Byłam ostatnio,zostałam tak umoralniona przez panią z obsługi że zostawiłam w przymierzalni opakowanie po przesyłce z hm online.Poszlam przymierzyć spodnie z zamówienia.Jak wyszłam i stałam do kasy to pani z obslugi przy wszystkich na sklepie tak mnie umoralniala że zrobiłam źle.
Zdjęcia
Opinie
-
AA GG ★★☆☆☆
-
Zorya ★★☆☆☆
Mały wybór rozmiarów, na wieszakach samo xxs i xs, a przymierzalni chyba dawni nikt nie sprzątał, bo pełno kurzu na podłogach
-
Justyna Franczak ★☆☆☆☆
Stojąc w kolejce z kilkumiesięcznym maluchem niestety nie zostałam obsłużona. Maluch zaczął płakać, próbowałam go uspokoić. Bezskutecznie. Niestety nikt z personelu nie zareagował by otworzyć drugą kasę, a były takie możliwości. Nie oczekiwałabym szybkiego obsłużenia, gdyby dziecko było spokojne. Zmuszona byłam niestety zrezygnować z zakupów.
-
Paulina K ★★★★★
Wczoraj wieczorem robiłam zakupy i musze przyznać że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Blondynka jak dobrze pamietam w zielonej bluzie która mnie obsługiwała była bardzo uprzejma i pomocna az miło było robić zakupy. Pozdrawiam serdecznie napewno wrócę.
-
Lena B. ★☆☆☆☆
Kobieta w zaawansowanej ciąży czeka do kasy, a Pani z obsługi zamyka kasę przed nosem ciężarnej, po zwróceniu uwagi z wielkim fochem obsługuje, źle nalicza towar, wychodzi ponad 20 zł. więcej, dopiero po zwróceniu uwagi robi zwrot i poprawnie nalicza zakupy. Nie polecam tego sklepu, obsługa straszna, pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą w sklepie.
-
A Google User ★★★★★
No trochę powiewu cywilizacji w Miasteczku, chociaż trudno nie odnieść wrażenia, że ceny w sklepie tej samej marki jakby niższe i więcej promocji.
-
bumblebeee ★☆☆☆☆
Starsza wysoka Pani z krótkimi blond włosami i w okularach na kasie bardzo nieuprzejma. Chciałam wykorzystać kupon, Pani stękała i wzdychała, bo kupon nie działał, usłyszałam "nie wiem co tu Pani naklikała". Ostatecznie kupon zadziałał. Proponuję Panią raczej odsunąć od kasy i kontaktu z klientami, tym bardziej, że nie jest to moja pierwsza wątpliwej przyjemności przygoda z Panią.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres H&M (Galeria Tomaszów)?
H&M (Galeria Tomaszów) znajduje się przy Barlickiego 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do H&M (Galeria Tomaszów)?
Można skontaktować się z H&M (Galeria Tomaszów) pod numerem +48 447 153 540
Jak można dotrzeć do H&M (Galeria Tomaszów)?
Do H&M (Galeria Tomaszów) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku