Bardzo niemiły personel. Panie są opryskliwe i stoją za ladą za karę. Mieso jak mieso, ok.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Eś ★☆☆☆☆
-
Kasia Storczyk ★★★★☆
Duży wybór wędlin i mięsa.Duzy plus za surówki.Gwiazdka mniej za ceny .
-
Małgorzata Piechowska ★★★★★
Bardzo przyjemny sklep. Miła obsługa
-
Grzegorz Gaczewski ★☆☆☆☆
Proszę uważać wychodząc ze sklepu: wychodzi się prawie prosto na ścieżkę rowerową. Wąski chodnik przy samym sklepie. Spory ruch rowerzystów. Co do produktów sprzedawanych w tym sklepie, zdarzyło się że były dowiezione od strony zaplecza samochodem osobowym nie przystosowanym do przewozu mięsa i wędlin. Widziałem, zgłosiłem kierownictwu. Żenada, nawet nie podziękowali. Kaszanka coraz mniej smaczna. Jakość wędlin także się pogarsza. Nie polecam. W soboty i przed świętami duży ruch klientów przechodzących przez ulicę do tego sklepu w miejscu nie przeznaczonym. Kierowcy - uważajcie. Inni parkują na zakazie i gdzie popadnie.
-
Milena Barys ★★★☆☆
Sklep był kiedyś wizytowka naszego miasta i zawsze się mówiło, ze tu są najlepsze wędliny. Niestety to się zmieniło. Od jakiegoś czasu jakość wędlin pozostawia wiele do życzenia. Plasterkowane szynki po dwóch dniach "ślimaczeją" i nadają się do wyrzucenia. Pasztetu z żurawiną zapakowanego próżniowo przez panie w sklepie już nie kupię, po otworzeniu w domu cały błyszczał, w smaku kwaśny i nadawał się do wyrzucenia. Polecam natomiast ten pasztet pod warunkiem , że będzie krojony z opakowania oryginalnego. Wędlin od jakiegoś czasu tutaj nie biorę, więc nie mogę nic polecić. Szczerze polecam natomiast białą surowa kiełbasę- lepszej nigdzie nie jadłam, oraz tatar ten pakowany w pudełeczkach.
-
Hanna Tromczynska ★★★★★
Wyroby znakomite, obsługa przemiła. Ilekroć jestem w Pabianicach zawsze odwiedzam Pomso na Wileńskiej i kupuję pyszne wędliny do domu. Dlaczego firma nie otworzy swojego sklepu w Gdańsku???? Napewno byłby popyt na Wasze pyszne wyroby.
-
LamikoBoy ★★★★★
Duży wybór, miłe Panie z obsługi, bardzo dobra jakość. Jedyny minus to wysokie ceny, ale ciągle kolejki chyba bardzo dobrze świadczą o tym miejscu. Ja polecam kiełbasę polską surową.
-
Hektor ★★★★☆
Duży wybór mięs i wędlin. Miła obsługa. Dość wysokie ceny.
-
Tytus de Zoo ★★★★★
Wyroby na prawdę pyszne, towar najwyższej jakości, mielone mielą na miejscu! Obsługa elegancka i kulturalna, chwilę trzeba odstać w kolejce, bo każdy ma prawo wybrać najlepszy kąsek ;-) Jest też garmarz, pieczywo, sałatki. Przystępne godziny otwarcia!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Mięsny Pamso?
Sklep Mięsny Pamso znajduje się przy Wileńska 45, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Mięsny Pamso?
Można skontaktować się z Sklep Mięsny Pamso pod numerem +48 422 149 301
Jak można dotrzeć do Sklep Mięsny Pamso?
Do Sklep Mięsny Pamso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku