Opinie

  1. Piotr Lemanowicz ★★★★★

    Moje osobiste doświadczenie w porównaniu z wieloma specjalistami w dziedzinie rehabilitacji, jednoznacznie wskazuje, że AM jest bezkonkurencyjne. Po wielu latach trudności pooperacyjnych, wyszedłem stąd z wiedzą jak mam ćwiczyć żeby sobie pomóc "na dziś i na jutro", a dokladniej to juz 4 lata jak zapomniałem o bólu i regularnych wizytach u lekarzy i chiropraktyków.

  2. Ilona Ignaczak ★★★★★

    Polecam spokojnie mogę poddać się terapii ,czuję się zaopiekowana pan Artur potrafi wytłumaczyć co się dzieje z moją chora nogą i razem z Anią zajmują się mną profesjonalnie.Rehabilitacje uważam za udaną. Anią jest nieustępliwa i pilnuje żebym wykonała zalecone ćwiczenia .warunki socjale bardzo dobre. W porównaniu z rehabilitacją na nfz w miejscach w których byłam bez porównania.

  3. Joanna Kielt ★☆☆☆☆

    Byłam w ArleMed w sumie 3 razy. Za 2 i 3 razem to w sumie dawałam szanse temu miejscu i Panu Arturowi. Niestety ostatecznie postanowiłam poszukać innego miejsca i fizjoterapeuty. Może Pan Artur ma wiedzę i doświadczenie w fizjoterapii, ale miejsce Arle Med muszę niestety nisko ocenić, ponieważ każda wizyty trwała około 2 godz. W tym czasie Pan Artur obskakuje 5 pacjentów. Zostawia jednego na rowerku, drugą osobę na drenażu, kolejną z akupunkturą i tak przeskakuje co 10 min z pokoju do pokoju. Do tego zza ściany słychać wywiad z 4 pacjentem, podczas leżenia bo kilka razy po akupunkturze np słyszałam a teraz chwilę odpoczywamy. Jest to miejsce, gdzie liczy się masówka. Od pierwszej wizyty wciskany jest pakiet 10 wizyt do zakupienia. Nie czułam się zaopiekowana, Pan Artur latał z pokoju do pokoju. A ja traciłam w sumie ponad 2 godz. Taka wizyty powinna zająć 1 godz, gdzie specjalista powinien się zająć moim problemem. W tym miejscu niestety tego nie znalazłam. I do dziś każdemu odradzam to miejsce ze względu na masowe podejście. Jest wiele innych miejsc gdzie fizjoterapeuta normalnie prowadzi wizytę i godzinie poświęca pacjentowi.

  1. Marta Potargowicz ★★★★★

    Zaczynając od pierwszego planu czyli rejestracji- personel bardzo sympatyczny,pomocny,udzielający odp na każde pytanie. Do placówki trafiliśmy w zw z kontuzją Syna. Konsultacja odbyła u Pana Artura. Dla nas - pełen profesjonalizmu człowiek,który swoim podejściem ,poświęconym czasem i odpowiedziami na nurtujące nas pytania zdobył nasze zaufanie. Fizjoterapia - i tu dziękuje wszystkim którzy wspomagają mojego Młodego w tym trudnym dla Niego okresie. Daje w pełni zasłużone 5 gwiazdek i szczerze polecam placówkę.!!

  2. Ewka ★★☆☆☆

    Pani w recepcji powinna zastanowić się nad swoim podejściem do klienta. Wychodzenie z założenia że będzie się miało obuwie na zmianę przychodząc na fizjoterapię (ze względu na sposób działania tego miejsca o którym nie wiem skąd bym miała wiedzieć) to myślenie życzeniowe, nie wspomnę o sposobie w jaki to zostało przekazane. Dodatkowo oczekuje się tutaj od klienta że będzie wiedział czym różni się hasło „fizjoterapia” od „konsultacja fizjoterapeutyczna” bo najwyraźniej robi to różnicę tylko nigdzie nie jest napisane że na pierwszą wizytę należy wybrać tę drugą opcję na Znanym Lekarzu. Niemniej daję 2 gwiazdki za proklienckie rozwiązanie tego nieporozumienia, bo to jedyna pozytywna strona tej absurdalnej sytuacji która mnie spotkała. Absurdalne jest również to że przychodząc do fizjoterapeuty nie można liczyć na czas poświęcony wyłącznie sobie, najwyraźniej standardem jest obsługiwanie na raz kilku osób. W jakiś enigmatyczny sposób powinnam wiedzieć że jeśli chcę żeby czas poświęcono wyłącznie mi to powinnam wybrać opcję „masaż” co jest o tyle chore że idąc do specjalisty oczekuję indywidualnej sesji a nie grupowej, o tym nie było nigdzie wspomniane. Ostatecznie udało się to jakoś rozwiązać ale pozostał duży niesmak. Panu Patrykowi (fizjoterapeucie) nie mam nic do zarzucenia, było po prostu w porządku. Ogólnie nie polecam.

  3. Przemo Bart ★★★★★

    Pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Nowoczesne sprzęty. To co najważniejsze: widoczne efekty!

  1. Darek Zajac ★★★★★

    Jest to miejsce dla wszystkich potrzebujących Profesjonalnej Rehabilitacji, fachowość personelu na najwyższym poziomie , wiedza super atmosfera i przyjazny klimat . Moja opinia oparta jest na moich doświadczeniach dzięki fachowości i ogromnym zaangażowaniu Artura w moją rehabilitację moja sprawność jest bardzo duża i jestem za to wdzięczny. Trudno nie wspomnieć o super fajnej i wymagającej Klaudii która wyciska wszystkie poty . Wspaniała ekipa , miejsce atmosfera jeżeli potrzebujecie rehabilitacji to jest miejsce gdzie w Łodzi robią to najlepiej. POLECAM wdzięczy zadowolony pacjent.

  2. Sandra Andrzejczak ★★★★★

    Bardzo polecam! Wykwalifikowany personel z ogromną wiedzą, którą potrafi odpowiednio wykorzystać. Klinika jest bardzo dobrze wyposażona, panuje w niej miła i przyjazna atmosfera.

  3. Kamil Kondzielski ★★★★★

    W ostatnim czasie miałem przyjemność skorzystania z usług Arle-Medu. Już po pierwszej wizycie czułem zmniejszenie bólu pleców. Panuje tam również miła atmosfera, a pracownicy wykazują się pełnym profesjonalizmem. Polecam!

  1. Waldek Moszczyński ★★★★★

    Obsługa na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, super sprzęty, bardzo nowoczesne centrum zdrowia, indywidualne podejście do każdego pacjenta, polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres ARLE-MED Centrum Zdrowia?

ARLE-MED Centrum Zdrowia znajduje się przy Dowborczyków 18, Śródmieście, 90-001 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do ARLE-MED Centrum Zdrowia?

Można skontaktować się z ARLE-MED Centrum Zdrowia pod numerem +48 422 006 060

Jak można dotrzeć do ARLE-MED Centrum Zdrowia?

Do ARLE-MED Centrum Zdrowia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements