Dla mnie bajka, obsługa w rejestracji miła i pomocna, nawet jak sprawa nie dotyczyła pacjenta poradni podpowiedziały jak sobie z tym poradzić i jakie kroki wykonać, czasem fakt parę minut się czeka w kolejce ale nie czekałam wieku na dodzwonienie się i drugiego wieku na wizytę jak w innych poz. Punkt pielęgniarski też zawsze w służbie pacjentowi.
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Gołębowska ★★★★★
-
Ewa K. ★★★★★
Witam. Każdemu polecam tą poradnie z wielu powodów. Jestem stałym pacjentem na rehabilitacji w tym oddziale.Lekarze rehabilitanci są profesjonalni ,mili ,empatyczni i bardzo pomocni. Natomiast fizjoterapeuci to miód na moje serce ♥️ Cały zespół jest wyjątkowo zgrany i otwarty dla pacjenta. Każdy z osobna jest responsywny ,etyczny ,uczciwy ,szczery ,komunikatywny ,troskliwy ,kompetentny . Potrafi wysłuchać pacjenta traktując go poważnie. Podczas całego zabiegu jest skupiony tylko na pacjencie z którym świetnie współpracuje . Dzieki fizjoterapeutom komfort życia pacjenta po zabiegach zdecydowanie się polepsza co jest chyba najwyzszą dla nich oceną. Osobiście bardzo Im dziękuję za trud włożony w polepszenie mojego stanu zdrowia ♥️♥️
-
Oleńka Z ★★★★★
Bardzo przyjazne, pomocne i z uśmiechem Panie w recepcji. Fizjoterapeuci mega pozytywni z powołania. Jeśli chodzi o lekarzy to też nie mam nic do zarzucenia. Cała przychodnia uważam że jet naprawdę w porządku. Jeśli ktoś jajo znosi z pacjentów i nie może poczekac kilku minut w kolejce to juz jego problem. Widziałam kilku agentow takich co myślą ze nikt inny sie nie liczy tylko oni... Dramat. Ja osobiście polecam tą przychodnie.
-
Joanna ★★★★★
Bardzo dziękuję Pani Doktor Majewskiej za przyjęcie bez umawiania i nie swojej pacjentki.
-
hera hef ★☆☆☆☆
Panie obsługująca recepcję mega niemiłe, zwłaszcza blondynka z krótkimi włosami nie uprzejma. W końcu tam wizytówka przychodni. Od dwóch tygodni próbuję się dodzwonić po kilkanaście razy dziennie nikt nie odbiera.
-
Ewa Lesik (Evi) ★★★★★
Polecam, jeśli ktoś potrzebuje dostać się na rehabilitację.Rehabilitańci przemili i zaangażowani w swoją pracę
-
Temida ★☆☆☆☆
NIE POLECAM... panie w rejestracji do hospicjum nie odbierają tel., jak i również osoby chore czekające na wolne miejsca mogą zapomnieć o telefonicznej informacji, ponieważ kawa i ciasteczka są ważniejsze. Porażka
-
Chmurka aaa ★☆☆☆☆
Dwie gwiazdki to byłoby za dużo. Wielkie braki w personelu. Tłum ludzi ustawionych na tą samą godzinę co powoduje bardzo długi okres oczekiwania na zabiegi. Niestety nie dotrwałam do końca rehabilitacji.. a były mi potrzebne.. Pacjent zostawiony sam sobie, czuję się jak insekt na którego personel patrzy wilczym wzrokiem za to, że „przyszedł”. Na sali ćwiczeń zimno, urządzenia brudne. Dezynfekcja leżanek, czy czegokolwiek OD ŚWIĘTA. Wizyta w tym miejscu była bardzo niekomfortowa. Może to kwestia pieniędzy jakich dostają od przyjętego pacjenta? Bo takiego bałaganu to dawno nie widziałam.
-
Anna Podolska ★★★★★
Jestem z Łodzi ale polecam te poradnie każdemu. Świetni lekarze i personel. Zawsze pomagają ludzie którzy tam pracują mają dużo empatii są ofiarni i bardzo dbają o pacjentów polecam te placówkę. Zwalszcza w covid 19 naprawdę robią bardzo dużo dobrego Wszyscy lekarze są wspaniali Pani Doktor Kowalska to mój lekarz numer 1. Za nią przeniosłam się do Kraszewa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne "Medinea"?
Centrum Medyczne "Medinea" znajduje się przy Rokicińska 3, 95-020 Kraszew, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne "Medinea"?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne "Medinea" pod numerem +48 513 628 610
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne "Medinea"?
Do Centrum Medyczne "Medinea" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku