Polecam. Często korzystam i jestem bardzo zadowolony. Oddaję garnitury, pościele, kurtki. Bardzo miła obsługa i wysoka jakość usług.
Zdjęcia
Opinie
-
Michał 95 ★★★★★
-
Damian Bauer ★★★★★
W końcu znalazłem pralnię, której mogę zaufać! Niestety, w przeszłości miałem złe doświadczenia z innymi miejscami, ale ta pralnia to game-changer. Nie tylko piorą i suszą, ale traktują moje ubrania z szacunkiem i dbają o każdy szczegół. Moje ulubione rzeczy odzyskały blask. Dziękuję!
-
Radosław Błoński ★☆☆☆☆
Dla Osób lubiących krótko: zdecydowanie odradzam. Jedna gwiazdka, wyłącznie z uwagi na fakt, że nie da się nie da dać 0. Oddałem praktycznie nowy garnitur do uprania i uprasowania. To co otrzymałem jest widoczne na zdjęciach. Garnitur jest: 1. Brudny; 2. Maksymalnie wygnieciony; 3. Zniszczony. Nie mam pewności, że uszkodzony materiał uda się przywrócić do jakości powrotnej. Koszt usługi to 105 zł. Koszt garnitur to koszt blisko 1000 zł. O efekcie współpracy powiedzieć, że jest beznadziejny to nic nie powiedzieć. Zwracam się z uprzejmą, ale stanowczą prośbą o bezzwłoczny kontakt ze mną celu ustalenia sposób naprawy zniszczeń poczynionych przez Państwa firmę.
-
marzena struszczyk ★★★★★
Serdecznie polecam tą pralnię. Korzystałam już wiele razy i zawsze jest miła obsługa. Panie informują jeśli są wątpliwości co do jakiejś plamy. Mają dobre ceny i krótkie terminy. Czego chcieć więcej :) Serdecznie pozdrawiam Zadowolona stała klientka
-
Maksio Majewski ★★★★★
Bardzo szybka usługa, miła obsługa i ogółem wszystko super!
-
Tomasz Dąbrowski ★★★★★
Sprawnie, szybko i bez zastrzeżeń. Garniak wyglądał jak nowy. Spodnie wyprasowane w kant... jakiego chyba od nowości nie miały. Rewelacyjna obsługa i kontakt.
-
MALINA ZETKA ★★★★★
Znakomita obsługa. Pomimo natłoku pracy Pani wyprasowała ubranie od ręki, dodając parę cennych wskazówek dotyczacych obchodzenia się z tego typu materiałem. Serdecznie polecam.
-
Karolina ★★★★★
Suknia ślubna mojej mamy, która leżała w worze na strychu przez 25 lat, wygląda jak nowa!! Brak plam i szarości. Jestem bardzo zadowolona ☺️
-
Klaudia Ruda ★★★★★
Błyskawiczna usługa, suknia ślubna wygląda jak nowa, garnitur ślubnego jakby nigdy nie tarzał się w nim po podłodze. Kurtka z ociepleniem cudownie puszysta, pranie pięknie pachnie, aż miło było wieźć je w aucie. Ceny bardzo przystępne, a Panie właścicielki przesympatyczne i uśmiechnięte. Będę wracać!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PRALNIA ŁÓDZKA?
PRALNIA ŁÓDZKA znajduje się przy Aleksandrowska 38, Bałuty, 91-201 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PRALNIA ŁÓDZKA?
Można skontaktować się z PRALNIA ŁÓDZKA pod numerem +48 507 105 989
Jak można dotrzeć do PRALNIA ŁÓDZKA?
Do PRALNIA ŁÓDZKA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku