Wczoraj niestety miałem nieprzyjemność trafić na panią doktor Beatę Banasiak (pokój numer 1) Trafiłem do lekarza pierwszego kontaktu z obawą o swoje zdrowie lecz pani Banasiak odmówiła mi pomocy, gdyż stwierdziła, że nie zna choroby, którą ja podejrzewam nawet mnie nie badając i mówiąc mi ,że "nie ma już dzisiaj czasu" , gdzie w kolejce czekały tylko dwie osoby. Dziś rano udałem się ponownie i ponownie zostałem potraktowany przez doktor bardzo źle. Doktor Banasiak stwierdziła dzisiaj,że mnie nie przyjmie bo ma "papiery do wypełnienia" i stanowczym głosem kazała udać mi się do "Świątecznej pomocy" do tego doktor Banasiak zachowywała się nerwowo,arogancko - krzycząc na pół korytarza.... Rozmowa z doktor Banasiak została dziś nagrana i trafi do Dyrektora. Lekarz ten powinien być dla mnie jak pilnie potrzebowałem pomocy by poświęcić mi chodź kwadrans, widać,że ta osoba nie powinna pracować w swoim zawodzie bo nie jest ku temu oddana. Odradzam doktor Banasiak by nie tracić nerwów i czasu. Za to przyjęła mnie dziś lek. med. Beata Duraj-Skowron za co bardzo dziękuję, Pani Doktor w spokoju mnie wysłuchała skierowała z "miejsca" na badanie krwi i EKG po czym skierowała do dalszego leczenia w trybie pilnym. Dziękuję Pani Doktor za pomoc i polecam innym widać ,że Pani Doktor Duraj-Skowron zna się na swoim zawodzie i jest bardzo zaangażowana by pomagać ludziom.
Zdjęcia
Opinie
-
Azevedo Kamara ★☆☆☆☆
-
Kamila Wierzbińska ★☆☆☆☆
Dawno się tak nie zgotowałam...syna, 2lata, ukąsiła pszczoła, stopa spuchła, syn narzeka na bol, nie staje na stopie. Dzwonię na 112 zapytac gdzie pojechać (czy jechać w ogóle), słyszę, że jak puchnie to jechać. W Matce Polce, mówią, że odeślą nas na pomoc świąteczna, bo u nich spędzimy za dużo czasu. Ok, nie mam ochoty siedzieć długo, więc jadę pod wskazany adres....szybko było, ale tak chamskiej lekarki, opryskliwej i nieprzyjemnej dawno nie spotkałam. Syn ostatecznie zastrzyk dostał, z wielkim fochem i słowami: tylko dodatkowa trauma dla dziecka(??!!!).
-
julka ★☆☆☆☆
odział nocny i świąteczny - jeśli tylko możecie omijajcie szerokim łukiem:) panie na recepcji nie powinny tam pracować, nie wiem kto przydzielił je do pracy z LUDŹMI!! przez lekarza poczułam się jeszcze gorzej. umierająca tam nie pójdę.
-
Anna Ciesielska ★☆☆☆☆
Nie polecam! Na wejściu Panie w rejestracji niezadowolone , bo kaszle! P. Dr Ukrainka non stop mnie upominała, że mam przestać kaszlec...badała mnie wręcz z daleka. Zdziwiona ze chce zdjąć maskę i pokazać gardlo. Komenda: proszę na mnie nie oddychać i baogladanie gardła latarka z 2 metrów. Kpiny! Powinniśmy przychodzić zdrowi bo jak to. Po czym stwierdziła badając mnie tzn isluchujac jak by stawiała steple na moim ciele. Czysto! Jestem w ogromnym szoku.
-
Paulina Małecka ★★★★★
Pojechałam z 2-miesięcznym dzieckiem na pomoc świąteczna, bardzo szybkie przyjęcie, lekarz miły i pomocny. Bez zbędnych pytań od razu zostaliśmy przyjęci i Mały zbadany.
-
piotr knychalski ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam, Lekarz podczas tele porady, poinformował pacjentkę o wystawieniu zwolnienia jednak w systemie tego zwolnienia nie było. Po dwu dniach pacjentka pojawiła się w Centrum Dobry Doktor u Bonifratrów w Łodzi gdzie strasznie nieprzyjemna obsługa administracyjna, w ogóle nie chciała pomóc w wyjaśnieniu sprawy, skupiając się jedynie na informacji żeby wyjść z poczekalni na korytarz. Tak nieżyczliwych ludzi i takiego bezdusznego zachowania nie doświadczyłem od kilkudziesięciu lat. Efektem pomyłki lekarza było poszukiwanie go po całym mieście, podczas choroby.
-
Aleksandra Szymańska ★☆☆☆☆
Nie polecam stanowczo. Wczoraj pojechaliśmy z dwuletnim dzieckiem na pomoc świąteczną. Zostałam skierowana na Kosynierów przez pielęgniarkę z ogólnopolskiej infolinii. Zadzwoniliśmy dzwonkiem, wyszła do nas bardzo niemiła Pani, która stwierdziła, że to nie jest nasz rejon i mamy jechać do Kopernika. Była godzina 12 w nocy, dziecko miało problemy z oddychaniem. Dodam jeszcze, że na miejscu nie było nikogo, Panie siedziały sobie same może chciały pospać. Poprosiłam o druk, że Pani nie chce udzielić dziecku pomocy, po czym dowiedziałam się, że nic takiego nie dostanę i mogłam pojawić się z dzieckiem wcześniej bo widać, że choruje od dłuższego czasu (co było nieprawdą mała zaczęła mieć problemy z oddychaniem dwie godziny przed naszym przyjazdem). Na koniec zatrzasnęła przede mną drzwi. Pojechaliśmy do Kopernika, gdzie pomocy udzielono nam od razu. Oficjalna skarga poleci również do NFZ.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Dobry Doktor Sp. z o.o.?
Centrum Medyczne Dobry Doktor Sp. z o.o. znajduje się przy Kosynierów Gdyńskich 61, Górna, 93-357 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Dobry Doktor Sp. z o.o.?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Dobry Doktor Sp. z o.o. pod numerem +48 793 269 178
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Dobry Doktor Sp. z o.o.?
Do Centrum Medyczne Dobry Doktor Sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku