Opinie

  1. oliwier bemo ★★★★★

    Witam odwiedziłem dzisiaj wieczorem ten SOR i zamierzam się wypowiedzieć. Start był słaby bo trochę nie wiedziałem co ze sobą zrobić ale po niedługim czasie Pani z recepcji poinformowała mnie co mam ze sobą zrobić i bardzo to doceniam. Dostałem opaskę oraz własny wózek czułem się naprawdę doceniony dzięki tym darom. Następnie Pan wpisał na tablecie moją dolegliwość uwzględniam to gdyż świadczy to o nowoczesności. Winda sprawna naprawdę przystosowany SOR do osób z dolegliwościami. Później udałem się na rentgen no trochę się przestraszyłem jak zobaczyłem ten stół, zbyt wygodnie nie było lecz to jest jakby okej. Nie mam pojęcia czemu nie otrzymałem zdjęcia tego przeswietlenienia bo dawając nogę na jego rzecz pomyślałem że byłaby to fajna pamiątka. Byłem też w toalecie i naprawdę pachniało co jest rzadkością w publicznych toaletach. Chce naprawdę publicznie docenić absolutnie cały personel każdy osobnik pracujący tam był miły, obrotny, bez flegmatyzmu, wyrozumiały, zaangażowany, niezlewający mimo to wszystko Pan Piotr który zakłada gipsy zasługuje na wyróżnienie ponieważ był ze mną w najgorszym momencie z tego całego pobytu i naprawdę podniosł mnie na duchu, polecił mi serial i wykazał się dużą cierpliwością bo przez cały ten stres i mój strach moje receptory GABA uległy lekkiemu zlekceważeniu swojej roli przez co gadałem głupoty z łzami w oczach mimo to Pan Piotr był wzorowo uprzejmy. Ogólnie architekturę oceniam pozytywnie nie wpadła mi w oko żadna usterka, przeciwnie wręcz bo zobaczyłem naprawdę ładną choinkę w jednym z zakątków. Mój wyjazd oceniam rownież pozytywnie kliknalem sobie taki przycisk do odsloniecia kotary normalnie wyjechałem. Podsumowując było całkiem przyjemnie.

  2. Emilka Kwiatkowska ★★★★★

    Czytając opinie ,miałam obawy przed pierwszą wizytą dzisiaj z nastoletnim synem u Endokrynologa. Nie potrzebnie.Doktor Biliński miły ,zlecił badania .Wizyta krótka ale konkretna. Pani pielęgniarka lub asystentka też bardzo miła. Oczywiście panie w rejestracji pomocne.

  3. roman gęszczak ★☆☆☆☆

    Nie dość że dodzwonienie się do przychodni dla dorosłych graniczy z cudem (albo zajęte albo nikt nie odbiera) to jeszcze jest to jedyna przychodnia gdzie żeby cokolwiek załatwić trzeba rozmawiać z pracownikami przez drzwi a nie przy rejestracji. Nie polecam

  1. Agata Pietrasiak ★☆☆☆☆

    Przychodnie dla dorosłych polecam OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Można dzwonić 50 razy A i tak nikt nie raczy odebrać telefonu. Szczególnie teraz kiedy jest pandemia i mamy ograniczony dostęp do lekarzy, a pozostaje nam tylko teleporada to takowej w tej przychodni cudem możemy się doczekać, bo nie ma możliwości zarejestrowania się. Panie w rejestracji są tak niemiłe jakby siedziały tam za karę. Nie widziałam drugiego takiego miejsca z tak niemałą obsługą i z tak olewającą pacjenta postawą. Dziwię się że nikt jeszcze nie zrobił z tym miejscem porządku. Nie, nie i jeszcze raz nie. Moja przygoda z tą przychodnią- pomyłką właśnie dobiegła końca.

  2. Agnieszka Osinska ★☆☆☆☆

    Staram się unikać tego miejsca jak ognia. Gdy mam skorzystać z pomocy tej przychodni jestem bardziej chora. Rejestracja osobiście czy telefonicznie to koszmar. Z przychodni staram się korzystać już na prawdę w stanie koniecznym. Czas oczekiwania na wizytę to dwa tygodnie, bo nie ma miejsc u lekarzy. Jak już odczekasz i sie dostaniesz to kilka godzin czekania na badanie 10 minutowe. Koszmar k*rwa koszmar.

  3. Agnieszka Osińska-Krajewska ★☆☆☆☆

    Staram się unikać tego miejsca jak ognia. Gdy mam skorzystać z pomocy tej przychodni jestem bardziej chora. Rejestracja osobiście czy telefonicznie to koszmar. Z przychodni staram się korzystać już na prawdę w stanie koniecznym. Czas oczekiwania na wizytę to dwa tygodnie, bo nie ma miejsc u lekarzy. Jak już odczekasz i sie dostaniesz to kilka godzin czekania na badanie 10 minutowe. Koszmar k*rwa koszmar.

  1. Magdalena R ★★★☆☆

    Przychodnia dziecięca - możliwość wcześniejszego zapisu na wizytę to tylko 5 kart. Reszta niestety musi w danym dniu rano przed 7.00 stanąć w kolejce do rejestracji by wyciągnąć kartę do lekarza na stronę dzieci chorych. Jest to uwarunkowane zapewne do którego lekarza jesteśmy zadeklarowani. Jedyny plus, że w ten sam dzień jest możliwa wizyta. U dorosłych przed budynkiem o 6.00 już jest kolejka. Przychodnia dla bardzo cierpliwych. Jednak dla dobrego lekarza warto czekać

  2. Dziadzia Władzia ★☆☆☆☆

    To co dzieje się w tym miejscu to XIX wiek. Lekarze jak najbardziej życzliwi natomiast rejestracja rządzi się "swoimi" prawami, które nijak mają się do miejsca i czasu. Jest w okienku "dyrektorka" rejestracji i jej zastępczyni, ale ta aktualnie mieli bułkę i tylko od niechcenia zionie okruchami po całym biurku i szybie gadając oczywiście swoje "nic nie mogę" z pełną gębą. A na dokładkę jest "kierowniczka" recepcji, która twierdzi że tusz do ksero kupuje "za swoje". No jaja takie, że filmy Barei to przy tym pikuś. Ręce opadają, zrezygnowałem, nie korzystam, nie polecam. Cały "zarząd" do zwonienia.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. PRZYCHODNIA NR 1?

Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. PRZYCHODNIA NR 1 znajduje się przy Jana Pawła II 68, 95-200 Pabianice, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. PRZYCHODNIA NR 1?

Można skontaktować się z Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. PRZYCHODNIA NR 1 pod numerem +48 422 154 965

Jak można dotrzeć do Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. PRZYCHODNIA NR 1?

Do Pabianickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. PRZYCHODNIA NR 1 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements