Opinie

  1. Ewa Eś ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiły personel. Panie są opryskliwe i stoją za ladą za karę. Mieso jak mieso, ok.

  2. Kasia Storczyk ★★★★☆

    Duży wybór wędlin i mięsa.Duzy plus za surówki.Gwiazdka mniej za ceny .

  3. Małgorzata Piechowska ★★★★★

    Bardzo przyjemny sklep. Miła obsługa

  1. Grzegorz Gaczewski ★☆☆☆☆

    Proszę uważać wychodząc ze sklepu: wychodzi się prawie prosto na ścieżkę rowerową. Wąski chodnik przy samym sklepie. Spory ruch rowerzystów. Co do produktów sprzedawanych w tym sklepie, zdarzyło się że były dowiezione od strony zaplecza samochodem osobowym nie przystosowanym do przewozu mięsa i wędlin. Widziałem, zgłosiłem kierownictwu. Żenada, nawet nie podziękowali. Kaszanka coraz mniej smaczna. Jakość wędlin także się pogarsza. Nie polecam. W soboty i przed świętami duży ruch klientów przechodzących przez ulicę do tego sklepu w miejscu nie przeznaczonym. Kierowcy - uważajcie. Inni parkują na zakazie i gdzie popadnie.

  2. Milena Barys ★★★☆☆

    Sklep był kiedyś wizytowka naszego miasta i zawsze się mówiło, ze tu są najlepsze wędliny. Niestety to się zmieniło. Od jakiegoś czasu jakość wędlin pozostawia wiele do życzenia. Plasterkowane szynki po dwóch dniach "ślimaczeją" i nadają się do wyrzucenia. Pasztetu z żurawiną zapakowanego próżniowo przez panie w sklepie już nie kupię, po otworzeniu w domu cały błyszczał, w smaku kwaśny i nadawał się do wyrzucenia. Polecam natomiast ten pasztet pod warunkiem , że będzie krojony z opakowania oryginalnego. Wędlin od jakiegoś czasu tutaj nie biorę, więc nie mogę nic polecić. Szczerze polecam natomiast białą surowa kiełbasę- lepszej nigdzie nie jadłam, oraz tatar ten pakowany w pudełeczkach.

  3. Hanna Tromczynska ★★★★★

    Wyroby znakomite, obsługa przemiła. Ilekroć jestem w Pabianicach zawsze odwiedzam Pomso na Wileńskiej i kupuję pyszne wędliny do domu. Dlaczego firma nie otworzy swojego sklepu w Gdańsku???? Napewno byłby popyt na Wasze pyszne wyroby.

  1. LamikoBoy ★★★★★

    Duży wybór, miłe Panie z obsługi, bardzo dobra jakość. Jedyny minus to wysokie ceny, ale ciągle kolejki chyba bardzo dobrze świadczą o tym miejscu. Ja polecam kiełbasę polską surową.

  2. Hektor ★★★★☆

    Duży wybór mięs i wędlin. Miła obsługa. Dość wysokie ceny.

  3. Tytus de Zoo ★★★★★

    Wyroby na prawdę pyszne, towar najwyższej jakości, mielone mielą na miejscu! Obsługa elegancka i kulturalna, chwilę trzeba odstać w kolejce, bo każdy ma prawo wybrać najlepszy kąsek ;-) Jest też garmarz, pieczywo, sałatki. Przystępne godziny otwarcia!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Mięsny Pamso?

Sklep Mięsny Pamso znajduje się przy Wileńska 45, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Mięsny Pamso?

Można skontaktować się z Sklep Mięsny Pamso pod numerem +48 422 149 301

Jak można dotrzeć do Sklep Mięsny Pamso?

Do Sklep Mięsny Pamso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements