Opinie

  1. Katarzyna Markulak ★★★★★

    Dziś miałam pierwszą wizytę u P Karoliny Ścieszki jestem w szoku...Przemiła,rozmowna wszystko tłumaczy zaplanowała leczenie objaśniajac krok po kroku..przy tym absolutnie "nie oceniała" zaniedbań...na czym najbardziej mi zależało ❤️ Od razu zaczęła działać. Kolejne wizyty umówione ❤️ To był dobry wybór jestem pod ogromnym wrażeniem atmosfery i profesjonalizmu zarówno Pani Doktor, Pani asystentki jak i Pani w recepcji. Wiem że jestem w dobrych rękach i mam zaufanie a to dla mnie najważniejsze!

  2. Agata Pęcherczyk ★★★★★

    Higienizacja u p.Patrycji przebiegła w bardzo miłej atmosferze:) Zabieg został wykonany bardzo dokładnie, delikatnie i profesjonalnie. Po wszystkim otrzymałam wszystkie potrzebne zalecenia.

  3. Nikola Basta ★★★★★

    Pełen profesjonalizm, higienizacja odbyła się bardzo sprawnie. Duża dawka wiedzy i informacji dodatkowych, napewno jeszcze wrócę na zabieg wybielania oraz kolejne wizyty higienicazji ☺️

  1. Vini Vici ★★☆☆☆

    Ocena po kolejnej wizycie, która wyglądała podobnie. Zęby bez bulu, jeden nadkruszony, drugi na rentgenie z pierwszego zęba pod algamatem lekka próchnica. 230 za wypełnienie tymczasowe wraz z rentgenem, w obu przypadkach bo koniecznie trzeba było lepsze ujęcie dla 2 zęba. W obu przypadkach zostało 1/3 zęba. Leczenie chyba kanałowe, czyli stwierdzą na kolejnej wizycie. W obu przypadkach plomba tymczasową kruszy się po tygodniu że czuje wgłębienie które zostało łatane. Przy twardym jedzeniu złamie się pewnie kawałek tego zęba. Nie wiem jak to ocenić, ale nie wrócę tam już. Wystarczy mi testowania.

  2. name name ★☆☆☆☆

    Obsługa bardzo sympatyczna, wszystkie panie tutaj są przesadnie miłe, wręcz słodkie, jednak niestety, za przesadną uprzejmością nie idzie profesjonalizm. Pomimo bólu zęba i jasnego wskazania, który ząb boli, diagnoza została postawiona dopiero po godzinnej serii badań, zdjęć RTG i testów, i potwierdziła dokładnie to, co mówiłem od początku. Zamiast leczenia – propozycja terminu za ponad 6 tygodni, mimo bólu. Dodatkowo w trakcie jednej wizyty doszło do aż trzech awarii sprzętu: komputer w rejestracji, komputer w gabinecie i rentgen. Jedyne, co działało bez zarzutu, to terminal płatniczy. Dwie stówki za zdjęcia i do zobaczenia za półtora miesiąca. A teraz – następny, proszę. Innemu dentyście udało się mi pomóc podczas jednej wizyty Nie polecam

  3. Ewa Podgórska ★★★★★

    Jak najbardziej polecam !!! Ekstrakcja zęba z ropniem wykonana była przez Panią chirurg szybko, praktycznie bezboleśnie i bez żadnych powikłań... dodam, że jestem w 24 tygodniu ciąży. Pełen profesjonalizm, świetna atmosfera spokoju i pewności.

  1. Dariusz Libigocki ★★★★★

    Mega polecam panią chirurg usowanie 8 trwało dosłownie 2 min dłużej trzeba było czekać żeby znieczulenie zadziałało. Mega podejście do pacjenta polecam

  2. Tomasz Wawrzonkowski ★★★★★

    Usuwałem dwa zęby. Za każdym razem bezboleśnie i bezproblemowo. Polecam Panią doktor. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Zabieg poprzedzała długa rozmowa i wyjaśnienie jak to wszystko będzie przebiegało. Po zabiegu szczegółowa informacja jak pielęgnować miejsce po zębie. Bardzo profesjonalnie. Naprawdę bardzo polecam.

  3. MC ★★★★★

    Zdecydowanie polecam Pana Łukasza. Podczas całego zabiegu najbardziej bolało znieczulenie:P Przygotowałem się na przynajmniej 500 zł, ku mojemu zdziwieniu zapłaciłem tylko 280 zł. Wizytę miałem 3 dni po zadzwonienia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Medin Stomatologia - Dentysta Lubin Chirurg Stomatolog?

Medin Stomatologia - Dentysta Lubin Chirurg Stomatolog znajduje się przy Leśna 8, 59-300 Lubin, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Medin Stomatologia - Dentysta Lubin Chirurg Stomatolog?

Można skontaktować się z Medin Stomatologia - Dentysta Lubin Chirurg Stomatolog pod numerem +48 692 740 025

Jak można dotrzeć do Medin Stomatologia - Dentysta Lubin Chirurg Stomatolog?

Do Medin Stomatologia - Dentysta Lubin Chirurg Stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements