Opinie

  1. Marcel K ★★★★☆

    Bardzo fajny sklep daje 4 gwiazdki bo prawie zawsze jest otwarta tylko jedna kasa i jest kolejka

  2. Szymon Dolecki ★★★★★

    Fajny sklep z bardzo dobrym mięsem i wyrobami z niego.

  3. Viki ★☆☆☆☆

    Ocena dotyczy nie samego sklepu ale obsługi tegoż. Brak zaangażowania w pracę, olewający podejście do klienta i masakryczne kolejki fo jednej kasy bo go drugiej mimo wielokrotnych wezwan nikt się nie kwapi.

  1. Anna ★★☆☆☆

    bardzo nieprzyjemny zapach unosi się w sklepie. dodatkowo klient musi znosić fochy, westchniecia i cmokania kasjerki, że musi wydać prawie 90 zl reszty .. Bo niby nie ma... ale jednak ma (tylko chciała zrobić problem i pomarudzić ?) ...

  2. Natkaaaxd ★☆☆☆☆

    Bardzo opryskliwa i negatywnie podchodząca do klienta obsługa.

  3. Teo Izy ★★★★☆

    Przede wszystkim nie ma za dużo ludzi i można spokojnie się za stanowić co potrzebujesz kupić. Polecam.

  1. Oliwia Nowak ★☆☆☆☆

    Stoję od 5 minut przy kasie z zakupami na taśmie, nikt nie raczy podejść do kasy. Obsługa opryskliwa, wczoraj na dziale mięsnym pani obsługująca mnie jakby mogła, rzuciłaby mi karkówka w twarz. Porażka.

  2. Piotr Beda ★☆☆☆☆

    Pani zastępca kierownika to szczyt bezczelności i chamstwa. Na sali pełnej klientów sprawdza mi zawartość wózka dziecięcego twierdząc że ja nie mogę być wcześniej na zakupach gdzie indziej i mość czegoś w wózku. Nie ważne że to co w nim było nie jest dostępne w Dino. Po sprawdzeniu paragonu z netto nawet słowa przepraszam. Radzę omijać ten sklep szerokim łukiem.

  3. Agnieszka Kurek ★★★★☆

    Obsługa bez zastrzeżeń, jednak widoczny niedobór personelu. Czynna jedna kasa i zawsze duża kolejka do niej..Pieczywem nieraz można rzucać jak kamieniami.... Mimo to lubię ten sklep...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dino?

Dino znajduje się przy Maszkowska 60, 95-035 Ozorków, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Dino?

Do Dino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements