Opinie

  1. Michal Zielinski ★★★★★

    Zawsze wychodzę z takiego zadowolony.

  2. Krzysztof Pauch ★☆☆☆☆

    Dzisiaj bardzo nieprofesjonalna i wręcz nieprzyjemna obsługa! Jestem cierpliwy, ale wybieranie sobie klientów, których pani ma ochotę obsłużyć, to skandal!

  3. Marzena Boczan ★★★★★

    Bardzo miła ,uważna i pomocna obsługa,Panie są bardzo wyrozumiałe dla marudzących klientów ,zawsze 2 kasy pracują ,chyba ,że nie ma klientów,asortyment sklepu też zasługuje na bardzo dobra ocena ,bo garmazetka bardzo dobra i w przyzwoitej cenie ,ciasta można powiedzieć co kto lubi ale strucla makowa najlepsza ,lepsza niż u mamy...W tym sklepie człowiek nie jest anonimowy...,Panie z obsługi pamiętają mimo ,że nie jest tak ,że często się tam bywa...

  1. Krzysztof ★★☆☆☆

    Pieczywa nie ma prawie nigdy, ale bułki słodkie są ok. Mały wybór warzyw, średnio połowa jest stara. Mają straszny problem z obsługą przy kasie, 3 babki na sklepie ale przy kasie tylko jedna, często jest mała kolejka ale czeka się bardzo długo bo Pani zamiast kasować kroi mięso albo nakłada pierogi.

  2. Pawel Biernat ★★☆☆☆

    Niestety nie zgodzę się z poprzednimi opiniami. Obsługa nie miła. czułem się jak intruz. Czekałem kilka minut przy kasie, żeby ktoś podszedł. W końcu jak podeszły panie to zostałem pominięty i skasowano w pierwszej kolejności klientki które kupowały mięso, a do kasy podeszły za mną. Usłyszałem, że jest jedna kolejka. Ciekawa praktyka - jak kupujesz chleb to musisz przepuścić tych którzy kupują mięso.

  3. Krzysztof Kaźmierczak ★★★★★

    Niby sklep jak każdy inny ale tylko tutaj jest kurczaczek z różna dostępny na drugie śniadanko...a jak się trafi taki jeszcze gorący to już niebo w gębie :) Asortyment też dużo lepszy niż w sieciówce :)

  1. Anna Zieziula ★★★★☆

    Asortyment jak w sklepie osiedlowym, mały wybór marek, ale ogólnie jest wszystko czego może Ci zabraknąć w domu. Jest opcja zakupu świeżego mięsa. Trochę ciasno, ciężko poruszać się z wózkiem lub na wózku.

  2. Mirosław Pronobis ★★★★★

    Obsługa miła i kompetentna. Niektóre artykuły np. zielona pietruszka i zielony koperek to duże, zawsze świeże pęczki. Tradycyjnie pakowane płatki owsiane można kupić tylko tutaj. Smaczne i świeże pieczywo w dużym wyborze. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GS Market Bielański?

GS Market Bielański znajduje się przy Wrocławska 39B, 55-040 Bielany Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do GS Market Bielański?

Do GS Market Bielański można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements