Uczęszczam do salonu od 3 lat i jestem bardzo zadowolona.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Dogiel ★★★★★
-
Wiktoria Tenderys ★★★★★
Pani Natalia najlepsza ! Bardzo polecam, paznokcie zrobione bez zastrzeżeń, zawsze idealnie odwzorowanie co do moich oczekiwań.
-
Klaudia Dż. ★★☆☆☆
Niestety nie jestem zadowolona z usług. Liczyłam, że po przeprowadzce w te okolice uda się znaleźć fajne miejsca do robienia paznokci, bez konieczności wypraw do Wrocławia, jednak nie tym razem. Byłam 3 razy u obu Pań stylistek i więcej nie wrócę. Dwie gwiazdki ze względu na fakt, że za pierwszym razem stylizacja była w miarę ok. Kolejne dwa razy to jednak totalna porażka. Raz paznokcie zaczęły się zapowietrzać przy krawędziach po ok. 1,5 tygodnia, a po niespełna 3 tygodniach, z 3 sztuk żel odszedł całym płatem, co nigdy wcześniej, przez dobrych kilka lat żelowania paznokci mi się nie zdarzyło. Dziś zaś, po niespełna dwóch tygodniach od trzeciej wizyty jeden paznokieć już pękł w połowie (specjalistą nie jestem ale najprawdopodobniej powodem jest jego zła budowa, bo w miejscu pęknięcia jest bardziej wklęsły niż na reszcie powierzchni). Co spowoduje, że znów będę musiała przyspieszyć kolejną wizytę dobry tydzień. Ogólnie kształt paznokci też pozostawia wiele do życzenia, na jednym żelu więcej, na innym mniej, a lakier trochę nierówno rozprowadzony, na dwóch końcówki jakby zalane lakierem są ciemniejsze (pomimo, że stylistka zmywała i poprawiała je kilkukrotnie). Ogólnie widać było, że jedna z Pań jest zdecydowanie mniej wprawiona i dopiero się uczy fachu, jednak pobieranie normalnej stawki za taką nieprecyzyjną usługę od osoby uczącej się jest trochę nie w porządku.
-
Ola Nowak ★★★★★
Bardzo polecam Pracownię Piękna. Bardzo starannie i dokładnie opracowane skórki i płytka paznokcia. Idealnie nadanie kształtu paznokcia przez nadbudowanie ich bazą przez co są trwałe i mocne, a stylizacje długo się utrzymują. Tutaj kilka prac Natalii. Ja jestem fanką klasycznych paznokci, ale Natalia potrafi zrobić chyba każde zdobienie i wzorek. Mega utalentowana dziewczyna, nie mogę dać innej opinii niż 5 ⭐️❤️.
-
Paulina ★★★★★
Zawsze wychodzę zadowolona z pięknym manicure. Obie Panie to naprawdę świetne stylistki paznokci, salon godny polecenia ❤️
-
Joanna M. ★★★★★
Polecam Panią Katię Mega miła, dokładną Potrafiła z masakry stworzyć paznokcie ❣️
-
Sabina Rokita ★★★★★
"Pracownia piekna",ta nazwa jest jak najbardziej adekwatna do jakosci wykonywanych uslug.Paznokcie,ktore robi pani Katja to precyzja polaczona z ogromna wiedza. Goraco polecam❤
-
Katarzyna Bagińska ★★★★★
Bardzo przyjemna obsługa, Pani Katia jest prawdziwą profesjonalistką. W lokalu przyjemny chłód i dobry vibe, na pewno wrócę, dziekuję!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pracownia Piękna - usługi kosmetyczne?
Pracownia Piękna - usługi kosmetyczne znajduje się przy Świdnicka 23, 55-050 Sobótka, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pracownia Piękna - usługi kosmetyczne?
Można skontaktować się z Pracownia Piękna - usługi kosmetyczne pod numerem +48 602 860 404
Jak można dotrzeć do Pracownia Piękna - usługi kosmetyczne?
Do Pracownia Piękna - usługi kosmetyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku