Opinie

  1. Aleksandra Barasińska ★★★★★

    Miałam okazję pójść na fizjoterapię układu żucia do Moniki. Podczas silnych doznań, które przechodziłam w łóżku. Tak mocno napięłam mięśnie żuchwy, że doszło do wypadnięcia krążka stawowego. Ból - przypominał mi zapalenie ucha. Wiedząc o tym, że krążek stawowy dość szybko umiera bez dostępu do ukrwienia musiałam sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, że względu na ból i niepokojąco nie mogłam wystarczająco szeroko otworzyć ust. Tak znalazłam się u Moniki. Okazało się, że to był też efekt napięcia mięśni nie tylko w okolicy twarzy, ale również karku, oczu, szyi, ramion, łopatek, a było to wszystko spowodowane stresem jaki przeżywałam w swoim życiu przez dwa lata zanim trafiłam do Moniki. Pierwsza wizyta dała mi sporej ulgi i lekkości. Sukcesywnie ćwicząc też w domu zadane mi ćwiczenia przez Monikę również rysy twarzy mi się poprawiły, aż szkoda, że nie mam zdjęć przed i po, bo wyglądam jak po liftingu twarzy. Również zauważyłam, że inaczej zaczęłam układać język. Również moja postawa podczas zwykłego siedzenia się zmieniła. Z całego serca polecam Monikę, bo również pięknie, logicznie i sensownie tłumaczy dlaczego tak się stało i co do czego prowadzi i jak temu zapobiec. Nie dość, że dla mnie cudotwórca to i cudowna osobowość i duża wiedza sprawiły, że czułam się bezpieczna, w dobrych rękach, a przede wszystkim wiedziałam za co wydaję pieniądze, czyli też na swoją edukację w ampułce. Polecam z całego serca.

  2. Emilia Góraj ★★★★★

    Z całego serca polecam! Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Już po kilku wizytach zauważyłam ogromną poprawę. Fizjoterapeutka nie tylko skutecznie pomaga w powrocie do sprawności, ale również tłumaczy, co się dzieje z ciałem i jak dbać o siebie na co dzień. Atmosfera podczas terapii jest bardzo przyjazna, co dodatkowo ułatwia powrót do zdrowia. Dziękuję i zdecydowanie wrócę w razie potrzeby!

  3. Marzena Kołodziejczyk ★★★★★

    Monika jest super fachowcem a do tego bardzo sympatycznym i empatycznym człowiekiem. Korzystam z jej wiedzy i magicznego choć czasem bolesnego :-p „dotyku” już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Potrafi słuchać i odpowiednio dobierać terapię i ćwiczenia. Zawsze jest uśmiechnięta i potrafi zarazić optymizmem :) Zdecydowanie polecam i serdecznie dziękuję ❣️

  1. Oliwia Kaźmierczyk ★★★★★

    Zmagam się z bruksizmem i bólem szczęki, który mocno mi dokuczał. Dzięki Pani Monice już po pierwszej wizycie poczułam znaczną ulgę! Wszystko dokładnie wytłumaczyła, pokazała mi zakres otwarcia szczęki przed i po terapii – różnica po godzinie jej masażu była ogromna. Pracowała z twarzą, a całe ciało czuło się odprężone. Terapia była bardzo profesjonalna i delikatna, a dodatkowo dostałam wskazówki do ćwiczeń w domu. Gorąco polecam każdemu, kto ma problemy ze stawami skroniowo-żuchwowymi!

  2. Jakub Rosiak ★★★★★

    Mogę z czystym sumieniem i zadowoleniem polecić panią Monikę za: profesjonalizm, wiedzę, życzliwość, cierpliwość, indywidualne podejście do każdego przypadku nie tylko fizjoterapeutyczne ale i psychologiczne, pomaga w przeforsowaniu strachu i obaw przed " nie dam rady". Jest bardzo empatyczną osobą, która potrafi zmotywowac do pracy nawet takiego antysportowca jak ja :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FIZJOTERAPIA Monika Ignaczak?

FIZJOTERAPIA Monika Ignaczak znajduje się przy Listopadowa 40, Widzew, 92-117 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FIZJOTERAPIA Monika Ignaczak?

Można skontaktować się z FIZJOTERAPIA Monika Ignaczak pod numerem +48 500 579 236

Jak można dotrzeć do FIZJOTERAPIA Monika Ignaczak?

Do FIZJOTERAPIA Monika Ignaczak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements