Lekarze ok. Ale rejestracja telefoniczna to dramat. Od godziny 8 rano 150 połączeń wykonanych i nikt nie odbiera. Wychodzi na to, że żeby dziecko dostało się do lekarza trzeba iść i odstać swoje pod przychodnią bo później jak już ktoś łaskawie odbierze telefon to już nie będzie miejsca!!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Marzena J ★★☆☆☆
-
Kriss Kriss ★☆☆☆☆
Przychodnia Ok ale pan doktor Ci ........to jakis dramat. Jest niesympatyczny, wręcz chamski, pozwala sobie na" dziwne" komentarze w obecności dziecka, brak totalny szacunku do rodzica a przede wszystkim do dziecka. Szarpie, jest niedelikatny a to przeciez są dzieci. Zastanawiamy sie z mężem czy nie napisac oficjalnej skargi,trafiliśmy kolejny raz przez przypadek do tego doktora i za kazdym razem zachowuje sie podobnie. Jest od leczenia a nie od robienia rodzicom i dzieciom głupich uwag. Dziwię sie ze leczy dzieci, ponieważ sama wiedza nie wystarczy.Nigdy wiecej żadnej wizyty u tego lekarza.
-
Joanna Pietera ★★★★★
Super! Czesto ciężko sie dodzwonić, ci nie dziwne jesli atakuje sie od 7h15, ale po 9h sie rozluźnia. Personel:3 Panie które zdarzyło mi sie oglądać w rejestracji miłe, kompetentne, mozna się dogadac co do terminu w danej sprawie, dzwonią dzień wcześniej z przypomnieniem o szczepieniu ,sympatyczne, wporzadku. Dr. Cichalewski, noo to jest ciekawa postac :) skuteczny, zapobiegawczy, rzetelny, trafnie diagnozuje, przyjmie nawet jesli nie ma się konkretnie umówionej wizyty na dany dzień , brawo, uratowal mi dzieci nie raz w nagłych przypadkach. Antybiotyki daje Kiedy naprawdę jest potrzeba, obydwoje moich synow chodzi do niego z uśmiechem, odpowiada szczegółowo na pytania, i zażartuje nawet czasem :p takze rowniez na plus! Panie od szczepień też są sympatyczne, starają sie robic wszystko sprawnie, sumienne. Przychodnia czysta, kącik dla dzieci -jest, dla mnie wporzadku.
-
Karolina Klimczak ★☆☆☆☆
Za każdym razem jest problem z wyciągnięciem karty dla dziecka nawet jak się dzwoni o 8 to nie ma już miejsc karty na następny dzień nie chcą wystawić bo twierdzą że nie mogą tylko trzeba dzwonić tego samego dnia.A dziś przeszli smach siebie zadzwoniłam od 8 nie odbierali telefonu dopiero 8.30 ktoś łaskawie odebrał telefon ale oczywiście nie było miejsc pani kazała mi przyjść o 12 żeby pytać się lekarza czy mnie przyjmie bo jak stwoerdzila lekarza przyjmuje od 12 do 15 a 2 od 15 do 18 wice przed 12 parę min poszłam do lekarza i pytam pani doktor czy przyjmie mi córkę 7 miesięcy a ona do mnie ze ona już nie ma miejsc i nie będzie nikogo przyjmować dodam że córka ma katra charczy jej strasznie i nie chce nam jesc pani doktor patrzyłam se w monitor jak że mną rozmawiała i jeszcze po chamsku do mnie a co niby dziecku dolega. Zapytałam czy jest 2 lekarz a ona ze była od 8 do 12 jeżeli nie wprowadzili by mnie w błąd i w rejestracji znali grafiki lekarza to bym poszła wcześniej pytać innej pani doktor..Poprosiłam o kartkę od pani doktor że odmawia mi przyjęcia dziecka a ona zaczęła się śmiać ... Ta poradnia to jakieś nie porozumienie Nie dość że lekarze są nie mili to pani w rejestracji też jest bezczelna Nigdy nie można się dostać z dzieckiem do lekarza bo nigdy nie ma miejsc ...
-
Klaudia Kowalska ★☆☆☆☆
Dr Cichalewski zdecydownie minął się z powołaniem, zero empatii i podejścia do dziecka, ma nerwy np. kiedy niemowlę się kręci podczas badania. Za każdym razem odnosi sie wrażenie, że robi wielką łaskę jak przyjmuje pacjenta. Wiecznie coś burczy pod nosem. Na bieżąco sytaucja, zgłosiłam się we wtorek z 7 msc dzieckiem u którego od tygodnia występował kaszel i katar i pomimo braniu leków nic się nie polepszało a nawet było gorzej, po zbadaniu stwierdził, że nic dziecku nie jest i widzi, że się ślini więc to ząbkowanie i używać wody morskiej do nosa. Skończyło się zapaleniem oskrzeli. Jak nie ma w poradni dr Szklennik to placówkę powinno się zamknąć i omijać szerokim łukiem bo dr Cichalewski to jakaś pomyłka.
-
G Z ★☆☆☆☆
Doktorowi Cichalewskiemu opieki nad psem bym nie powierzył a co dopiero nad dziećmi czy w ogóle ludźmi. Zero empatii, serdeczności, zero wszelakich pozytywnych emocji i cech. Co do trafności diagnozy czy współpraca z pacjentem też pozostawia wiele do życzenia. Nie wiem jakim cudem ktoś taki pracuje z ludźmi i to jeszcze z dziećmi. Wolę poczekać do soboty na świąteczną pomoc niż na Niego trafić.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia dla dzieci?
Przychodnia dla dzieci znajduje się przy Alojzego Felińskiego 7A, Górna, 93-239 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia dla dzieci?
Można skontaktować się z Przychodnia dla dzieci pod numerem +48 426 892 085
Jak można dotrzeć do Przychodnia dla dzieci?
Do Przychodnia dla dzieci można dotrzeć, korzystając z poniższego linku