Upięcie włosów na wesele miało na 100% wytrzymać do rana, niestety nie wytrzymało nawet do wesela. A sam efekt końcowy też nie powalal z nóg.
Zdjęcia
Opinie
-
Ania G ★☆☆☆☆
-
Małgorzata Kumor-Kazek ★★☆☆☆
Szczerze mówiąc nie jestem zadowolona z efektu. W ogóle nie widać, żeby coś było z włosami robione (podcięłam same końcówki, ale zawsze po wizycie u fryzjer_ki włosy super się układały bez dodatkowej stylizacji). A teraz są takie jakie były przed podcięciem. Cała wizyta trwała bardzo długo, ponad 1h ale w głównej mierze składała się z suszenia i prostowania włosów, samo ścięcie to tylko 5-10 minut, więc dla mnie duża strata czasu. Nadmienie jeszcze fakt, że bardzo dbam o włosy, nie katuję je wysokimi temperaturami i aż mnie zmroziło jak zobaczyłam prostownicę nastawioną na ponad 200 stopni i parę unosząca się z moich włosów. Zabrakło mi też pielęgnacji, po ścięciu nic nie zostało nałożone na włosy, po tej prostownicy włosy wyglądały tragicznie, jakbym nie wiedziała, że dopiero co zostały ścięte to bym pomyslała, że potrzebują odświeżenia u fryzjera. Nigdy wczesniej nie spotkałam z tym, że nie była nałożona odżywka bez spłukiwania (przecież ona ma inne właściwości niż odżywka do spłukiwania) czy olejek na końcówki. Nie mogłam się doczekać aż wrócę do domu i zadbam o włosy po swojemu, żeby odżyły... po wizycie u fryzjerki.
-
Magda Krawczuk ★★★★★
Najlepsza Fryzjerka u jakiej zdarzyło mi się być. Pani Paulina doradziła odpowiednie cięcie i sprawiła, że chyba pierwszy raz w życiu wyszłam od fryzjera w 100% zadowolona. Do tego mega miła atmosfera. Polecam z całego serduszka i na pewno wrocę tym razem na koloryzację ;)
-
Ewelina Pilarczyk ★★★★★
Dobra fryzjerka która słucha czego chcesz i potrafi doradzić. Polecam
-
Marta Gmerek ★★★★★
Z czystym sumieniem mogę polecić salon i Panią Paulinę! Ma rękę do włosów i zawsze wychodzę z piękna fryzura.
-
monika karcz ★★★★★
Pani ma Bardzo dobre podejście do dzieci:) polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres O Włos Salon Fryzjerski?
O Włos Salon Fryzjerski znajduje się przy Świętej Jadwigi 11A, 55-100 Trzebnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do O Włos Salon Fryzjerski?
Można skontaktować się z O Włos Salon Fryzjerski pod numerem +48 725 299 487
Jak można dotrzeć do O Włos Salon Fryzjerski?
Do O Włos Salon Fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku