Opinie

  1. Sebastian Banasik ★★★★★

    Dziękujemy panu doktorowi Adamowi wraz z zespołem za usunięcie wszystkich zębów małżonce polecam wszystkim super wykonanie i opieka po zabiegu ☺️☺️☺️☺️

  2. Mariusz Szymkowiak ★★★★★

    Z całego serca dziękujemy za przyjęcie naszej córeczki uratował pan doktor święta mi i mojej rodzinie znakomity lekarz ale i cudowny człowiek miły przyjemny pielęgniarki cudowne i pan doktor anastezjolog przemiły czuliśmy się wyjątkowo polecamy i życzymy zdrowych spokojnych świąt

  3. Iwona Zarzycka ★★★★★

    Byłam tu pierwszy raz.Profesjonalna opieka,wszystko wyjaśnione co i jak.Pani doktor,przemiła i bardzo cierpliwa osoba.Spedzilam na fotelu 3 godz.z uśmiechem na ustach.Dziekuje bardzo za profesjonalizm. Polecam każdemu, kto ma strach przed stomatologiem.Dodam , że przyjechałam z Niemiec.

  1. Marta Stefanowska ★★★★★

    Pan doktor przyjął mnie (w ciąży) w nagłej potrzebie, podczas gdy inni dentyści odmawiali z powodu braku miejsca. Zostałam dobrze potraktowana, poinstruowana co dalej, zostawiona z poczuciem bezpieczeństwa, że w razie czego dostanę bez problemu pomoc.

  2. Anna Liachowycz ★★★★★

    Witam znów muszę pochwalić Pana Adama !!! Nie ma słów żebym mogła wyrazić swoją wdzięczność- prawdziwy mistrz w swoim fachu!!!wizyta w gabinecie całkowicie bezbolesna Pan Adam jak i cała ekipa dba o komfort pacjenta jak najbardziej polecam .Najlepszy Gabinet W Wołowie!!!! A kto nie był warto się przekonać samemu.

  3. Pawel Xxx ★★★★★

    Profesjonalista i tyle nie chodzi o aparycję i usposobienie do klienta to jest pełnoprawny profesjonalista żądło kiedy spotyka się mistrza w jego dziedzinie s tu proszę pan Adam

  1. Natalia Błaszyk ★★★★★

    Serdecznie polecam Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem jak i stomatologiem... Polecam w 100%.. Pomógł naszemu synkowi.. Dziękujęmy

  2. Józef Maslowski ★★★★★

    Polecam. Fachowiec przez duże F. Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu.

  3. Artur MULIK ★★★★★

    Konkretny Stomatolog przez Duże S,polecam wszystkim Pana Adama i jego zespół Specjalistów !!!Serdeczne Podziękowania za bezproblemowe przyjęcie na wizytę i pomoc mojej córci.Jeszcze raz Polecam w 100 procentach i Dziękujemy.

  1. Bogdan Mączyński ★★★★★

    Mam pod opieką osobę niepełnosprawna z głębokim upośledzeniem psychicznym. Bardzo się martwiliśmy gdy zaczęły się u Niego problemy z zębami. Okazało się że nie potrzebnie. Bardzo konkretny pan Doktor, świetny fachowiec. Szybko i bez zbędnych komplikacji zęby doprowadzone do stanu używalności. Polecam z czystym sumieniem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ?

Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ znajduje się przy Więzienna 6, 56-100 Wołów, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ?

Można skontaktować się z Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ pod numerem +48 663 133 873

Jak można dotrzeć do Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ?

Do Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements