Opinie

  1. Marek Poborski ★☆☆☆☆

    Ogólnie to porażka ta przychodnia Zgłaszam się dwa dni przed potrzebą wizyty do lekarza rodzinnego , zgłaszam że mam złe wyniki gastroskopii itd,itp aby się zarejestrować a pani w okienku mówi do mnie że absolutnie w piątek to już nie ma takiej możliwości aby się zapisać ale jestem w przychodni w czwartek o godz.8.30 Ty ile wcześniej się te osoby zapisują? Jak już w czwartek rano jest komplet osób do lekarza na piątek ?! Totalny bałagan przy rejestrowaniu , po dwie osoby ustalone na jedną godzinę! W gabinecie lekarskim ....lekarz to chyba powinien zaznaczyć numerek przypisany do godziny a nie losowo wybierać. Chyba że to błędy wynikające przy rejestracji. Jednym słowem pewne Panie nie powinny pełnić powierzonego stanowiska jeśli nie są w stanie tego ogarnąć. Totalna tragedia....zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej ! I tak NFZ zmusza do wizyt prywatnych do specjalistów ....tylko po co w takim celu opłacane jest ubezpieczenie zdrowotne?

  2. hidden cry ★☆☆☆☆

    Jeśli planujecie zapisać się tu do lekarza zdecydowanie odradzam! To co się dzieje w tej przychodni to chory żart. Dostać się do lekarza graniczy z cudem, a nawet jeśli już się dostaniesz to nie dość, że trzeba odczekać czasem nawet dwa tygodnie zanim dojdzie do wizyty to jeszcze w przychodni spędzi się pół dnia bo są takie opóźnienia. Pełno pacjentów wchodzących bez zapisu a bo oni 'wejdą się tylko coś zapytać'. Panie w rejestracji siedzą tam chyba za karę... Na wyniki badań czekałam prawie miesiąc, mimo że powinny być po 10 dniach. Jak przyjechałam do przychodni zapytać się o wyniki to Pani z rejestracji stwierdziła, że nie ma ich jeszcze w formie fizycznej ale sprawdzi w komputerze. Sprawdziła, powiedziała że jest wszystko w porządku. Jak przyszło co do czego i odebrałam wyniki to się okazało, że wcale nie jest w porządku. Pani z rejestracji się szukać nie chciało więc tak na odwal się powiedziała co chciała.. Zdecydowanie za mało lekarzy rodzinnych jak na taką ilość pacjentów. Jeśli ktoś zachoruje na grypę i potrzebuje pilnie dostać się do lekarza to nie tutaj.

  3. kwadratens ★★★★★

    Byłem tylko przejazdem, ale ta przychodnia była serio rewelacyjna (mówię o pediatrii, reszty nie widziałem). Bardzo uprzejmy personel na recepcji, profesjonalny i pomocny. Doświadczona Pani Doktor, pediatra (nie pamiętam nazwiska), szybko pomogła przy dziecku z gorączką i wymiotami, zdobyła nasze zaufanie od razu. Serio, mimo trudnej sytuacji z jaką tam przyjechaliśmy, było przyjemnie uzyskać tam pomoc.

  1. M M ★★★★★

    Nie ma co marudzić. Sporo się zmienia na lepsze. Wiadomo ciężko sie czasem dostać do lekarza, ale w porownaniu z podobnymi wielkomiejskimi ośrodkami na prawde nie jest tak źle. Tutejsza małomiasteczkowość nie zaznała klimatów innych miast np Łodzi gdzie czasem zdążysz wyzdrowieć zanim dostaniesz sie do lekarza (czasem odwrotnie - umrzeć)

  2. anka nieważna ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Z moją córka od listopada byłam co tydzień, a nawet zdarzyło się, że dwa razy w tygodniu u lekarza, ponieważ przeraźliwie kasłała duszącym się kaszlem, to Pani doktor mi powiedziała. że przychodzę z zdrowym dzieckiem i że to wygląda tak że sobie wymyślam choroby dziecka, pojechałam więc do Warszawy prywatnie do lekarza i wyszedł Krztusiec nieleczony gdzie dziecku nie mogę teraz pomóc i dziecko przez następne pół roku będzie kasłało Duszącym się kaszlem i dusić się w nocy przez Panią doktor która w pierwszej fazie krztuśca nie zareagowała tylko wmówić mi chciała że przychodzę z zdrowym dzieckiem i ogólnie lekarze są też nie mieli lekceważą niektóre sprawy nie polecam tej Przychodni.

  3. Agnieszka Kka ★★★★★

    Panie w rejestracji dla dorosłych bardzo uprzejme. Miałam okazję rejestrować się telefonicznie ale również osobiście, za każdym razem bardzo sympatyczne i pomocne. Jeżeli ktoś narzeka na rejestrację na polnej to polecam pójść do Gemini, tam można się dopiero przekonać co to znaczy nieuprzejma rejestratorka

  1. MrAllievo ★★★★☆

    Przyzwoita organizacja. Gorzej z telefonami. Personel w większości miły i pomocny.

  2. Paulina Taborowska ★★☆☆☆

    Byłam tam tylko na szczepieniu, Pani w rejestracji bardzo niemiła. Brak kompetencji i jakiejkolwiek empatii w stosunku do pacjenta. Natomiast Panie zarządzające szczepieniami, bardzo miłe i pomocne.

  3. Sylwia Sokołowska ★☆☆☆☆

    Brak podejścia i uprzejmości ze strony jednej z Pań w średnim wieku, pracującej w recepcji Przychodni Dziecięcej. Pani jest niemiła, arogancka, nie pozwala wypowiedzieć się petentowi do końca, przerywając w trakcie mówienia. To aż dziwne, że w tych czasach, nikt z przełożonych nie reaguje na tego typu niestosowne zachowania.

  1. Tom Sok ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła arogancka starsza pani w recepcji poradni dzieci chorych. Dziwne że przełożeni tej kobiety nie reagują na jej brak profesjonalizmu. Kiedy to się skończy...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia Rejonowa Nr 1?

Przychodnia Rejonowa Nr 1 znajduje się przy Polna 12, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Rejonowa Nr 1?

Można skontaktować się z Przychodnia Rejonowa Nr 1 pod numerem +48 436 755 238

Jak można dotrzeć do Przychodnia Rejonowa Nr 1?

Do Przychodnia Rejonowa Nr 1 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements