Przyjechałam na miejsce, żeby się dowiedzieć, że usługa nie może zostać zrealizowana i mają chaos przy zapisach. A wystarczył jeden telefon przed terminem. Nie polecam, jeśli nie chcecie tracić czasu
Zdjęcia
Opinie
-
Dominika Mikołajczyk ★☆☆☆☆
-
Ilona Kondel ★★★★★
Polecam wizytę w salonie. Bardzo dobra atmosfera. Zabieg wykonany z dbałością o szczegóły i indywidualnym podejściem. Profesjonalne doradztwo - wyszłam z dużą dawka wiedzy odnośnie pielęgnacji skóry i problemu z jakim się tam pojawiłam.
-
Magda ★★★★★
Serdecznie polecam ten salon. Korzystam ja i moja córcia. Jestem zachwycona masażem twarzy i dekoltu. Moja nastolatka chodzi na zabiegi oczyszczające wraz z kwasami (twarz, dekolt, plecy). Stan wyrazie się poprawił już po pierwszym spotkaniu. Polecam:):)
-
MRC ★★★★★
Pani Marta potrafi dobrać zabiegi indywidualnie, z ogromną wiedzą i sercem. Nie pracuje szablonowo tylko każdy przypadek analizuje indywidualnie. Ciągle się rozwija i jest w stanie proponować nowe rozwiązania. Dodatkowo, potrafi rozprawić się z wieloma wyzwaniami podologicznymi i tak do niej trafiłam, nie sądziłam, że ktoś mi pomoże, a ona profesjonalnie pomogła mi z wrastającym paznokciem. Polecam - profesjonalizm w miłej, swobodnej atmosferze.
-
Kasia ★☆☆☆☆
Paznokcie robiłam 18 lipca, dzień przed wyjazdem na urlop. Uzupełnienie żelu. Kształt paznokci pozostawiał wiele do życzenia, niektóre różniły się od siebie kształtem i długością. Skórki tragicznie obrobione. Jesli chodzi o wzór to też nie było to profesjonalnie zrobione. Paznokcie były grube, nie wypiłowane od środka. Robiłam u Pani, która robi w salonie także zabiegi. Wróciłam do domu i musiałam wszystkie paznokcie sama wypiłować żeby miały taki sam kształt. I poprawić skórki. Nie chciałam się już kłócić z Panią, zapłaciłam i wyszłam. Ale wziąść za coś takiego pieniadze to jakaś pomyłka.
-
Magdalena Tarsa ★☆☆☆☆
Ocena dla salonu fryzjerskiego. Kompletny brak zrozumienia klienta. Umówiłam się na baleyage z podcięciem. Poprosiłam by kolor, który mam na końcach włosów najlepiej poprowadzić od nasady. Posiadany kolor to brąz przy nasadzie, jasny blond przy końcówkach. Po dobrej godzinie tapirowania włosów i nakładania rozjaśniacza nastąpiła próba rozczesania splątanych włosów. Dobre 15 min drogi przez mękę, po czym uslyszalam "takie włoski, ze sie plączą". Co najmniej godzinę włosy byly traktowane rozjaśniaczem, a koniec końców otrzymałam jakiś jaśniejszy brąz, zupełnie inny kolor niż oczekiwany. Za całą usługę wraz z podcięciem zapłaciłam 300 złotych. Jeszcze tego samego dnia wykonałam telefon celem złożenia reklamacji, następnego dnia pani oddzwoniła i powiedziała, że możemy rozjaśnić za jakiś czas znowu i zapłacę jedynie za materiały, których koszt miałby wynosić 150-180zł, czyli co najmniej 1/2 wyjściowej ceny wraz z podcięciem. Dodam, że niejednokrotnie miałam już wykonywany baleyage i rozjaśnianie, moje włosy nie należą do trudnych, nigdy nie było problemu z nadaniem odpowiedniej barwy.
-
Agata Pęciak ★★★★★
Serdecznie polecam, korzystam z usług oferowanych przez salon już od dłuższego czasu i zawsze jestem bardzo zadowolona.
-
Aleksandra ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam tego salonu. Notorycznie odwołują wizyty w tym samym dniu lub max dzień wcześniej. Jest to wielki problem - ten kto wie, umówienie nowej wizyty gdziekolwiek tego samego dnia graniczy z cudem. Jak nie problemy z systemem booksy (o dziwo nikt inny takich nie ma) to odwoływanie wizyt umówionych telefonicznie. Sytuacje losowe można zrozumieć, ale takie które zdarzają się niemalże co miesiąc?
-
K F ★★★☆☆
Kiedyś najlepszy fryzjer w Kiełczowie. Teraz nie wiem, bo nie chodzę od czasu, kiedy Pani Joanna przeniosła się na Agrestową i działa pod nazwą "Strefa Twojego Stylu".
-
Iwona Domagalska ★☆☆☆☆
Strzyżenie wykonane fatalnie. Mimo moich uwag fryzjerka zrobiła taka jak uważała. Na koniec na moją opinię, że za krótko obcięte powiedziała, że tak miało być. Nie potrafiła przyznać się do błędu. Porażka na całej linii, nie wspomnę o prywatnych rozmowach między fryzjerkami podczas obsługi klienta oraz opoznieniu. Brak profesjonalizmu. Polecam omijać szerokim łukiem. Straszne miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Strefa piękna?
Strefa piękna znajduje się przy Wrocławska 90A, 55-093 Kiełczów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Strefa piękna?
Można skontaktować się z Strefa piękna pod numerem +48 713 141 312
Jak można dotrzeć do Strefa piękna?
Do Strefa piękna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku