Beznadzieja ceny nie z tej planety czekać tylko aż biedronkę wybudują to skonczy się to zdzierstwo
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał “Rafcioking.” Król ★☆☆☆☆
-
Marta Lewandowska ★★★★★
Bardzo dobrze zaopatrzony sklep, w którym można kupić wszystkie produkty, po które trzeba by było jechać do marketu i to dużego. Bardzo Miła i pomocna jest także obsługa. Ceny? No coś za coś... policzyć dojazd w te i z powrotem do marketu.. cóż wychodzi w moim rachunku na to samo
-
Dariusz Urbaniak ★★★★★
Miła i pomocna obsługa, sklep zadbany i czysty , towar pierwszej jakości ,gorąco polecam zakupy w tym sklepie
-
Wojciech Michalski ★★★☆☆
Bogaty wybór produktów, ceny powyżej średniej rynkowej, no ale cóż, lepiej tak niż kolejna plajta.
-
Etnohm ★☆☆☆☆
Jedyne co mogę pochwalić w tym sklepie to smaczne pieczywo i miła obsługa, która jednak dość często się zmienia bo zapewne dostają jakieś grosze pomimo iż to najdroższy sklep w mieście jaki znam - ceny z kosmosu. Do tego zawsze irytujące stanie w kolejkach mimo kilku osób w sklepie (współczuje pracownikom którzy muszą być w 3 miejscach na raz - bo jest ich za mało) Chcesz kupić pomidora ale stoisz 10 min w kolejce bo ta sama kasa obsługuje punkt LOTTO... Bardzo często rozbieżoność między ceną na etykiecie a ceną którą płacisz przy kasie (lub w ogóle brak etykiety z ceną) Zdecydowanie nie polecam tego sklepu. Idę jak muszę.
-
Krzysztof Ślusarczyk (Kursy na wózki widłowe) ★☆☆☆☆
No ja osobiście nie polecam , smród w sklepie na odległość, ekspedientki śmierdzą potem. Są nie kulturalne do klientów odzywają sie jak do znajomych brak kultury i chamstwo w państwie , a jedna Pani na mięsnym grzebała w nosie a potem nie myjąc rąk zaczeła kroic ser. No ludzie gdzie tu kultura co to za sklep powinien tam sanepid zawitac na 1 miejscu !
-
Piotr Michalski ★★★★★
Bardzo dobry sklep w dobrym miejscu, bardzo dobrze wyposażony, naprawdę jest w czym wybierać, obsługa też miła i rzetelna. Bankomat PKO jest dodatkowym atutem, szkoda tylko że jest umieszczony w środku i w dni kiedy sklep jest zamknięty, bankomat również. Ogólnie oceniam sklep na bardzo dobrze i polecam.
-
Krzysztof Wydmuch ★★★★★
Sklep dobrze zaopatrzony, miła obsługa. Od niedawna można znaleźć na półkach lokalne herbaty z Wrocławskiego Herbapolu w stałej ekspozycji, maja nawet od nich herbatki BIO dla najmłodszych.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Supermarket Społem T&J?
Supermarket Społem T&J znajduje się przy Zagłębiowska 3, Krzyki, 52-007 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Supermarket Społem T&J?
Można skontaktować się z Supermarket Społem T&J pod numerem +48 713 440 337
Jak można dotrzeć do Supermarket Społem T&J?
Do Supermarket Społem T&J można dotrzeć, korzystając z poniższego linku