Polecam. Super podejcie do zwierząt.
Zdjęcia
Opinie
-
Słonko ★★★★★
-
Joanna N ★★★★★
Fachowa pomoc, sympatyczni weterynarze, którzy znają się na pieskach. Skuteczne leczenie i porady, w niskiej cenie. Polecam
-
Olesya Melekh ★★★★★
Wspaniały weterynarz! Szybka diagnoza, skuteczne leczenie i dużo serca dla naszego psa. Dziękujemy! ❤️
-
LilUnicorn ★☆☆☆☆
Powinni zamknąć to miejsce. Nie zleca wgl profilaktycznych badań jak USG, chyba ze akurat do niego raz na pół przyjedzie ktoś kto faktycznie umie leczyć zwierzęta i robić usg. Nie posiada odpowiedniego sprzętu, nie wykonuje żadnych zabiegów ledwo co i dopiero w przypadkach krytycznych (śmiertelnych) łaskawie odeślę i to do najdroższej kliniki z którą ma umowę bo przecież grunt to pieniądze. Przez 10 lat poza pobraniem krwii nie zlecał nic mojemu psu aż doszło do tragedii bo okazało się, że pies ma guza na śledzionie w takim stadium że leczenie nie wchodziło nawet w grę ( w awaryjnej sytuacji gdy guz pękł jechaliśmy do innej kliniki, dopiero tam nam powiedziano, że profilaktycznie conajmiej raz w roku się wykonuje badanie USG). Guza można było wykryć i leczyć wczesniej ale każde objawy które były alarmujące Bioły po prostu ignorował. Aktualnie przez niego umiera kot bliskiej mi osoby, regularnie badany u dr biolego, nie raczył poinformować że z wyniki krwi są masakryczne a kot od wielu lat choruje na wątrobę, dopiero teraz jak choroba doprowadziła go niemal do śmierci to w innej klinice walczą o jego życie bo rozwiązaniem Dr biołego na problemy zdrowotne zwierząt jest - olać, dać antybiotyk (dobrany na ślepo bo nawet nie weryfikuje do jakiej jednostki chorobowej). Powinno się zamknąć to miejsce a temu człowiekowi odebrać prawo do wykonywania zawodu. Stałym bywalcom radzę jeśli kochają faktycznie swoje zwierzęta, zmienić weterynarza i chodzić do kliniki która faktycznie ma sprzęt, warunki i zaangażowanych lekarzy. Nie pozdrawiam i nie dziękuję za nic bo niszczył pan życie zbyt wielu osobom zaniedbując i lekceważąc stan ich pociech.
-
Piotr DW ★★★★★
Pan Doktor to bardzo oddany zwierzętom i empatyczny człowiek. Wspaniały fachowiec. Serwisuje u Niego swojego Buldoga Francuskiego od lat i jestem pod wielkim wrażeniem. Mam do niego pełne zaufanie. Polecam
-
Przemyslaw Widera ★☆☆☆☆
Polecam każdemu tego lekarza jeżeli zwierzę potrzebuje szczepionki albo wyciągnięcie kleszcza bo na więcej tutaj nie ma co liczyć. Przy pana leczeniu pies by zdechł po paru dniach.
-
Jar Ko ★☆☆☆☆
Radzę dobrze przemyśleć decyzję o leczeniu psa w tej przychodni,można szybko stracić przyjaciela.
-
Szuger123 ★☆☆☆☆
Pies przyjechał na szczepienie , skończył uspany , dzieci płaczą, żona wyje , ja cie ... chyba zabije.. Nie polecam
-
Maciej Morelowski ★☆☆☆☆
Gość nie ma wogole pojęcia o leczeniu zwierząt zwykły naciągacz i oszust nie polecam naciąga na leczenie a na końcu i tak każe uśpić zero uczuć zwykły oszust
-
ART TRB ★★★★★
Fachowa miła usługa. Moja kotka zadowolona. Oby tak dalej.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia weterynaryjna?
Przychodnia weterynaryjna znajduje się przy Jagiellońska 26, 55-095 Mirków, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia weterynaryjna?
Można skontaktować się z Przychodnia weterynaryjna pod numerem +48 608 225 115
Jak można dotrzeć do Przychodnia weterynaryjna?
Do Przychodnia weterynaryjna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku