Absolutnie fantastyczna obsługa i bardzo duży wybór oprawek. Przemiła Pani doradziła nam bardzo profesjonalnie i szczegółowo jakie oprawki będą najlepsze dla naszej córki. Serdecznie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Cezary Lasota ★★★★★
-
Barbara Lisicka ★★★★★
Świetne miejsce na zakup okularów dla najmłodszych. Okulary świetnie dopasowane, duży wybór oprawek i profesjonalna obsługa:)
-
Bartosz Maciaszek ★★★★★
W poszukiwaniu okularów dla rocznego synka odwiedziliśmy 3 różne salony w Łodzi i w Optimedica trafiliśmy na największy wybór oprawek, najlepszą obsługę i super cenę. Gorąco polecam
-
Dominik Kucharski ★★★★★
Rewelacja! Z czystym sumieniem polecamy te miejsce. A oto kilka powodów dla których warto tu przyjechać. Przede wszystkim bardzo duży i rozmaity wybór oprawek dla dzieci w różnym wieku. Czy to chłopcy czy dziewczynki znajdą tu wybór dla siebie. Nasza córka zachwycona i to jest dowód. Doradztwo i obsługę otrzymujemy na wysokim poziomie, odpowiedzi są rzetelne i zrozumiałe. W profesjonalny sposób jest dobierana optyka i oprawki. U córki 4 lata jest bardzo duża dysproporcja wady wzroku przez co była narażona na ciężkie szkła, lecz tutaj zastosowaliśmy proponowane super zamienniki które spowodowały że okularki są leciutkie a córka się nie męczy od ich noszenia. SUPER! A tak na koniec dla tych co boją się jeździć po naszym mieście, to zaraz za ścianą Optyka jest wjazd na płatny parking z rogatką, miły parkingowy i zawsze miejsce! Bo na Wigury to raczej nie zaparkujecie :) Pozdrawiamy
-
Beata Ścieszko ★☆☆☆☆
Niestety nie jestem zadowolona z przedstawionej oferty. Do salonu udaliśmy się z polecenia. Zależało nam na oprawkach firmy nano - na miejscu bardzo słaba dostępność przez co nie było z czego wybrać. Mieliśmy do zrealizowania 3 recepty dzieci plus rozważenie 4-tej męża. Ostatecznie zrealizowaliśmy 2 dla dzieci bo w przypadku 3-ej nie było dostępnych oprawek, którymi byliśmy zainteresowani - umówiliśmy się na telefon celem ustalenia czy uda się zorganizować te oprawki u innego przedstawiciela. W przypadku realizacji dwóch recept otrzymaliśmy rabat w wysokości 50zł (odliczenie robocizny). Zapytałam czy jest możliwość większego rabatu, jednak przyszliśmy zrealizować kompleksowe zamówienie. Usłyszeliśmy, że nie ma z czego zrobić rabatu. W efekcie nie zrealizowaliśmy dwóch pozostałych recept w tym salonie. Przy odbiorze okularów synek zapytał czy może wybrać sobie inne etui niż to, które zostało przygotowane - tutaj również nie było możliwości. Nie jesteśmy zadowoleni, nie polecamy i na pewno nie wrócimy! Jedyne czego żałuję to, że nie poprosiłam od razu o wycenę wszystkich recept i nie zapytałam o propozycję rabatu, wówczas na pewno nie zrealizowalibyśmy tych, na których realizację ostatecznie poprzestaliśmy.
-
Magdalena Kubińska ★★★★★
Pani doktor jak i Pani z recepcji bardzo miłe. Wizyta cały czas przebiegała w miłej atmosferze. Widać, że Pani doktor wykonuje swój zawód z pasją. Cena za wizytę nie jest wygórowana. W mniejszych miastach koszt wizyty też taki sam a jakość i obsługa na gorszym poziomie.
-
Aleksandra P ★★★★★
Polecam wszystkim rodzicom,którzy tak jak my szukają optyka,który pomoże i doradzi przy wyborze okularów dla swoich pociech. Z mężem nie mieliśmy nigdy styczności z okularami i podczas wybierania ich dla syna podążaliśmy za radami Pani Optyk i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru. Okulary sprawdzają się w 100%, dobrane stopery sprawiają,że okulary ani razu nie spadły naszemu żywiołowemu czterolatkowi! Dziękujemy:)
-
Magdalena Ziółkowska ★★★★★
Cudowny salon optyczny pod każdym względem. Profesjonalna i bardzo merytoryczna obsługa małego klienta. Ogromny wybór oprawek, przyjemna przestrzeń dla dzieci z pokojem zabaw. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze, czuć zainteresowanie dzieckiem które po zakupie wcale się nie kończy. Otrzymaliśmy telefon, kilka tyg od wizyty w salonie z zapytaniem, czy synek jest zadowolony, czy chętnie nosi okulary i czy my jako rodzice mamy jakieś zapytania. Z całego serca polecam salon optyczny i przesympatyczną Panią z obsługi klienta:)
-
Natalia Krawczyk ★★★★★
Najlepszy optyk jakiego poznałam. Super podejściedo dzieci jak również dla dorosłych. Pani bardzo miła, dobiera okulary tak aby posłużyły jak najdłużej, jeśli chodzi o szkła doradza bardzo uczciwie. Oby więcej takich osób z powołaniem!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Optimedica Klinika i Optyk dla Dzieci?
Optimedica Klinika i Optyk dla Dzieci znajduje się przy Stanisława Wigury 7, Śródmieście, 90-302 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Optimedica Klinika i Optyk dla Dzieci?
Można skontaktować się z Optimedica Klinika i Optyk dla Dzieci pod numerem +48 690 199 578
Jak można dotrzeć do Optimedica Klinika i Optyk dla Dzieci?
Do Optimedica Klinika i Optyk dla Dzieci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku