Pani doktor Majkut to bardzo konkretny i dokładny lekarz ze świetnym podejściem do pacjenta. Wszystko jest na bieżąco tłumaczone, bezboleśnie podaje znieczulenie ! Pacjent wie, że trafił w ręce profesjonalisty. Nie pójdę już nigdzie indziej. Serdecznie pozdrawiam Panią doktor :)
Zdjęcia
Opinie
-
Krystian X ★★★★★
-
Barbara Owsiańska ★★★★★
Z całego serca polecam dr Madej! Profesjonalizm, wiedza i doświadczenie. Bardzo przyjemna atmosfera zarówno w gabinecie jak i na recepcji.
-
Tom Fij ★☆☆☆☆
Nie polecam !!!! Drogo strasznie, ale zeby jeszcze za tym stała jakoś.... nie stoi !!!! Panie ktore tam pracują strasznie nieprzyjemne, ordynarne, zwracają sie do pacjenta z wyrzutami tonem pyskujacym. Przemądrzale i okazują brak szacunku, zarówno pani w recepcji jak i pani w czarnych okularach z tatuażem na ręce .. cos strasznego. Powinni walczyc o pacjenta tymczasem zachowuja sie tak,ze juz wiecej ja ani nikt z mojej rodziny nie skorzysta z usług tego gabinetu. Jakby mozna bylo to byl dal 0gwiazdek
-
Hubert Horoszkiewicz ★☆☆☆☆
Żona chodzi do tego gabinetu od ponad półtora roku. Niestety nasze doświadczenia są bardzo rozczarowujące. Praktycznie nigdy nie ma wolnych terminów na nagłe wizyty w razie awarii aparatu. Tydzień przed naszym ślubem zadzwoniłam z prośbą o pomoc, ponieważ drut w aparacie wbił się w policzek, powodując ból i uniemożliwiając jedzenie. Pomimo pilnej sytuacji, odmówiono przyjęcia, tłumacząc się brakiem terminów i obiecując, że „oddzwonią jutro”. Niestety nikt nigdy nie oddzwonił. Ostatecznie musieliśmy skorzystać z pomocy innej ortodontki, która nie tylko natychmiast udzieliła pomocy, ale też jasno zasugerowała, że warto rozważyć zmianę gabinetu. Nie kwestionujemy umiejętności lekarzy, ale podejście do pacjenta i organizacja pracy są na bardzo niskim poziomie. Sytuacja z drutem przed ślubem była wyjątkowo stresująca i zawiodła nasze zaufanie do tego miejsca. Nie jest to jednorazowa sytuacja, kilka razy był podobny problem i za każdym razem bylo brak reakcji. Strata czasu zdecydowanie nie polecam.
-
Gawin Waśkiewicz ★★★★★
Gabinet stomatologiczny Sella w Obornikach Śląskich to miejsce, do którego wraca się z poczuciem spokoju i pewności, że jest się w dobrych rękach. Zarówno lekarze, jak i cały personel są niezwykle kompetentni, uprzejmi i troskliwi. Zabiegi wykonywane są z ogromną precyzją, a pacjent przez cały czas czuje się zaopiekowany. Nowoczesny sprzęt, czystość i przyjazna atmosfera sprawiają, że nawet stres przed wizytą znika. Polecam z całego serca każdemu, kto szuka dobrego stomatologa w okolicy
-
Oliwia Domichowska ★★★★★
Chodzi córka i ja poszłam w drodze wyjątku i jestem bardzo zadowolona. Panie przyjęły mnie z dnia na dzień z bolącym zębem. Dla Pani Doktor Madej nie ma rzeczy niemożliwych. Kobieta ma podejscie, jest empatyczna, przecudowna A przy tym konkretna. Polecam z całego serca.
-
Kamila Wyborska ★★★★★
Świetne podejście do dzieci, wizyta u stomatologa z wielkim doświadczeniem w swoim fachu. Bardzo uprzejma Pani w rejestracj, brak problemu aby umówić się w szybkim terminie gdy coś się dzieje. Gabinet godny polecenia.
-
Daria ★☆☆☆☆
Nie polecam! Szkoda czasu i pieniędzy. Zero podejścia do dzieci. Pani doktor M. bardzo niemiła, brak chęci żeby pomoc dziecku i cokolwiek zrobić.
-
anna ★★★☆☆
Gwiazdki odjęłam za: 1. niedziałający system rezerwacji i 2. bardzo nieprzyjemną Panią w rejestracji. Dzień przed lub na miejscu okazuje się, że nie ma dla Ciebie rezerwacji. Pani rozkłada ręce: "trzeba zadzwonić i potwierdzić po rezerwacji." Oh, jak bym mogła, to bym dzwoniła, nie rezerwowała przez stronę. Dodatkowo Pani przerywa, "wie lepiej", jest po prostu nieuprzejma. Miejsce przyjazne dzieciom. Jesteśmy zadowoleni z podstawowych usług, przegląd, plombowanie. Z bardziej zaawansowanych nie korzystaliśmy.
-
Jupi Obuwie ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce. Wczoraj przemiła Pani doktor wyrwała mi zęba,męczyła się z nim godzinę czasu ponieważ korzenie były nie prawidłowo ułożone .Pani doktor świetnie dała radę. Podziwiam i polecam. Niestety nie pamiętam nazwiska.A i wizyta była w tym samym dniu co moja prośba o przyjęcie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne SELLA - Oborniki Śląskie?
Centrum Medyczne SELLA - Oborniki Śląskie znajduje się przy Marii Skłodowskiej-Curie 12, 55-120 Oborniki Śląskie, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne SELLA - Oborniki Śląskie?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne SELLA - Oborniki Śląskie pod numerem +48 661 743 281
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne SELLA - Oborniki Śląskie?
Do Centrum Medyczne SELLA - Oborniki Śląskie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku