Opinie

  1. Dorota Samborska ★★★★★

    Zdecydowanie najlepszy gabinet w okolicy. Pełen profesjonalizm i 100% kompetencji. Bezpośrednia pomoc przy zespołach bólowych kręgosłupa, nerwobólach, rwach i blokadach. Odczuwalne zmniejszenie bądź niwelacja uporczywego bólu i zwiększenie ruchomości nawet po jednej wizycie! Indywidualnie podejście i zaangażowanie Pana Dominika pomagają w skuteczniej rehabilitacji i powrocie do zdrowia. Jest to właściwa osoba, na właściwym miejscu - z powołania, co jest niespotykane jak na obecne czasy. Trafna diagnoza bólu kręgosłupa oraz fachowo dobrane ćwiczenia i porady pomogły mi w rezygnacji z farmakoterapii środkami przeciwbólowymi, którymi ratowałam się od lat, a wystarczyła cierpliwość, prozaiczne wsparcie nieszkodliwymi środkami i zmiana podejścia oraz kilku nawyków. Wyjątkowa empatia terapeuty, oraz stworzona w gabinecie atmosfera pomagają w przeprowadzeniu skuteczniej terapii. Ręce które leczą, a nie kaleczą!

  2. Agnieszka Augustyniak ★★★★★

    (Przewlekły ból mięśni karku) Z czystym sercem polecam tego fizjoterapeutę. Na pierwszej wizycie został przeprowadzony bardzo dokładny wywiad (bardziej niż się spodziewałam), który pozwolił dobrać odpowiednie leczenie. Oczywiście Pan Dominik trafił w 10 z doborem ćwiczeń (stopień trudności też był odpowiednio zwiększany, zachowując dużą dozę ostrożności). Efekt: szybki i dobry rezultat w całkowitym pozbyciu się bólu (oraz nauka zachowań, by nie powrócił). Jest to z pewnością specjalista z dużym wyczuciem i empatią, ogromną wiedzą, a przede wszystkim zdrowym rozsądkiem.

  3. Tomasz Zieliński ★★★★★

    Uważam, że Pan Dominik to bardzo dobry fizjoterapeuta. Znalazł przyczynę bólu w moim barku i sobie z nią świetnie poradził. Podpowiedział mi też, jak mam zmodyfikować ćwiczenia, które wykonuję, żebym nie miał nawrotu bólu. Widać, że zajmuje się rehabilitacją z całym zaangażowaniem. Zresztą, byłem kilka razy i prawie zawsze mijałem się z innymi "cierpiącymi", którzy też tego Pana chwalą.

  1. Tomasz Kaczmarek ★★★★★

    Dokładne badanie= trafiona diagnoza. Męczyłem się z bólami krzyża, chodziłem od lekarza do lekarza a tam tylko słyszałem, że prawdopodobnie dysk mi wypadł i tylko operacja ma sens. Okazało się, że to nie był dysk, a o operacji nawet nie myślę. Pan Dominik postawił mnie na nogi a nie ukrywam, że było już źle. To właśnie on miał chęć zakwestionować oklepaną lekarską opinię i porządnie się zająć moim kręgosłupem. Za efekty szczerze dziękuję a p. Dominika polecam.

  2. Izabela Żabska-Furmanek ★★★★★

    Można powiedzieć Mistrz Fizjoterapii. Masaże Pana Dominika postawiły mnie na nogi i znowu mogę normalnie funkcjonować. Dziękuję i do zobaczenia już dzisiaj. Wszystkim polecam.

  3. Waldemar Kowalski ★★★★★

    Dużo biegam i dlatego często przytrafiają mi się różne kontuzje. Pan Dominik potrafi mnie szybko wyleczyć. Dodatkowo przed ważniejszymi zawodami biorę sobię masaż jako odnowę biologiczną- naprawdę działa.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji?

Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji znajduje się przy Bałuty, 91-463 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji?

Można skontaktować się z Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji pod numerem +48 533 738 600

Jak można dotrzeć do Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji?

Do Manual-Medic Gabinet Rehabilitacji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements