Zawsze wychodzę z takiego zadowolony.
Zdjęcia
Opinie
-
Michal Zielinski ★★★★★
-
Krzysztof Pauch ★☆☆☆☆
Dzisiaj bardzo nieprofesjonalna i wręcz nieprzyjemna obsługa! Jestem cierpliwy, ale wybieranie sobie klientów, których pani ma ochotę obsłużyć, to skandal!
-
Marzena Boczan ★★★★★
Bardzo miła ,uważna i pomocna obsługa,Panie są bardzo wyrozumiałe dla marudzących klientów ,zawsze 2 kasy pracują ,chyba ,że nie ma klientów,asortyment sklepu też zasługuje na bardzo dobra ocena ,bo garmazetka bardzo dobra i w przyzwoitej cenie ,ciasta można powiedzieć co kto lubi ale strucla makowa najlepsza ,lepsza niż u mamy...W tym sklepie człowiek nie jest anonimowy...,Panie z obsługi pamiętają mimo ,że nie jest tak ,że często się tam bywa...
-
Krzysztof ★★☆☆☆
Pieczywa nie ma prawie nigdy, ale bułki słodkie są ok. Mały wybór warzyw, średnio połowa jest stara. Mają straszny problem z obsługą przy kasie, 3 babki na sklepie ale przy kasie tylko jedna, często jest mała kolejka ale czeka się bardzo długo bo Pani zamiast kasować kroi mięso albo nakłada pierogi.
-
Pawel Biernat ★★☆☆☆
Niestety nie zgodzę się z poprzednimi opiniami. Obsługa nie miła. czułem się jak intruz. Czekałem kilka minut przy kasie, żeby ktoś podszedł. W końcu jak podeszły panie to zostałem pominięty i skasowano w pierwszej kolejności klientki które kupowały mięso, a do kasy podeszły za mną. Usłyszałem, że jest jedna kolejka. Ciekawa praktyka - jak kupujesz chleb to musisz przepuścić tych którzy kupują mięso.
-
Krzysztof Kaźmierczak ★★★★★
Niby sklep jak każdy inny ale tylko tutaj jest kurczaczek z różna dostępny na drugie śniadanko...a jak się trafi taki jeszcze gorący to już niebo w gębie :) Asortyment też dużo lepszy niż w sieciówce :)
-
Anna Zieziula ★★★★☆
Asortyment jak w sklepie osiedlowym, mały wybór marek, ale ogólnie jest wszystko czego może Ci zabraknąć w domu. Jest opcja zakupu świeżego mięsa. Trochę ciasno, ciężko poruszać się z wózkiem lub na wózku.
-
Mirosław Pronobis ★★★★★
Obsługa miła i kompetentna. Niektóre artykuły np. zielona pietruszka i zielony koperek to duże, zawsze świeże pęczki. Tradycyjnie pakowane płatki owsiane można kupić tylko tutaj. Smaczne i świeże pieczywo w dużym wyborze. Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres GS Market Bielański?
GS Market Bielański znajduje się przy Wrocławska 39B, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska
Jak można dotrzeć do GS Market Bielański?
Do GS Market Bielański można dotrzeć, korzystając z poniższego linku