Opinie

  1. Michał 95 ★★★★★

    Polecam. Często korzystam i jestem bardzo zadowolony. Oddaję garnitury, pościele, kurtki. Bardzo miła obsługa i wysoka jakość usług.

  2. Damian Bauer ★★★★★

    ​W końcu znalazłem pralnię, której mogę zaufać! Niestety, w przeszłości miałem złe doświadczenia z innymi miejscami, ale ta pralnia to game-changer. Nie tylko piorą i suszą, ale traktują moje ubrania z szacunkiem i dbają o każdy szczegół. Moje ulubione rzeczy odzyskały blask. Dziękuję!

  3. Radosław Błoński ★☆☆☆☆

    Dla Osób lubiących krótko: zdecydowanie odradzam. Jedna gwiazdka, wyłącznie z uwagi na fakt, że nie da się nie da dać 0. Oddałem praktycznie nowy garnitur do uprania i uprasowania. To co otrzymałem jest widoczne na zdjęciach. Garnitur jest: 1. Brudny; 2. Maksymalnie wygnieciony; 3. Zniszczony. Nie mam pewności, że uszkodzony materiał uda się przywrócić do jakości powrotnej. Koszt usługi to 105 zł. Koszt garnitur to koszt blisko 1000 zł. O efekcie współpracy powiedzieć, że jest beznadziejny to nic nie powiedzieć. Zwracam się z uprzejmą, ale stanowczą prośbą o bezzwłoczny kontakt ze mną celu ustalenia sposób naprawy zniszczeń poczynionych przez Państwa firmę.

  1. marzena struszczyk ★★★★★

    Serdecznie polecam tą pralnię. Korzystałam już wiele razy i zawsze jest miła obsługa. Panie informują jeśli są wątpliwości co do jakiejś plamy. Mają dobre ceny i krótkie terminy. Czego chcieć więcej :) Serdecznie pozdrawiam Zadowolona stała klientka

  2. Maksio Majewski ★★★★★

    Bardzo szybka usługa, miła obsługa i ogółem wszystko super!

  3. Tomasz Dąbrowski ★★★★★

    Sprawnie, szybko i bez zastrzeżeń. Garniak wyglądał jak nowy. Spodnie wyprasowane w kant... jakiego chyba od nowości nie miały. Rewelacyjna obsługa i kontakt.

  1. MALINA ZETKA ★★★★★

    Znakomita obsługa. Pomimo natłoku pracy Pani wyprasowała ubranie od ręki, dodając parę cennych wskazówek dotyczacych obchodzenia się z tego typu materiałem. Serdecznie polecam.

  2. Karolina ★★★★★

    Suknia ślubna mojej mamy, która leżała w worze na strychu przez 25 lat, wygląda jak nowa!! Brak plam i szarości. Jestem bardzo zadowolona ☺️

  3. Klaudia Ruda ★★★★★

    Błyskawiczna usługa, suknia ślubna wygląda jak nowa, garnitur ślubnego jakby nigdy nie tarzał się w nim po podłodze. Kurtka z ociepleniem cudownie puszysta, pranie pięknie pachnie, aż miło było wieźć je w aucie. Ceny bardzo przystępne, a Panie właścicielki przesympatyczne i uśmiechnięte. Będę wracać!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PRALNIA ŁÓDZKA?

PRALNIA ŁÓDZKA znajduje się przy Aleksandrowska 38, Bałuty, 91-201 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PRALNIA ŁÓDZKA?

Można skontaktować się z PRALNIA ŁÓDZKA pod numerem +48 507 105 989

Jak można dotrzeć do PRALNIA ŁÓDZKA?

Do PRALNIA ŁÓDZKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements