Opinie

  1. AA GG ★★☆☆☆

    Byłam ostatnio,zostałam tak umoralniona przez panią z obsługi że zostawiłam w przymierzalni opakowanie po przesyłce z hm online.Poszlam przymierzyć spodnie z zamówienia.Jak wyszłam i stałam do kasy to pani z obslugi przy wszystkich na sklepie tak mnie umoralniala że zrobiłam źle.

  2. Zorya ★★☆☆☆

    Mały wybór rozmiarów, na wieszakach samo xxs i xs, a przymierzalni chyba dawni nikt nie sprzątał, bo pełno kurzu na podłogach

  3. Justyna Franczak ★☆☆☆☆

    Stojąc w kolejce z kilkumiesięcznym maluchem niestety nie zostałam obsłużona. Maluch zaczął płakać, próbowałam go uspokoić. Bezskutecznie. Niestety nikt z personelu nie zareagował by otworzyć drugą kasę, a były takie możliwości. Nie oczekiwałabym szybkiego obsłużenia, gdyby dziecko było spokojne. Zmuszona byłam niestety zrezygnować z zakupów.

  1. Paulina K ★★★★★

    Wczoraj wieczorem robiłam zakupy i musze przyznać że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Blondynka jak dobrze pamietam w zielonej bluzie która mnie obsługiwała była bardzo uprzejma i pomocna az miło było robić zakupy. Pozdrawiam serdecznie napewno wrócę.

  2. Lena B. ★☆☆☆☆

    Kobieta w zaawansowanej ciąży czeka do kasy, a Pani z obsługi zamyka kasę przed nosem ciężarnej, po zwróceniu uwagi z wielkim fochem obsługuje, źle nalicza towar, wychodzi ponad 20 zł. więcej, dopiero po zwróceniu uwagi robi zwrot i poprawnie nalicza zakupy. Nie polecam tego sklepu, obsługa straszna, pierwszy raz spotkałam się z taką obsługą w sklepie.

  3. A Google User ★★★★★

    No trochę powiewu cywilizacji w Miasteczku, chociaż trudno nie odnieść wrażenia, że ceny w sklepie tej samej marki jakby niższe i więcej promocji.

  1. bumblebeee ★☆☆☆☆

    Starsza wysoka Pani z krótkimi blond włosami i w okularach na kasie bardzo nieuprzejma. Chciałam wykorzystać kupon, Pani stękała i wzdychała, bo kupon nie działał, usłyszałam "nie wiem co tu Pani naklikała". Ostatecznie kupon zadziałał. Proponuję Panią raczej odsunąć od kasy i kontaktu z klientami, tym bardziej, że nie jest to moja pierwsza wątpliwej przyjemności przygoda z Panią.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres H&M (Galeria Tomaszów)?

H&M (Galeria Tomaszów) znajduje się przy Barlickiego 1, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do H&M (Galeria Tomaszów)?

Można skontaktować się z H&M (Galeria Tomaszów) pod numerem +48 447 153 540

Jak można dotrzeć do H&M (Galeria Tomaszów)?

Do H&M (Galeria Tomaszów) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements