Dziękujemy panu doktorowi Adamowi wraz z zespołem za usunięcie wszystkich zębów małżonce polecam wszystkim super wykonanie i opieka po zabiegu ☺️☺️☺️☺️
Opinie
-
Sebastian Banasik ★★★★★
-
Mariusz Szymkowiak ★★★★★
Z całego serca dziękujemy za przyjęcie naszej córeczki uratował pan doktor święta mi i mojej rodzinie znakomity lekarz ale i cudowny człowiek miły przyjemny pielęgniarki cudowne i pan doktor anastezjolog przemiły czuliśmy się wyjątkowo polecamy i życzymy zdrowych spokojnych świąt
-
Iwona Zarzycka ★★★★★
Byłam tu pierwszy raz.Profesjonalna opieka,wszystko wyjaśnione co i jak.Pani doktor,przemiła i bardzo cierpliwa osoba.Spedzilam na fotelu 3 godz.z uśmiechem na ustach.Dziekuje bardzo za profesjonalizm. Polecam każdemu, kto ma strach przed stomatologiem.Dodam , że przyjechałam z Niemiec.
-
Marta Stefanowska ★★★★★
Pan doktor przyjął mnie (w ciąży) w nagłej potrzebie, podczas gdy inni dentyści odmawiali z powodu braku miejsca. Zostałam dobrze potraktowana, poinstruowana co dalej, zostawiona z poczuciem bezpieczeństwa, że w razie czego dostanę bez problemu pomoc.
-
Anna Liachowycz ★★★★★
Witam znów muszę pochwalić Pana Adama !!! Nie ma słów żebym mogła wyrazić swoją wdzięczność- prawdziwy mistrz w swoim fachu!!!wizyta w gabinecie całkowicie bezbolesna Pan Adam jak i cała ekipa dba o komfort pacjenta jak najbardziej polecam .Najlepszy Gabinet W Wołowie!!!! A kto nie był warto się przekonać samemu.
-
Pawel Xxx ★★★★★
Profesjonalista i tyle nie chodzi o aparycję i usposobienie do klienta to jest pełnoprawny profesjonalista żądło kiedy spotyka się mistrza w jego dziedzinie s tu proszę pan Adam
-
Natalia Błaszyk ★★★★★
Serdecznie polecam Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem jak i stomatologiem... Polecam w 100%.. Pomógł naszemu synkowi.. Dziękujęmy
-
Józef Maslowski ★★★★★
Polecam. Fachowiec przez duże F. Specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu.
-
Artur MULIK ★★★★★
Konkretny Stomatolog przez Duże S,polecam wszystkim Pana Adama i jego zespół Specjalistów !!!Serdeczne Podziękowania za bezproblemowe przyjęcie na wizytę i pomoc mojej córci.Jeszcze raz Polecam w 100 procentach i Dziękujemy.
-
Bogdan Mączyński ★★★★★
Mam pod opieką osobę niepełnosprawna z głębokim upośledzeniem psychicznym. Bardzo się martwiliśmy gdy zaczęły się u Niego problemy z zębami. Okazało się że nie potrzebnie. Bardzo konkretny pan Doktor, świetny fachowiec. Szybko i bez zbędnych komplikacji zęby doprowadzone do stanu używalności. Polecam z czystym sumieniem.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ?
Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ znajduje się przy Więzienna 6, 56-100 Wołów, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ?
Można skontaktować się z Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ pod numerem +48 663 133 873
Jak można dotrzeć do Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ?
Do Ada-dent. Centrum stomatologii NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku