Bardzo polecam!❤️ Byłam dzisiaj na wyrywaniu górnych 8. Profesjonalne podejście i bardzo miła atmosfera.
Opinie
-
Oliwka. g ★★★★★
-
Tom Niki ★☆☆☆☆
Nie polecam. Naciąganie klienta. Na zdjęcie. Popatrzył skasował i plan wymyślił za duże pieniądze. U innej pani zrobilem za połowę ceny. Drogo nie fachowo
-
Piotr ★★★★★
Polecam z całego serca. Profesjonalizm i wiedza na najwyższym poziomie. Poziom usług również. Jeśli chcesz mieć wzorowo zrobione zęby i na długo to tylko i wyłącznie w Klinice Uśmiechu.
-
Damian Wróbel ★★★★★
Najlepsza klinika! Polecam każdemu kto się obawia dentystów, każdy z personelu bardzo profesjonalny z odpowiednim podejściem do klienta ! :) Podczas zabiegów nie czuć kompetnie nic ;)
-
rysiek nokaut ★☆☆☆☆
Nie jestem zadowolony z podejścia do pacjenta , klinika nastawiona na zysk. Ceny z kosmosu i naciąganie klienta na kasę.
-
Wojciech Wersel ★★★★★
Świetny dentysta z super podejściem i wiedzą. Tomasz to profesnalista któremu ufam w 100%. Cenowo znacznie przyjemniejszy niż Wrocławscy stomatolodzy. Gabinet świętnie wyposazony. Człowiek z pasją swojego zawodu. Byle więcej takich lekarzy z powołaniem.
-
Agnieszka Podsiedlik ★★★★★
Najlepsza opieka dla dzieci. Fantastyczne podejście do dzieci, które boją się dentysty. Pani Kasia po kilku wizytach jest naszym najlepszym, ulubionym lekarzem.
-
Mourad Berrehail ★☆☆☆☆
Niestety nie jestem zadowolony z usług tej kliniki. Zęby ciągle bolą mimo kilkukrotnego leczenia za każdym razem nie małe pieniądze bo po 500- 700 zł. Mija miesiąc lub dwa i się okazuje że znów coś jest nie tak z zębem który już był leczony. Szczerze nie polecam. Nigdy nie widziałem takiego doktor. Duże pieniądze wydane a niestety nie jest tak jak powinno być.
-
Grzegorz Bielewicz ★★★★★
Pani z recepcji niebywale sympatyczna. Umilała mi czas rozmową, gdy oczekiwałem na swoją wizytę. Pani higienistka (Justyna?) przesympatyczna dziewczyna. Aż miło było porozmawiać o dentystycznych nowinkach i technikach wybielania. Sam zabieg scallingu w pełni profesjonalny. Polecam jagodowy piasek ;) Stomatolożka Kasia Grzyb nie dość, że przesympatyczna, to bardzo dokładnie wyjaśniła, co robi, po co, jakimi technikami. Czułem, że moje uzębienie jest w profesjonalnych rękach! A trochę dziur to u mnie było... Cennik bardzo adekwatny do usług. Na prawdę, po kątem podejścia do pacjenta i profesjonalności wykonywanych usług trudno o lepszą klinikę dentystyczną w obrębie województwa.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Klinika Uśmiechu?
Klinika Uśmiechu znajduje się przy Janusza Korczaka 5A, 56-120 Brzeg Dolny, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Klinika Uśmiechu?
Można skontaktować się z Klinika Uśmiechu pod numerem +48 531 188 211
Jak można dotrzeć do Klinika Uśmiechu?
Do Klinika Uśmiechu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku