Opinie

  1. Adrian Zwierzchowski ★★☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam, terapeuta mocno przeciętny, nijaki. Po prawie 2 latach koniec to było najlepsze na mojej drodze leczenia i po przerwie i kilku próbach znalezienie kogoś profesjonalnego i inteligentnego to był klucz do wszystkiego. Opinie w środowisku terapeutycznym w Łodzi pan Paweł ma negatywna jak udało mi się ustalić.

  2. Violetta Wiernicka ★☆☆☆☆

    Wizytę u p. Karawajczyka odbieram jako jedną z najbardziej upokarzających doświadczeń życiowych. Swoje problemy określiłam w liście poprzedzającym wizytę u tego terapeuty, ale podczas wizyty nie pozwalał mi na odniesienie się do wspomnianych przeze mnie zagadnień. Zadawał pytania i sam na nie odpowiadał. Był też wulgarny ( niestety muszę zacytować jego wypowiedź), powiedział, że "jeśli Pani temu mężczyźnie nie dała, to czego Pani oczekuje?". Określił mnie jako osobę "żyjącą bez celu", "fruwającą z kwiatka na kwiatek" , choć tak naprawdę moje osiągnięcia zawodowe przewyższają jego . Mówił o mojej niemoralności. Przykłady karygodnego zachowania w ciągu jednej wizyty można mnożyć. Byłam bardzo wzburzona, wciśnięta w fotel, tłumacząca się z swoich "grzechów". Pan Karawajczyk sprawiał wrażenie zadowolonego z siebiei po swoich obraźliwych monologach jak gdyby nic zapytał: "To kiedy następna wizyta?" Odradzam wizytę, bo ten człowiek w ciągu 50 min złamał wszystkie zasady etyczne psychoterapeuty

  3. Piotr Fidala ★★★★★

    Mam mieszane uczucia. Z jednej strony p. Paweł jest bardzo inteligentną osobą z drugiej strony, gdy pojawiłem się po pomoc u p. Pawła przy ul. Inowrocławskiej, dostałem nietypową ofertę: 1. albo spotkania trwają i są nagrywane do jakichś celów 2. albo nie mam możliwości uzyskania pomocy lub mam prawo skorzystania z odpłatnych wizyt u p. Pawła w innej placówce. Terapia zakończyła się tego samego dnia, nie wyraziłem zgody na przymusowe nagrywanie przy ul. Inowrocławskiej. Teraz gdy współpracuję z terapeutą klinicznym z 30 letnim stażem opisuję mu moja historię z terapeutami. Jedna z historii jest właśnie ta. Dotychczas nie dzieliłem się z nikim tymi doświadczeniami jednak poznając bliżej zagadnienie kodeksu uznałem, że powinienem się podzielić z otoczeniem tym doświadczeniem. P. Paweł może być super terapeutą, jednak to doświadczenie z przeszłości, taki jakby przymus nagrywania, przed jakim zostałem postawiony jako pacjent, spowodowało, że terapia szybko się zakończyła pozostawiając jakiś ukryty niesmak, który trzymałem przez lata. 02 sierpnia 2024r. P. Pawle, znieniam p. ocenę z 3 na 5, dla poczucia tego, że wiadomość ta nie jest formą robienia komukolwiek krzywdy a jedynie formą uwrażliwienia. Muszą mieć Państwo świadomość, że pacjent który udaje się na terapię może być przerażony informacją, że jego sesja bedzie nagrywana do jakichś celów. W moim wypadku, ten przymus skutkował natychmiastowym zerwaniem spotkań. Zostałem na lodzie i dużym poczuciem rozczarowania i w zasadzie nie chciałem już korzystać z żadnej pomocy terapeutycznej. Rozumiem, że w Pana wypadku jest to dbałość o najwyższą formę świadczonych usług (sprawia Pan też takie wrażenie osoby poważnej). Obecnie korzystam już z usług bardzo dobrego terapeuty klinicznego i nie chciałbym rozpoczynać dwóch terapii na raz, czułbym się też mało komfortowo. Jedyne, co mogę zasugerować na podstawie mojego doświadczenia aby zastanowić się co dzieje się z pacjentkami którzy nie wyrażają zgody na nagrywanie i być może była to ich pierwsza i ostatnia wizyta u terapeuty. Być może są jakieś mniej odstraszające formy dokumentowania spotkań, tak aby ostatecznie pacjent nie wyszedł z gabinetu z poczuciem rozgoryczenia.

  1. Karolina Szydłowska ★★★★★

    Nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Byłam pacjentką p. Pawła Karawajczyka przez ponad 2 lata. Spotykaliśmy się na sesjach 2 razy w tygodniu. Była to bardzo intensywna i trudna terapia. Musiałam zmierzyć się z demonami przeszłości i ze swoją zaburzoną osobowością. Mogę powiedzieć, że był to bardzo wymagający czas dla mnie. Początki (kilka miesięcy) były najtrudniejsze, ponieważ musiałam nauczyć się opowiadać o najintymniejszych szczegółach z mojego życia. Terapia to proces długotrwały i trzeba być na to przygotowanym. Pan Paweł jest osobą empatyczną, wyrozumiałą, cierpliwą. Nigdy mnie nie oceniał, nigdy nie krytykował, ale przedstawiał swoją perspektywę, sugerował, podpowiadał, jak można inaczej postąpić w danej sytuacji. Terapia dużo mi dała w perspektywie długofalowej. Uważam go za profesjonalistę. Serdecznie polecam Pana Pawła :)

  2. Pedro Vitoria ★★★★★

    Wysoce polecany.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Paweł Karawajczyk Gabinet Psychoterapii?

Paweł Karawajczyk Gabinet Psychoterapii znajduje się przy Przyszkole 2, Górna, 93-549 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Paweł Karawajczyk Gabinet Psychoterapii?

Można skontaktować się z Paweł Karawajczyk Gabinet Psychoterapii pod numerem +48 661 454 171

Jak można dotrzeć do Paweł Karawajczyk Gabinet Psychoterapii?

Do Paweł Karawajczyk Gabinet Psychoterapii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements