Za pośrednictwem Allegro kupiłem głośnik. Szybka wysyłka, zapakowanie jak trzeba. Głośnik gra wyśmienicie. Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysiek Krzysiek ★★★★★
-
Mateusz P. ★☆☆☆☆
Zakupione nowe sluchawki po 3mscach sie zepsuły, reklamacja ponad miesiac i odesłali je niekompletne bez modułu BT, gdzie nie da sie ich juz uzytkować, powiedzieli ze to nie ich problem. Unikać.
-
Grzegorz Wziętek ★☆☆☆☆
Uważajcie na oszustów - sprzedali mi drogie słuchawki (wada wykryta podczas użytkowania) - nie chcą naprawić ani oddać pieniędzy! Ponoć uszkodzenie nastąpiło przez zabrudzenie, ale nie podjęli się diagnostyki. Zgłosiłem sprawę do Ochrony Kupujących, jeżeli to nie pomoże skieruję sprawę do Sądu. Temat opiszę także do BOSE Polska. Omijajcie szerokim łukiem!
-
Arek K ★☆☆☆☆
Nie polecam! Chciałem zakupić kilka przedmiotów na Olx owego lombardu,zero jakiego kolwiek kontaktu,telefonu nikt nie odbiera,na sms nikt nie odpisuje,na olx to samo.Olewka,nie polecam.
-
Arek ★☆☆☆☆
Zakupiłem u nich nową konsolę asus rog ally, która się przegrzewała i paliła karty sd(łącznie uszkodziła ich 5 od różnych producentów) odesłałem w ramach gwarancji i oczywiście odmowa bo według ich "ekspertyzy" wszystko w normie... Normalne, że konsola nagrzewa się do 90° mimo iż sam Asus przyznał się do tego błędu i serwis powinien to naprawić w ramach gwarancji, no ale niestety gwarancja do tak zwanej bramy i się nie znamy... Zdecydowanie nie polecam jeśli ktoś chciałby się skusić na zakup czegokolwiek tam to omijajcie firmę drucik.
-
toxic guy ★★★★★
Miła obsługa, przyjęli bez problemu złoto
-
Honorata Pisarska ★★★★★
Bardzo profesjonalny lombard nic dodać nic ująć
-
Piotr ★☆☆☆☆
Towar wystawiony jako fabrycznie nowy nie posiadał gwarancji producenta. Reklamacja przedmiotu uszkodzonego była rozpatrywana przez "profesjonalnego rzeczoznawcę", który zaprezentował na nagraniu rzecz zupełnie inną od tej zgłaszanej, narzucając retorykę, jakoby codzienne użytkowanie było przyczyną awarii. Omijać szerokim łukiem. Nie polecam!
-
Krystian Batko ★★★★★
Obsługa jest bardzo dobra lecz nw czy mogę powiedzieć to o sprzęcie kupiłem w piątek iPhone A w sobotę już przestał działać myślę że uwzględnia mi gwarancję myślę że telewizor który chce u nich zakupić nie zepsuje się tak szybko jak telefon ogólnie polecam wszystkim którzy chcą złapać coś w okazyjnej cenie
-
Joanna ★☆☆☆☆
Edit. Reklamacja dobre sobie laptop padł po miesiącu! To ra. Dwa był Pan bardzo niemiły przez telefon i powiedział cytuję "co ja mogę zrobić" Trzy Sprawa będzie trwała... Nie pozdrawiam. Edit włącza się ale się nie uruchamia i miga dioda dysku! Dalej uważam że pieniądze wywalone w błoto, kupiłam w sierpniu po ponad miesiącu nie działał i teraz leży a ją nie mam pieniędzy ani komputera, mogę wam przywieźć laptopa jak chcecie? Kupiłam laptopa trochę po miesiącu w ogóle się nie włącza, padł dysk twardy a zaznaczam że leżał normalnie w domu tak więc prawie 400 zł poszło się j. Szczerze odradzam zwłaszcza że podejrzanie łatwo opuścili cenę jestem wściekła bo naprawa jest nieopłacalna! Informuję Pana o rękojmi i że sprawa będzie miała dalszy ciąg...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lombard Petel?
Lombard Petel znajduje się przy Rzgowska 75, Górna, 93-024 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lombard Petel?
Można skontaktować się z Lombard Petel pod numerem +48 881 389 280
Jak można dotrzeć do Lombard Petel?
Do Lombard Petel można dotrzeć, korzystając z poniższego linku