⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Bardzo polecam! Higienizacja wykonana na najwyższym poziomie przez Panią Wiolę – dokładnie, delikatnie i bez pośpiechu. Pani doktor wszystko szczegółowo wyjaśniła, a sam zabieg był komfortowy i profesjonalny. Efekt świetny, a atmosfera w gabinecie bardzo miła i przyjazna. Na pewno wrócę!
Zdjęcia
Opinie
-
Marta Bryk ★★★★★
-
Sandra “Kasia szafka zz” Koparewska ★★★★★
Bardzo profesjonalne podjęcie do pacjenta pani Marta przemiła o przesympatyczną ma bardzo dużo wiedzy i ogromne doświadczenie wizyta przebiega zawieszę w miłej atmosferze. Polecam serdecznie panią Martę razem z całą rodziną korzystamy z usług pani Marty od wielu lat
-
Naciarska ★★★★★
Z całego serca polecam doktora Pawła, który wczoraj zrobił mi ekstrakcję ósemki, zabieg całkowicie bezbolesny, a chce powiedzieć, że mam dentofobie po ostatnim usuwaniu zęba za dzieciaka na NFZ, jak weszłam do gabinetu już przy samej rozmowie się uspokoiłam, doktor mnie cały czas informował co będzie robił, sprawdził czy dobrze działa znieczulenie i wrazie czego dołożył bo zabieg ma być całkowicie bezbolesny (nawet nie spodziewałam się że kiedykolwiek będę tak wyluzowana na fotelu). Pani asystentka też bardzo miła. W moim przypadku brak opuchlizny (oczywiście zawsze niewielka jest) ból po zejściu znieczulenia taki że da się wytrzymać bez leków. Jeszcze raz z całego serca polecam, a kolejna wizyta już będzie bez stresu, tylko z uśmiechem wejdę do gabinetu na ekstrakcję drugiej ósemki.
-
Karolina Bajszczak ★☆☆☆☆
Nie polecam. Parę dni temu. I. Pana Michała. Powiedział że ząb do usunięcia całkowitego. Poszłam do innego dentysty. Powiedział że ząb jest całkowicie zdrowy i nie powinno go usunąć. Doktorowi Michałowi mówiłam że po prawej boli mnie na górze ząb. To nic kompletnie tym nie zrobił. Inny dentysta stwierdził że do leczenia nadaje się. Obsługa miła nie powiem ze nie. Ale za to dentyści nie zadovrzy.
-
Rafal Drozdowski ★★★★★
wizytuję u nich dość często na przeglądach, nie mam uwag
-
Renia Sokol ★★★★★
Pan Doktor wykazał się sporym wyrozumieniem jeśli chodziło o moje obawy, faktycznie nie było czego się bać
-
Martyna ★★★★★
Serdecznie dziękuję dr Tomaszowi za znalezienie rozwiązania na bruksizm, którym przez kilka lat nie byłam w stanie zainteresować innych stomatologów. Od razu zauważył zmiany z tym związane i zaproponował kompleksową pomoc. Ma ogromną wiedzę w tym temacie, polecił mi równie dobrego rehabilitanta, dopasował specjalistyczną szynę do stosowania w czasie snu, zalecił ćwiczenia, skontrolował postępy. Dzięki niemu nie cierpię już na bóle głowy, mój komfort życia wzrósł, a moje zęby są bezpieczne. Bardzo polecam dr Tomasza.
-
A K-M ★★★★★
Z całego serca polecam centrum stomatologiczne a w szczególności Doktora Tomasza I. Cały personel bardzo miły i uprzejmy a proces leczenia odbywa się w super atmosferze na najwyższym poziomie i bez bólu. Pełen profesjonalizm a wyrywanie zębów u Doktora... MISTRZOSTWO! Efekt końcowy kilkumiesięcznych wizyt wspaniały!!! Ceny przystępne. Polecam Wszystkim!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Stomatologiczne?
Centrum Stomatologiczne znajduje się przy Pułkownika Karola Myrka 4, 59-220 Legnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Stomatologiczne?
Można skontaktować się z Centrum Stomatologiczne pod numerem +48 512 675 751
Jak można dotrzeć do Centrum Stomatologiczne?
Do Centrum Stomatologiczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku