Byliśmy na pierwszym spa i na pewno nie ostatnim. Mango podczas adaptacji był nieufny, nie chciał się nawet zbliżyć i potrzebował czasu żeby się przekonać do Cioci Dominiki. Na kąpiel to już wchodził jak do siebie. Mimo że w trakcie suszenia jego cierpliwość się skończyła to po wszystkim wychodził szczęśliwy. Efekt końcowy zachwycający. Polecamy ♥️
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta G ★★★★★
-
Emi P ★★★★★
Moją kotkę seniorkę trzeba było obciąć "na lwa" z powodu nagromadzonych kudełków. Była to pierwsza wizyta mojej Rysi u groomerki i pani Dominika wykazała się świetną wyrozumiałością w trakcie procesu. Potrafi pracować z kotkami, zwłaszcza takimi, które trafią do niej po raz pierwszy. Na pewno będę wracać. Nie każdy zajmuje się kotami we Wrocławiu, a już nie każdy na takim poziomie. Polecam oraz jeszcze raz DZIĘKUJĘ!
-
Karolina K ★★★★★
Byliśmy z kotkiem pierwszy raz u groomera i oboje wyszliśmy z wizyty bardzo zadowoleni. Pani groomerka bardzo delikatnie podchodziła do naszego Bossa, pokazywała mu wszystkie narzędzia i dawała powąchać żeby się nie stresował, przez co udało się go dokładnie wyczesać i podgolić bez traumy na przyszłość. Polecamy!
-
bozena wylezek ★★★★★
Salon dla psów Zwierzęcy Szyk to bardzo profesjonalne miejsce dla kazsego psiaka, który wymaga porządnej pielęgnacji. Chodzę do tego spa z dwoma samoyedami i jestem bardzo zadowolona. Sierść psa za każdym razem jest mocno wypielęgnowana, pachnąca, tak jak tego oczekuje. Pani nie robi nic bez wcześniejszej konsultacji z właścicielem co bardzo się szanuje. Pieski za każdym razem wychodzą zrelaksowane i zadowolone, bez żadnego lęku. Byliśmy pierwszy raz z 10 miesięcznym yedkiem i trochę baliśmy się jego reakcji na suszenie i czesanie. Finalnie piesek był bardzo grzeczny i nie sprawiał problemu. Pani groomerka ma bardzo dobre podejście do psów, będziemy wracać dalej na kolejne czyszczenie :)
-
Natalia ★★★★★
To byla moja pierwsza wizyta u groomera z moimi kotami. Pani Dominika ma bardzo fajne podejście do zwierząt, z pelna troska i cierpliwością. Koty w pelni zaopiekowane, wyczesane i zadowolone i spokojne po powrocie do domu. Wrócę z pewnością!
-
Aleksandra Skoczypiec ★★★★★
Z całego serca polecam to miejsce! Dominika swoim podejściem sprawiła, że nie tylko piesek czuł się komfortowo ale również i ja, wiedząc, że zostawiam pieska w najlepszych rękach! Nie ma "taśmówki" - każdy klient jest traktowany indywidualnie, podczas jednej wizyty jest tylko jeden pies co znacząco zwiększyło mój i mojego psiaka komfort. Dominika szczegółowo wypytała o alergie i inne czynniki które mogłyby wpłynąć na użyte smaczki/kosmetyki, poświęciła czas na zapoznanie się z pieskiem. Przy odbiorze zastałam mega zadowolonego psiaka, pięknie wykąpanego, wysuszonego, wyczesanego z świetnie ogarniętymi łapkami, uszkami. Takiego efektu nigdy nie osiągnęłam w domu ( i raczej nigdy nie osiągnę :D). Na pewno wybierzemy się do Zwierzęcego Szyku nie raz i mega polecam to miejsce psiarzom, którzy chcą zadbać o swojego czworonoga.
-
Jard Yeti ★★★★★
Super. Po prostu super. Bardzo fajne podejście do zwierza, nastawienie na unikanie stresu dla niego, bez użycia środków farmakologicznych! Mogliśmy obserwować proces strzyżenia pieska, którego inni traktowali jak trudny przypadek i zabraniali nam wejścia do salonu! Okazało się, że tu nie jest trudnym przypadkiem a efekt pracy jest wyśmienity. Mamy zadowolonego przystojniaka. Polecamy gorąco Ania i Jarek.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Zwierzęcy Szyk - Spa dla psa i kota?
Zwierzęcy Szyk - Spa dla psa i kota znajduje się przy Chorwacka 22, Psie Pole, 51-107 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Zwierzęcy Szyk - Spa dla psa i kota?
Można skontaktować się z Zwierzęcy Szyk - Spa dla psa i kota pod numerem +48 728 087 933
Jak można dotrzeć do Zwierzęcy Szyk - Spa dla psa i kota?
Do Zwierzęcy Szyk - Spa dla psa i kota można dotrzeć, korzystając z poniższego linku