Ogromna siłownia z fatalnym zagospodarowaniem przestrzeni, wyposażenie (sztangi talerze tragedia). Nowy combo rack czyli stojak do wyciskania i siadów nie licząc że niewygodny w użytkowaniu to zagrażający bezpieczeństwu przy nakładaniu ciężaru jak i samym wyciskaniu. Liczebność talerzy wygląda jakby ktoś 3/4 ich ukradł. 4 czerwone (25kg) talerze na całą siłkę. Podest do ciągów bardziej służy jako trampolina, także jest niebezpieczny w użytku, dla stawu skokowego czy pleców, lub tego ze sztangą się odbije na stopę. Chlopak z recepcji nie wiedział na zapytanie o siłownie.
Zdjęcia
Opinie
-
Olaf ★☆☆☆☆
-
BEBECH ★☆☆☆☆
Po remoncie siłownia niestety ma kilka bardzo niepraktycznych rozwiązań. Prysznice działają na dotyk, a woda leci tylko przez kilka sekund, więc trzeba co chwilę naciskać, żeby się umyć. Do tego jest zimna lub ledwie letnia, co po treningu jest wyjątkowo nieprzyjemne. W umywalkach sytuacja jest odwrotna – woda jest tylko gorąca, bez żadnej możliwości regulacji. Nie da się nawet nalać wody do bidonu z filtrem, bo jest po prostu za ciepła. Takie rozwiązania sprawiają wrażenie, jakby zakładano, że użytkownicy nie potrafią samodzielnie zakręcić wody. Klienci siłowni to jednak nie dzieci – wystarczyłoby zamontować normalne baterie, które każdy potrafi obsłużyć. W innych siłowniach stosuje się przyciski mechaniczne, które można chociaż przytrzymać lub lekko zaklinować, żeby woda leciała dłużej. Tutaj czujnik reaguje tylko na dotyk, więc korzystanie z tego jest po prostu uciążliwe. Remont zakończył się zaledwie kilka dni temu, a już conajmniej jedno pokrętło do regulacji zostało urwane – widać, że ktoś musiał być naprawdę zirytowany tym rozwiązaniem. Na koniec warto dodać, że w szatni panuje chłód, a w łaźni jest wręcz zimno – powietrze przenika tak, że trudno mówić o jakimkolwiek komforcie. Zamiast przyjemnego miejsca do regeneracji po treningu, robi się tam po prostu nieprzyjemnie i ma się ochotę jak najszybciej wyjść.
-
Piotr Świątek ★☆☆☆☆
Siłownia, której standard nieco odstaje od pozostałych klubów tej sieci. Odnoszę wrażenie, że serwis zwywany jest dopiero wtedy, gdy do naprawy jest co najmniej kilkanaście urządzeń, ponieważ część sprzętu czeka na interwencję już od ponad pół roku.
-
Adam Bławicki ★★★★★
Super siłownia, dużo miejsca, sprzętu, niedawno wjechał nowy, polecam!
-
Ann D. ★★★☆☆
Bardzo duży minus to obsługa, która praktycznie nie zwraca uwagi na klientow, odpowiada z łaską „cześć” lub nie odpowiada wcale :) Recepcja zajęta jest plotkowaniem miedzy sobą - w porównaniu do obsługi z konkurencji, to jest to porażka. Siłownia duża i przestronna, bardzo fajne miejsce do wykonania treningu
-
Renia Hreczuch ★★★☆☆
Jak na moje wymagania jest naprawdę ok. Jest jasno, przestronnie, dużo miejsca. Szatnia jest duża. Jedynym odczuwającym minusem dla mnie jest brak jakiegoś przyjemnego widoku, albo muzyki w tle zazwyczaj leci mega cicho.
-
MarcysMB ★★★☆☆
Obsługa fajna, trenerzy git! Ale jak można tak długi czas nie załatwić serwisu łazienki, tego nie ogarniam! Połowa pryszniców wyłączona już z użytku a dziś weszłam do niby działającego i musiałam mocno przytrzymywać gałkę by jakas woda leciała. Przypomniało mi się że tak samo było pół roku temu jak chodziłam na te same zajęcia.. Do jak najszybszej poprawy!
-
Kuba Grata ★★★☆☆
Od momentu zmiany dystrybucji kluczyków do szafek (wcześniej zostawiało się kartę na recepcji, więc kluczyki wracały, teraz od razu oddają kartę i nie trzeba oddawać kluczyka) jest coraz większy problem z męskimi szafkami. Popołudniami zdarza się, że trzeba stać w kolejce po kluczyk. Stan szatni i toalet pozostawia wiele do życzenia (jedna toaleta w męskim). Dodatkowo przy zajęciach z trenerem brakuje ketli, hantli i sztang. Na plus fajni trenerzy i ciekawe zajęcia zorganizowane.
-
Chateta c: ★★★★★
W godzinach porannych (do około 11) oraz wieczornych (Po 21) nie ma najmniejszych problemów z odbyciem tutaj treningu. Stanowisk, ławek oraz ciężarów jest dostatecznie dużo. Wszędzie jest sporo przestrzeni i nie ma problemów ze ściskiem. Jest to jeden z lepiej zagospodarowanych i przyjemniejszych do przebywania w nim fitness academy w jakim byłam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Fitness Academy Domar?
Fitness Academy Domar znajduje się przy Braniborska 14, Stare Miasto, 53-680 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Fitness Academy Domar?
Można skontaktować się z Fitness Academy Domar pod numerem +48 539 261 835
Jak można dotrzeć do Fitness Academy Domar?
Do Fitness Academy Domar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku