Opinie

  1. Kasia Kondracka ★★★★★

    Zdecydowałam się na zabieg pielęgnacyjny ciała CHAMPAGNE & TRUFFLE, który poprawił napięcie i gładkość skóry oraz zapewnił jej intensywne nawilżenie i promienny wygląd. Ogromne podziękowania za profesjonalizm, niezwykle relaksującą atmosferę oraz pozytywną energię, którą emanowała przez cały czas trwania zabiegu. Serdeczny uśmiech i zaangażowanie sprawiły, że poczułam się wyjątkowo zaopiekowana. Błogi masaż, delikatne ruchy i pełne skupienie na moim komforcie sprawiły, że była to prawdziwa chwila odprężenia i luksusu. Dziękuję za cudowny czas – na pewno wrócę ponownie!

  2. Aneta S. ★★★★★

    Moja pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia. Pani Marta jest wspaniała, dzięki niej czułam się bardzo komfortowo, a masaż jaki wykonała na mojej twarzy był najlepszy w całym moim życiu:) Dziękuję jeszcze raz i do zobaczenia.

  3. Magdalena Jutrzenka ★★★★★

    Profesjonalne podejście do potrzeb klienta i fantastyczny zabieg twarzy po którym moja skóra wyglądała młodziej i była bardzo promienna a także nawilżona. Wszystko w atmosferze głębokiego relaksu. W Instytucie można zakupić luksusowe kosmetyki idealnie dobrane do skóry po konsultacji z kosmetologiem. Bardzo polecam to miejsce!

  1. Małgorzata Kopka-Piątek ★★★★★

    Wizyta w salonie była moim prezentem urodzinowy. Pani Martą zaproponowała zabiegi dopasowane do stanu mojej skóry i uwzględniła moje preferencje - nie każdy zapach kosmetyków mi odpowiada, więc dostałam możliwość powąchania preparatu przed aplikacją. Wyszłam zadowolona, odprężona i z dobrze odżywioną skóra twarzy. Salon Dr I.Eris wybrałam ze względu na markę, ale przede wszystkim dlatego, że w cenniku ma ofertę dla osób po leczeniu onkologicznym. Bardzo doceniam to, że ktoś pomyślał o naszych szczególnych potrzebach.

  2. Joanna K ★★★★★

    Jestem klientką już od wielu lat. Manicure i pedicure zawsze fantastycznie wykonane. Pani Swietłana jest w tym nie do zastąpienia. Do tego wszystko w miłej atmosferze i super czysto i higienicznie. Najlepszy stosunek jakości do ceny jaki do tej pory miałam okazję sprawdzić. Termin co prawda trzeba umówić nieco wcześniej ale nie ma problemu z kontaktem telefonicznym. Panie zawsze oddzwaniają. Zawsze chętnie tam wracam.

  3. Ewa Ziajka ★★★☆☆

    Dostałam kartę podarunkowa do salonu na kwotę 1500 zł tak się złożyło ze w ciągu roku jej nie wykorzystałam potem miałam wypadek i w końcu w grudniu krótko przed końcem ważności zgłosiłam się do salonu w celu zrealizowania karty . Weszłam do salonu o kulach bo byłam po operacji nogi i od wejścia pani w recepcji zmierzyła mnie wzrokiem i w połowie drogi do niej spytała czego potrzebuje, poczułam się jak osoba która weszła prosić o pare groszy na jedzenie.Jak usłyszała ze jestem umówiona zmieniła ton ale dla mnie już to nic nie zmieniło . Pani kosmetyczka która robiła zabieg bardzo bardzo profesjonalne podejście miła taktowna pomocna . Bardzo miłe prawie 2 godzinki zabiegu . Duży minus dla hałasu za drzwiami w którym miałam zabieg bardzo głośne rozmowy , niesamowity rozgardiasz stukot obcasów . Głośne rozmowy prywatne personelu . Bylam tam dwa razy ale napewno już nie wrócę . Bardzo mało profesjonalnie podejście do pracy .

  1. Patrycja ★★★★★

    Klientką instytutu Eris jestem od 2006r. - po tylu latach opinia jest zweryfikowana i sprawdzona Instytut na ul. Krawieckiej : niezwykle schludny , spokojna, relaksująca atmosfera , profesjonalna obsługa - miłe Panie , każdy zabieg ( korzystałam głównie z zabiegów na twarz) wykonany sprawnie z pełną znajomością procedur , nigdy żadnych uszkodzeń , podrażnień skóry , wysoka dbałość o komfort klientki , rewelacyjne kosmetyki , ciągle wprowadzane nowości , możliwość zakupu kosmetyków na miejscu , częste regularne promocje cenowe zarówno zabiegów jak i kosmetyków. Bardzo lubię tam przychodzić - jest przyjaźnie , wychodzę zrelaksowana , pełny reset , czuję i wiem że jestem w rękach profesjonalistek, nie muszę się obawiać , że po zabiegu przez kilka dni nie będę mogła się pokazać na ulicy , czuję , że mój komfort jest dla nich najważniejszy.

  2. Anna Wiela-Hojeńska ★★★★★

    Pani Swietłana stanowi doskonałą wizytówkę Kosmetycznego Instytutu dr Irena Eris we Wrocławiu. Dała się poznać jako osoba zdyscyplinowana, sumienna, dokładna, kompetentna, o dużej kulturze osobistej. Jej profesjonalizm, dobra organizacja pracy i komunikatywność, a także stałe podnoszenie kwalifikacji sprawiają, że usługi przez nią świadczone gwarantują najwyższy poziom zadowolenia u klienta. Dziękuję!

  3. Patrycja Chodyła ★★★★★

    Bardzo polecam Kosmetyczny instytut dr Irena Eris, jestem stałym klientem, w tym roku mija już prawie 15lat i wciaż mam ochotę tu wracać. Profesjonalna obsługa, która służy dobrą radą i zachęca do korzystania z zabiegów wedle potrzeb klienta,miła atmosfera i dobrą aura sprawie że kobieta tutaj czuje się zadbana I piękna. Wychodzi z szerokim uśmiechem, a Pani Swietłana jest nie zastąpiona, fach w ręku i petarda jak wykonuje zabiegi. Pozdrawiam, Patrycja czuje się Zadbana I piękna, wychodzi z uśmiechem

  1. Elżbieta Kościk ★★★★★

    To przyjemne, relaksujące miejsce zapewnia fachową pomoc kosmetyczną, a w razie potrzeby można także zasięgnąć porady lekarza dermatologa. Panują tu surowe zasady sanitarne, klienci mogą czuć się zupełnie bezpieczni, nie tylko w tym pandemicznym czasie. Na miejscu można kupić znakomite kosmetyki gabinetowe produkcji I. Eris, które mogą być stosowane samodzielnie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut?

Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut znajduje się przy Krawiecka 3, Stare Miasto, 50-148 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut?

Można skontaktować się z Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut pod numerem +48 713 026 960

Jak można dotrzeć do Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut?

Do Dr Irena Eris Kosmetyczny Instytut można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements