Opinie

  1. Jarosław Pater ★★★★★

    Miła i kompetentna obsługa. Szeroki asortyment i dobre ceny

  2. kamil - ★★★★★

    Szybki rozładunek wózkowi w porządku ale lepiej się umówić na rozładunek gdyż plac jest mały a ruch rano jak na lotnisku.

  3. Radek ★★★★★

    Pełna profeska i lepiej niż wzorowe podejście do Klienta. Przyjechałem nie na zakupy a poprosić o pomoc ze sprzętem który był niezdatny do mojej dalszej pracy. Sympatyczny właściciel odesłał mnie na magazyn gdzie pan magazynier pomógł mi rozwiązać problem. Panowie. Niby drobnostka ale właśnie uratowaliście mi cały dzień! Jeśli będę znowu pracował w pobliżu to wiem już gdzie będę robił zakupy.

  1. Jonh Belushi ★☆☆☆☆

    Dobre cwaniaczki, Przez telefon pytałem o cenę czyścika do piany montażowej miało być 30zł a żonę wysłałem to 40zł skasowali

  2. Marcin Dutkiewicz ★★★★☆

    Generalnie drogo, ale mają dobre farby , którymi wystarczy 2x przemalować i gotowe, nie tak jak marketówki, mam jesz 5 razy i tak przebija.

  3. Tomasz Gawlik ★★★★★

    Bardzo dobra hurtownia. Profesjonalna obsługa ustawiona frontem do klienta. Oferują transport swoich towarów w przystępnych cenach. Polecam!

  1. Mariusz ★★★★★

    Znalazłem ofertę steropianu na olx. Była dużo korzystniejsza niż w innych punktach gdzie pytałem i dzwoniłem. Komunikacja drogą mailową i doradztwo na wysokim poziomie. Muszę zaznaczyć, że również wyrozumiały sprzedawca, czekał kilka dni na moje odpowiedzi, ale chyba o to chodzi, żeby szanować klienta a potem mieć zysk. Polecam sprzedawcę( kupowałem tylko materiały do ocieplenia) .

  2. Paweł Wnuk ★★★☆☆

    dobrze zaopatrzony sklep z bezproblemową dostawą ale trzeba zwracać uwagę na ceny żeby nie przepłacić. Mam wrażenie, że cena zalezy od osoby obsługującej.

  3. Mateusz Idziński ★★★☆☆

    Dobrze mieć taki sklep pod ręką. Nie trzeba gonić do Castoramy. Ale polityka cen nie budzi zaufania - wszystko trzeba wyceniać. Jeśli się nie zwraca uwagi na cenę, to można przepłacić lekko 20-30%. Myślałem, że czasy takich sklepów, gdzie o każdą farbkę trzeba pytać i sprawdzać w internecie czy nie płaci się 30% więcej już minęły, a jednak, w budowlance nadal jak w dżungli - co wywalczysz, to twoje. A jeśli nie wiesz jakie reguły tu panują, to budując dom stracisz na średniej klasy auto. Chciałem kupić tu wszystkie materiały konieczne do budowy domu, ale czułem się naciągany - cegła po 1.5 zł. W Castoramie ten sam dostawca 70 groszy. Dostawa HDS 300 zł, w Castoramie 80 zł. Pianka 28 zł, w Castoramie ta sama 18 (po czasie dostałem dobrą cenę, ale chodzi o poczucie zaufania). Pustak 5 zł, w innej hurtowni dostałem z tej samej fabryki za 3.90. Ale taki target sklepu - okoliczni mieszkańcy w potrzebie, to i przebitka spora. Mimo wszystko polecam, obsługa miła.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hubis?

Hubis znajduje się przy ks. Jerzego Popiełuszki 7, 55-080 Kąty Wrocławskie, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hubis?

Można skontaktować się z Hubis pod numerem +48 713 679 056

Jak można dotrzeć do Hubis?

Do Hubis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements