wielka frajda dla dzieci. BMW Klub Wrocław.
Zdjęcia
Opinie
-
forestmaxbimmer ★★★★★
-
Władysław Sahaidak ★☆☆☆☆
Opinię wystawiam na podstawie porównania z innymi torami we Wrocławiu. Jedynym plusem tego toru jest cena. W opiniach często się pojawia wątek małych dzieci na torze, i rzeczywiście jest to problem. Razem ze mną jeździły dzieci, które wyglądały na 7-8 lat. Kolejnym minusem jest słaba wentylacja, nie wiem jak pracownicy wytrzymują w takim smrodzie. Podsumowując, warto przetestować, ale są lepsze tory we Wrocławiu.
-
Mateusz Nowak ★★★★★
Bardzo fajny tor, przejazd warty swej ceny. Miła pomocna obsługa, dobre gokarty, dużo frajdy!
-
LubieJablka ★★☆☆☆
Zgadzam się z poprzedzającymi że wpuszczanie dorosłych z dziećmi to jest przesada, byłem tam dziś i przez przypadek wbiłem młodego chłopaka w bandę. Na drugim przejeździe wpuścili chłopaczka może max 6 letniego, zwolniłem żeby go wpuścić by w niego nie uderzyć to jakiś typ z innego gokarta się jeszcze do mnie spruł... Żenada totalna więcej stresowania się dziećmi na torze niż przyjemności z jazdy i ścigania. Czytając opinie widać że masa ludzi zwraca na to uwagę a wy macie to głęboko gdzieś... Na torze lemans na stadionie kiedy są dzieci to są wypuszczane same na przejazd i nie ma takich sytuacji. A wy zamiast zrobić podobnie to jedyne co potraficie powiedzieć żeby zarezerwować tor na wyłączność lub przyjść w innych godzinach... Ogólnie dramat i napewno do was nie wrócę.
-
Sebastian Wilk ★★☆☆☆
Tor ciekawy ale najlepsze lata ma dawno za sobą. Dobra przyczepność, Wózki bardzo, bardzo stare aby skręcić trzeba użyć wielkiej siły...nie ma żadnego wspomagania kierownicy ani nawet przekładni ułatwiającej kierowanie. Wszystko kierowca musi ciągnąć rękami. 10 minut jazdy to mordega za własne pieniądze. Mały lifting toru, inne wózki i jestem przekonany że to miejsce może nabrać nowego blasku. Na dzień dzisiejszy są inne lepsze miejsca do wydania pieniędzy we Wrocławiu.
-
Helena Milanowska ★★★★★
Halowy obiekt kartingowy , 650m toru, 17 zakrętów dostarcza kierowcom dużo emocji. Przejazd monitorowany i przekazane na ekranach czasu przejazdu poszczególnych gokartów. Komunikatywni instruktorzy czuwają nad bezpieczeństwem łącznie z instruktarzem .
-
Pawel ★★★★★
Polecam wszytkim te miejsce, fani czterech kółek na pewno się tu odnajdą. Gokarty przeznaczone są również dla najmłodszych od 3 lat w górę
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Tor kartingowy - Wrocław Racing Center?
Tor kartingowy - Wrocław Racing Center znajduje się przy Buforowa 2, Krzyki, 52-131 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Tor kartingowy - Wrocław Racing Center?
Można skontaktować się z Tor kartingowy - Wrocław Racing Center pod numerem +48 662 701 300
Jak można dotrzeć do Tor kartingowy - Wrocław Racing Center?
Do Tor kartingowy - Wrocław Racing Center można dotrzeć, korzystając z poniższego linku