Opinie

  1. Pawel Nalborczyk ★☆☆☆☆

    Tragiczna firma . Paczka zamówiona 3.12.2025 na mikołaja jutro mamy 12.12.2025 a paczka nadal nie wysłana . Nie ma żadnej informacji że strony firmy kiedy zostanie wysłana i czy wogole zostanie . Pierwszy i ostatni raz zamawiałem z tej firmy . Dzieciak nie otrzymał prezentu na mikołaja i zapewne z takim podejściem firmy bambino już go nie otrzyma !!

  2. Robert Pawlak ★☆☆☆☆

    Zamawiam produkty kolejny raz i kolejny raz produkty z informacją „dostępne” nie są realizowane w terminie. Skontaktowałem się z infolinią i uzyskałem informację, że mam czekać na maila. Ostatni raz zamawiam produkty w tej firmie! Proste rzeczy ich przerastają!

  3. mariusz pastuszak ★☆☆☆☆

    Pamiętacie o inwalidach i normalnych uczestnikach ruchu.....słabo wygląda taka reklama

  1. Szymon Miąsko ★☆☆☆☆

    Nie ma możliwości wystawienia ujemnych gwiazdek? szkoda... Brak kontaktu przelew poszedł, termin realizacji miał być 10 dni mija 21 i dalej brak kontaktu... DRAMAT! Jedni mówią żę jest sprzęt inni że nie ma, gwarantują wysyłkę, brak wysyłki... Jeśli towar nie dotrze (nie ma jeszcze listu przewozowego) do poniedziałku sprawa ląduje na Policji. Złodziejom / oszustom mówimy NIE :)

  2. Maria Antoniak ★☆☆☆☆

    Z przykrością dołączam do grona niezadowolonych klientów, przedszkolna szatnia kupiona w grudniu 2023, częściowo dostarczona w grudniu 2023 roku ,częściowo w ostatnich dniach marca 2024. Jest koniec maja okleina się odkleja a sprzedawca sugeruje niewłaściwe użytkowanie, jak można niewłaściwie użytkować siedzisko w szatni, na jaki okres użytkowania jest ten mebel przygotowywany. Starsze meble tego samego dostawcy mimo długiego okresu użytkowania są dobre i nic się nie rozkleja, szkoda, kolejne miejsce na udane zakupy odpada.

  3. Robert Gdela ★☆☆☆☆

    Odradzam wszystkim! Z dała od tych partaczy!!! Banda nieudaczników! Brak jakiejkolwiek współpracy, niedotrzymywanie terminów, absurdalne sytuacje. Zarząd nie reaguje na skargi. Omijajcie z daleka.

  1. Łukasz Wróbel ★☆☆☆☆

    Bardzo niepoważna firma !!!! Towar zamówiony i opłacony 19.12.2022 na stronie jest informacja, że zamówienia złożone do 20.12 wyjadą przed inwentaryzacja która miała mieć miejsce na początku stycznia. Po wielu mailach i telefonach zamówienie z wielką łaska dojechalo do mnie 30.01.2023. Panie na infolini wogole nie mają szacunku do klienta. Podejście na zasadzie nie ma to nie ma czego od nas chcesz. DRAMAT ! NIE POLECAM !!!

  2. Artur Chalka ★★★★★

    Profesjonalna firma godna polecenia. Wszelkie ustalenia i zobowiązania na najwyższym poziomie. Od zamówienia po dostawę. Współpraca na poziomie handlowym. Polecam kontakt z kierownikiem działu zakupu Panią Justyną. Osoba kompetentna i pomocna jak najbardziej odpowiednia na tym stanowisku. Polecam.

  3. Pietrek27 ★★★★★

    Przyjechałem na rozladunek dzień wcześniej bez problemu wpuścili i pozwolili do rana zostać. Mają drugi magazyn na ul. Stefana Skazywano 5/7. W prawo od warsztatu tylko lepiej tam odrazu wycofać bo mało miejsca

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Moje Bambino?

Moje Bambino znajduje się przy Graniczna 46, Górna, 93-428 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Moje Bambino?

Można skontaktować się z Moje Bambino pod numerem +48 801 577 544

Jak można dotrzeć do Moje Bambino?

Do Moje Bambino można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements