Bardzo polecam to miejsce, manicure wykonane bardzo starannie, z dużą delikatnością oraz w miłej atmosferze :) Korzystam już od ponad roku i zawsze wychodzę zadowolona :)
Zdjęcia
Opinie
-
Patrycja Górna ★★★★★
-
Elżbieta Łabuz ★★★★★
Jak zawsze każda wizyta przebiega w miłej atmosferze, usługi są wykonane na najwyższym poziomie - Panie są niezwykle zaangażowane , życzliwe i dbają o komfort klienta. Należy zaznaczyć że korzystając niejednokrotnie z zabiegów klient może poczuć że jest traktowany indywidualnie a nie kolejna osoba z zapisu. Sam poziom usług zawsze na 100% w każdym detalu . Polecam serdecznie
-
Ewelina Kusiak ★★★★★
Polecam! Korzystam z usług już dwa lata. Pani Dominika zawsze pomoże w doborze koloru. Manicure hybrydowy jest staranny.
-
Ewelina Grudzińska ★★★★★
Wspaniale wykonane paznokcie żelowe :) Dokładnie wycięte skórki, perfekcyjnie nałożony kolor. Polecam serdecznie. Na pewno wrócę !
-
Katarzyna Stepniowska ★★★★★
Najlepiej wykonana hybryda jaką w życiu miałam :) Bardzo polecam!
-
Agnieszka Bloch ★☆☆☆☆
Dziś byłam umówiona na godzinę 14 na paznokcie, przybyłam na miejsce przed czasem, Pani poprosiła żebym poczekała. Ok usiadłam i czekam, czekam godzina 14:08 dalej nic cały czas słychać śmiech i rozmowę w pokoju do depilacji, zirytowałam się gdyż osoba która widziała iż przyszłam nie powiadomiła mnie iż jest opóźnienie. Szanowna Pani, czas jest bardzo cenny w obecnym czasie, może czas się tego nauczyć i nie olewać klientów. Pozdrawiam. Rozgoryczona klientka, która zrezygnowała z usługi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mani.Spot. MANICURE HYBRYDOWY?
Mani.Spot. MANICURE HYBRYDOWY znajduje się przy Fabryczna, 54-204 Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mani.Spot. MANICURE HYBRYDOWY?
Można skontaktować się z Mani.Spot. MANICURE HYBRYDOWY pod numerem +48 797 577 040
Jak można dotrzeć do Mani.Spot. MANICURE HYBRYDOWY?
Do Mani.Spot. MANICURE HYBRYDOWY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku