Pani bardzo miła i pomocna - wybrałyśmy kwiaty, podała mi cenę. Już w trakcie pakowania wychodzi Pan i zmienił wycenę kwiatów, a za to przybranie ze zdjęcia policzył 40 zł. Chyba nie pierwsza taka sytuacja, bo Pani stała zrezygnowana jak Pan kłamał o innych cenach i sam nie mógł się doliczyć ile powinny kosztować. Cena bukietu nagle się podwoiła. Szkoda oszustw, bo Pani lepiej by poprowadziła biznes sama - uczciwie i sympatycznie.
Zdjęcia
Opinie
-
Dorota Wojtowicz ★☆☆☆☆
-
Magdalena Gołębiowska ★☆☆☆☆
Gipsówka - czyli najtańsze przybranie jakie istnieje oprócz trawy pampasowej. Wpadliśmy w pośpiechu. Pan wyciąga pęczek z za zaplecza i mówi - "30". (Myślę sobie, kurde trochę ich ponioslo, jak na najtańsze florystyczne wykończenie, ale dobra, nie chce mi się jechać specjalnie teraz i zawracać do kwiaciarni w której zwykle kupuje kwiaty, trudno) - To weźmiemy takie dwa. Płacimy, wychodzimy bo za chwile mamy byc w muzeum, a później widzę że wcisnął nam ten sam bukiet co miał niby kosztować 30 tylko za 60. Złodzieje zwykli. Unikać szerokim łukiem
-
Joanna P. ★☆☆☆☆
Mąż właśnie wrócił do domu z bukietem peonii, kwiaty ściśnięte jakoś wyglądały ale niestety został oszukany, bo kwiaty które kupił to niektóre są zwiędnięte i pręciki się sypią, niektóre ok a niektóre pąki. Kto robi bukiet z kwiatów w 3 stadiach dojrzewania? Odradzam + Dodatkowo po telefonie do kwiaciarni Pan Sprzedajcy mówił, że to kilka odmian peonii i że zobaczę ile postoją i jeszcze wrócę podziękować…
-
Magdalena Klara ★★☆☆☆
Miejsce piękne, wewnątrz ilość roślin robi wrażenie. Niestety obsługi nie można już wysoko ocenić. Wybierałam rośliny na balkon, pani z początku wydawała się miła, później coraz bardziej zirytowana faktem ze każdą z roślin sprawdzam w internecie pod kątem toksyczności dla kotów. Na koniec wybrałam dwie i powiedziałam, że wrócę po nie z samochodem. Panią to najwyraźniej bardzo rozczarowało, stwierdziła że „widzę ze pani się tak naprawdę nic tu nie podoba” i dodała z pogardą że „niech sobie pani jedzie do Leroy Merlin, tam coś będzie dla pani”. Nie wróciłam już po te rośliny…
-
Mariusz Marshak ★☆☆☆☆
Sprzedali mi stare róże, tragedia i do tego "nie mieli reszty wydać" omijać szerokim łukiem ten"przybytek.
-
nikola nikola ★☆☆☆☆
żenujące i niemiłe zachowanie obsługi, pani pracująca na moje przywitanie nie wysiliła się na żadne dzień dobry, odpowiadała od niechcenia, ceny to jeden wielki szok, dwa bukiety zwykłych tulipanów - z czego jeden po wstawieniu do wazonu od razu opadł - za 130 zł, 'ale dla pani zrobię znizke na 100 zł'. miałam przygotowane jedynie 50 zl, więc pan 'po bożemu' wziął ode mnie daną kwote i powiedział ze mi odpusci. tragedia
-
Irmina Skladowska ★★★☆☆
Kupiłam kwiatka po raz kolejny. O ile za pierwszym razem było wporzadku tak dziś został mi wciśnięty kwiatek z wieloma wadami których na pierwszy rzut oka nie zauważyłam kupując w pośpiechu. Jestem mocno zawiedziona.
-
Noemi Kurdyk ★☆☆☆☆
Ten stary to prawdziwy janusz sprzedaży. Mówię, że szukam roślin do terrarium. Gadamy o drzewku Ficus. Mówi, że będzie pięknie rosło (dwóch ogrodników mi powiedziało, że Ficus bardzo ryzykowny) i że wszystko "tutaj" się świetnie nadaje do terrarium i będzie pięknie rosło. Nieźle... Ceny mocno wygórowane ale nie musisz o nic pytać - wszystko ci odsprzeda 25 - 60% taniej. Nie wiem po co są ceny powtykane skoro każda nieprawdziwa. Aaa zaraz, przecież mamy do czynienia z magnatem biznesu. Teraz najlepsze - już mi jedno drzewko wciska za 200 (z trzystu; podobne na allegro za 165 u innego sprzedawcy) a jak mówię, że teraz i tak nie wezmę, nagle przestaje być miły. Wzrok ma jakby właśnie kogoś zadźgał i ukrył w tym buszu i mówi, że jak wrócę, płacę 300. Domykanie sprzedaży ma rodem z... komisariatu Gestapo
-
Michał Dębicki ★★★★★
Kwiaciarnia działa od 40 lat, wyglądem przypomina palmiarnię. Niektóre kwiatki mają tam po 30 lat. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Przy pierwszej wizycie Pan nas oprowadził pokazując ciekawe okazy. Niestety byliśmy tramwajem więc nic nie kupiliśmy. Przy drugiej wizycie Pan był równie miły i sympatyczny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon kwiatowy. Ciesielska B.?
Salon kwiatowy. Ciesielska B. znajduje się przy Zachodnia 48, Śródmieście, 90-403 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon kwiatowy. Ciesielska B.?
Można skontaktować się z Salon kwiatowy. Ciesielska B. pod numerem +48 426 321 624
Jak można dotrzeć do Salon kwiatowy. Ciesielska B.?
Do Salon kwiatowy. Ciesielska B. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku