Opinie

  1. Marysia Hreniak ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon, nie wiem jeszcze jak z trwałością bo dopiero wyszłam, ale jestem tak zadowolona, że od razu wystawiam opinię. Dziękuję Paniom stylistkom, a szczególnie Pani Sabinie, że zrobiły z mojej krótkiej i szerokiej płytki naprawdę ładne paznokcie. W salonie panuje spokojna i „luźna” atmosfera. Myślę, że wrócę :)

  2. Małgorzata Dryjańska ★★★★★

    Najcudowniejsze miejsce gdzie o paznokciach, skórze wiedzą wszystko. Pełen profesjonalizm. Wspaniała atmosfera. Drogie Panie - dziękuję . To przyjemność być Waszą klientką ❤️

  3. Agnieszka Augustyn ★★★★★

    Mam bardzo miłe doświadczenia związane z salonem. Zawsze Panie są zangażowane, dokładne i kreatywne. W salonie jest czyściutko. Po raz pierwszy uczciwie i z uważnością zwrócono uwagę na to jak mogę poprawić kondycję mojej płytki paznokcia po hybrydzie. Dotąd w innych salonach, tylko oferowano mi kolejne hybrydy i niszczono już mocno osłabioną płytkę. Miejsce godne zaufania. Dziękuję

  1. Agu Lo ★★★★★

    Serdecznie polecam salonik. Atmosfera jest bardzo sympatyczna. Salonik jest przytulny i można się odprężyć podczas zabiegu. Panie zawsze pomogą w doborze koloru na paznokciach i w doborze koloru henny na brwi. Ostatnio mój zabieg tutaj to pedicure hybrydowy, jestem bardzo zadowolona z precyzji nałożonego kolorku. Bardzo duży wybór kolorów.

  2. Shadow Girl ★★★★★

    Polecam serdecznie stylizacje wykonane przez Panie. Pani Kasia bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta, dobrała mi odpowiedni kolor na paznokcie hybrydowe. Atmosfera bardzo miła. A salonik bardzo ładny i przytulny. Na pewno odwiedzę ponownie. Polecam!

  3. Iwona Grabowski ★★★★★

    Korzystam od lat z usług gabinetu, gorąco mogę polecić cały zespół. atmosfera panująca w gabinecie powoduje, że chce się tu wracać. Czystość i sterylne narzędzia sprawiają, że czuję się tu bezpiecznie. Wykonywała tu wiele usług i z czystym sumieniem mogę polecić.

  1. Wiktoria Chmiel ★☆☆☆☆

    Zadowolona tylko przez tydzień :( szkoda. Jeden paznokieć złamany a drugi już pęknięty :( Po 2 tygodniach pęknięty paznokieć odpadł. I następny pęknięty :( brak słów. Dziś przy zakładaniu butów polała się krew:( Przez kilka dobrych lat chodziłam do Pani z Ukrainy,która robiła paznokcie rewelacyjnie ale wyjechała za granicę. Szukałam dobrej kosmetyczki ale do tej pory nie znalazłam równej jej. Czytałam waszą opinie i postanowiłam pojechać do salonu jednak skończyło się to fiaskiem.Są Święta i moje paznokcie wyglądają koszmarnie jak nigdy w życiu. :( :( :( Nie skorzystam z reklamacji ponieważ będzie to samo. :( NIE POLECAM :(

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stylizacja Paznokci Efekt?

Stylizacja Paznokci Efekt znajduje się przy Jerzego Bajana 11A, Fabryczna, 54-129 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stylizacja Paznokci Efekt?

Można skontaktować się z Stylizacja Paznokci Efekt pod numerem +48 669 219 162

Jak można dotrzeć do Stylizacja Paznokci Efekt?

Do Stylizacja Paznokci Efekt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements