Opinie

  1. Manatwork24 Büro ★☆☆☆☆

    Badanie USG przeprowadzone przez doktora Grzelaka trwało 30 sekund. Szybciej już się nie dało.

  2. Agatson ★★★★★

    Ja jestem bardzo zadowolona z Badań Prenatalnych u dr. n. med. Wyrwas Doroty. Bardzo miła, sympatyczna kobieta. Badanie wykonane sprawnie, dokładnie, za każdym razem mówiła co robi. Pani która jest w gabinecie razem z Panią Wyrwas również przemiła i sympatyczna. Pobranie krwi się udało, co w moim przypadku jest to bardzo ciężka i czasochłonna praca. Również Panie na recepcji były miłe. Umawiając sie na wizytę telefonicznie również była miła Pani. Gabinet, toaleta oraz korytarz zadbany, czysty. Nic tylko być kolejny raz w ciąży i zawitać do Przychodni DIAGNOZA. :D

  3. Mariusz Mroz ★☆☆☆☆

    NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!! Serdecznie i z całego serca nie polecam wizyty u Pana Pietrusińskiego, bo napewno dr. go nie można nazwać. Dzisiejsza wizyta warta 0 zł za którą zapłaciliśmy 450żł to jedna wielka parodia. Żona weszła do gabinetu i ten "Człowiek", wywiad, badanie EKG i echo serca zrobił w 4 min wszystko łącznie, po tych 4 min żona już była z powrotem na korytarzu. Każdy kto kiedykolwiek był u kardiologa wie jak wygląda badanie po którym można stwierdzić czy wszystko jest ok. Oczywiście to była pierwsza wizyta.

  1. Agnes28ify ★★☆☆☆

    Pogorszyło się w tej przychodni. Chciałam umówić się na wizytę do ortopedy, a pani kazała chwileczkę poczekać po czym odłożyła słuchawkę i się poprostu się rozłączyła i nie oddzwoniła . Zadzwoniłam 2raz to nikt już nie odbierał. Chyba nie zależy im na pacjentach i zarobku.

  2. Magdalena Scrapbooking ★★☆☆☆

    Porażka. Serdecznie odradzam. Panie w rejestracji powinny przejść odpowiednie szkolenie jak traktować pacjentów to po pierwsze. Po drugie odwoływanie wizyt tuz przed wizytą jest słabe bo ktoś wcześniej wziął urlop. Zastanówcie się jak traktujecie ludzi a jak nie to proszę zamknąć placówkę.

  3. Marta Pabin ★☆☆☆☆

    Lekarze przyjmują chorzy.!Byłam u l dr. Pietruszynskiego, który widać, że był taki przeziębiony, że , kaszlał, miał katar, co prawda miał maseczkę, która ciągle mu się zsuwala. Nie winie go , pewnie ten przybytek kładzie nacisk , żeby nie odwoływać wizyt , jednak zaraził kobietę na wczesnej ciąży i nie wiadomo jaki będzie tego skutekTo wszystko 320 zl . Mam nadzieję, ze pieniadze wam sie zgadzaja..

  1. Adam Malec ★★★★★

    Piekny ośrodek. Przemile Panie w rejestracji i szacowne grono lekarzy specjalistów. Milo się tam pojawić i skorzystać z profesjonalnej pomocy lekarskiej. Goraca polecam.

  2. djwiti ★☆☆☆☆

    OSZUŚCI!!!! byliśmy umówieni na usg na godzinę 17:10 z tygodniowym wyprzedzeniem, pani zadzwoniła dzień przed wizytą po południu poinformować nas że wizyta została przełożona na 12:10 bo jak to oznajmiła później wychodzi i jej nie będzie... Człowiek pracuje i nie może od tak wziąć sobie wolnego z dnia na dzień.... Tak się podchodzi do pacjentów.

  3. Mistrall Mistralski ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam wizyt u Pana doktora Dariusza Krzyczmanika. Za wizytę zapłaciłem oczywiście wcześniej. Bezskutecznie leczę się u niego dłuższy czas ale to moja ostatnia wizyta. Nie poradził sobie z moją bolerioza. Nie potrafi nie jest w stanie mi pomóc . Reakcja na rosnące wyniki badań z laboratorium to jego zdaniem błąd maszyny w laboratorium i wynik jest zły nie należy brać go pod uwage. W jego oczach jestem już wyleczony. Zdenerwowany wyprosił mnie z gabinetu po 8 minutach rozmowy podkreślając że osoby w moim wieku nie powinny być zdziwione że bolą je kolana 150zl niestety zapłaciłem za wizytę. Żenada . Dodam jeszcze że czesto są spóźnienia na wyznaczona godzinę przynajmniej 40 minut

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Diagnoza. NZOZ?

Diagnoza. NZOZ znajduje się przy Traugutta 6, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Diagnoza. NZOZ?

Można skontaktować się z Diagnoza. NZOZ pod numerem +48 422 130 639

Jak można dotrzeć do Diagnoza. NZOZ?

Do Diagnoza. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements