Opinie

  1. Magda Czechorowska ★★★★★

    Bardzo polecam klinikę Limed. Byłam na usuwaniu zatrzymanej ósemki u dra Trafalskiego i już po wejściu do gabinetu cały stres minął. Zabieg przebiegł bardzo profesjonalnie i komfortowo. Panie na rejestracji oraz asystentka, Pani Karolina, były niezwykle miłe i pomocne, co dodatkowo zwiększyło komfort wizyty.

  2. Martyna Barska ★★★★★

    Limed Klinika Ortodoncji i Implantologii to nowoczesna klinika, gabinet jest doskonale wyposażony, zabiegi wykonywane są sprawnie i bezboleśnie. indywidualne podejście, cierpliwość i uśmiech to standard w LIMED

  3. Joanna Kordas ★★★★★

    O tym miejscu mogłabym pisać długo, o ich super sprzęcie na którym się w ogóle nie znam, o profesjonalizmie, o starających się lekarzach, asystentach czy paniach z rejestracji. Ale napiszę inaczej, jak miałam 14 lat mama mnie zapisała do pana doktora Chrobaka, jako najlepszego dentystę w kotlinie kłodzkiej i choć wtedy finansowo dla nas był to duży koszt dziękuję za to mojej mamie. Później poszłam do Wrocławia i zaczęłam leczyć zęby po taniości, im mniej zapłaciłam tym lepiej. Za niską kwotą stał również brak inwestycji w nowe sprzęty, technologie czy naukę nowych sposobów leczenia zębów. Konsekwencją takiego leczenia były 2 zęby - jeden do ponownego leczenia kanałowego a drugi do leczenia kanałowego. I wtedy przypomniał mi się właśnie doktor Chrobak, dlatego znalazłam jego klinikę we Wrocławiu i przyszłam z tragicznym stanem zębów. Bo wiedziałam, że skoro sam jest tak dobrym lekarzem to na pewno też jego klinika taka jest. I się nie myliłam. Lekarze wyprowadzili moje zęby z tragicznego stanu w kilka wizyt. Jeśli chodzi natomiast o ceny- wiadomo, jest więcej niż w tej opcji „po taniości”. Ale są super rozsądne i adekwatne do poziomu kliniki i precyzji w leczeniu. (Fun fuct za te leczenie „po taniości” wyszło mi więcej niż na jednej wizycie u dr Ostapa gdzie ząb został doprowadzony do całkowitego ładu). Więc mogę z ręką na sercu powiedzieć, że za taką opiekę nad zębami oddałabym każde pieniądze A doktor Ostap jest do tego super zabawny przez co każda wizyta u niego to dla mnie forma relaksu Hahah Pan doktor jest teraz na urlopie a ja nie mogłam przyjść teraz do niego na wizytę i idę do kogoś innego, ale nadal ufam bo widzę poziom i profesję całej kliniki. A panu doktorowi życzę spokojnego urlopu !!!! I do zobaczenia na kolejnych wizytach (oby jednak jak najmniej bo wciąż wolę mieć zdrowe zęby niż chore)

  1. Natalia Idryjan ★★★★★

    Trafiłam do kliniki awaryjnie z uszkodzonym zamkiem ortodontycznym, dzień przed wyjazdem na wakacje. Jako jedyni przyjęli mnie w sobotę, mimo że nie byłam ich pacjentką. Pani asystentka i recepcjonistka były niezwykle pomocne i życzliwe – wszystko naprawiono szybko i bez opłaty. Jestem ogromnie wdzięczna i serdecznie polecam z całego serca!

  2. Dmytro Minchenko ★★★★★

    Od całego serca polecam klinikę Limed! Pan doktor Michał Chrobak ma złote ręce! Miałem kilka zabiegów z pokrycia recesji. Wstępnie przez innego specjalistę, który polecił mi Limed, powiedziano mi było, że takie recesje jak miałem mogą ogarnąć tylko kilku profesjonalistów w całej Polsce. Pan Michał poradził ze wszystkimi za co serdecznie dziękuję! Osobnie warto też podkreślić bardzo miłą obsługę i atmosferę w klinice. Odczuwałem troskę od całego personelu na każdym etapie leczenia! Dziękuję, Limed!

  3. Adrianna Majdecka ★★★★★

    Klinika LiMed to nie tylko miejsce z najlepszym sprzętem, dzięki któremu diagnostyka wykonywana jest na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim zespół profesjonalistów, wykonujących swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem. Jestem stałą pacjentką, która zawsze wychodzi zadowolona. Korzystałam z usług wielu stomatologów i ortodontów we Wrocławiu i nigdzie nie spotkałam się z takim profesjonalizmem. Dodatkowym atutem jest sposób podejścia do najmłodszych pacjentów - moja 3-letnia córka, gdyby mogła - chodziłaby do stomatologa codziennie :)

  1. Anna Wolna ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Udałam się do kliniki w piątek z olbrzymim bólem zęba, zostałam przyjęta przez młodą Panią doktor (imienia nie podam). Zostało mi zlecone wykonanie tomografu w celu ustalenia, z którym zębem jest problem. Niestety Pani doktor po wnikliwym oglądnięciu wyniku nie była w stanie stwierdzić gdzie jest problem. Uznała, że jest stan zapalny pomimo braku opuchlizny i zaaplikowała płynny antybiotyk. I dostałam strzykawkę z igłą z tym antybiotykiem z zaleceniem samodzielnej aplikacji tego lekarstwa pod dzìąsła po bolącej stronie. Po pierwsze Jak mam aplikować lekarstwo na bolące dziąsła od wewnętrznej strony okolice zęba 6/7 strzykawką ze złamaną igłą? Po drugie W jakim celu wykonano mi tomograf za 150 zł po którym doktor nie podjęła się leczenia żadnego zęba? Podsumowując, przyszłam po pomoc z bólem zęba, wyszłam z kliniki z takim samym bólem lżejsza o 300 zł, czuję się oszukana. Jeszcze jedno, po co robiono mi tomograf za 150 zł jeżeli Pani doktor stwierdziła stan zapalny i I tak nie mogła by leczyć żadnego zęba ( to słowa Pani doktor do której się zgłosiłam)

  2. Lesław Żołnierczyk ★☆☆☆☆

    Omijać tę pseudo klinikę szerokim łukiem, szczególnie "dr" Paulinę Szymczyk, leczenie ortodontyczne głównie na zasadzie bezmyślnego usuwania uzębienia. Konieczna kontynuacja leczenia w innej placówce.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Limed Klinika Ortodoncji i Implantologii?

Limed Klinika Ortodoncji i Implantologii znajduje się przy Ołtaszyńska 37, Krzyki, 53-010 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Limed Klinika Ortodoncji i Implantologii?

Można skontaktować się z Limed Klinika Ortodoncji i Implantologii pod numerem +48 605 058 043

Jak można dotrzeć do Limed Klinika Ortodoncji i Implantologii?

Do Limed Klinika Ortodoncji i Implantologii można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements