Opinie

  1. Klaudia Pa Ro Ja ★★★★★

    Bardzo polecam ten salon fryzjerski! Kolor wyszedł przepięknie, a cięcie jest perfekcyjne. Pani Xenia jest naprawdę miła i profesjonalna – od razu czułam się komfortowo. Z tego miejsca po prostu nie można wyjść niezadowolonym! Na pewno wrócę!

  2. Karolina Maka ★★★★★

    Najlepsza fryzjerka jaka spotkalam! Pracuje na bardzo dobrej jakosci kosmetykach, ocenia wlos I dba aby nie zostal zniszczony podczas koloryzacji. Naprawde widac tutaj ogromna wiedze ,profesjonalizm ale rowniez pasje ! Czulam sie w pelni zaopiekowana, bezpieczna ,zrozumiana I wysluchana co mi sie marzy na glowie. Dodatkowo kazdy krok byl tlumaczony,objasniany a szczegoly dopytywane I potwierdzane czy napewno to jest to czego oczekuje. Dodam tylko ze mam bardzo atopowa skore ktorej bardzo wszystko przeszkadza wyszlam bez uczulenia i jakiego kolwiek podraznia dzieki czujnosci Pani Xeni oraz uzyciu innego szamponu takiego dla alergikow. Jak by kazdy fryzjer mial ogromna pasje tak jak Pani Xenia to ludzie chodzili by tylko z pieknymi zadbanymi wlosami !

  3. Juliana Chacanowska ★★★★★

    Profesjonalne podejście do klienta i jego oczekiwań co do fryzury. Dbanie o każdy szczegół-włosek:)

  1. Karolina Je ★★★★★

    Zarówno manicure, pedicure jak i farbowanie włosów na wysokim poziomie, paznokcie starannie dopracowane, wyglądają pięknie i bardzo długo się utrzymują. Atmosfera w salonie bardzo przyjazna, wracam regularnie i jestem bardzo zadowolona z efektów :) jak najbardziej polecam!

  2. Ewa ★★★★★

    Mój ulubiony salon fryzjerski. Miła atmosfera, a usługa zawsze jest wykonywana z największą starannością. Pani Xenia chętnie odpowie na wszystkie pytania, poleci także dobre szampony i odżywki do włosów. Dodatkowo klimatyczny wystrój, a najbardziej podobają mi się obrazy-mchy :)

  3. Ka Em ★★★★★

    Pani Natalia profesjonalnie i estetycznie wykonuje swoją pracę. Bardzo dokładna, to co robi robi z wielkim sercem. Paznokcie zrobiła przepięknie, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam! Byłam pierwszy raz i będę wracać :)

  1. Magdalena Kaźmierczak ★★★★★

    To moja pierwsza wizyta w tym salonie i na pewno nie ostatnia. Jestem bardzo zadowolona z nowego koloru. Pani Xenia bardzo umiejętnie dobrała mi kolor i zadbała o stan moich włosów. Przy tym czas upływał bardzo miło i komfortowo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Salon kosmetyczno-fryzjerski Deluxe?

Salon kosmetyczno-fryzjerski Deluxe znajduje się przy Wyszyńskiego 66, Śródmieście, 50-331 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Salon kosmetyczno-fryzjerski Deluxe?

Można skontaktować się z Salon kosmetyczno-fryzjerski Deluxe pod numerem +48 791 032 501

Jak można dotrzeć do Salon kosmetyczno-fryzjerski Deluxe?

Do Salon kosmetyczno-fryzjerski Deluxe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements