Opinie

  1. Jacek Puchalski ★☆☆☆☆

    Moja Babcia wykupiła abonament za duże pieniądze. Przez trzy miesiące ponoć była na kilku wizytach. Po tym czasie próbowała się dodzwonić od jakiś trzech miesięcy do spółki, ale nie udało się to ani razu, a próbuje się dodzwonić praktycznie każdego dnia. Obecnie jest załamana i dzisiaj poinformowała mnie (wnuka) z płaczem o pomoc. Wygląda na to, że model biznesowy od jakiś dwóch-trzech miesięcy nie wypalił i zostawiają seniorów "na lodzie" - brak kontaktu telefonicznego. Na Infolinii informacja, że oddzwonią, ale nikt do babci nie oddzwonił!!!!!! Babcia ze względu na zaawansowany wiek (87 lat) nie korzysta z maila i z Internetu. Namówili Babcię na zakup abonamentu. Przypomina to bardziej wyrafinowaną metodę na wnuczka. PS. Jutro będę sprawę sam wyjaśniał z tym centrum. Być może uda mi się uzyskać jakieś informacje u źródła. W przypadku wyjaśnienia sytuacji, może zmienię zdanie i zweryfikuję opinię. Na tę chwilę przestrzegam wszystkich naiwnych seniorów i przede wszystkim proszę o rozwagę i niepochopne podejmowanie decyzji. Najlepiej po konsultacji z młodszym, pokoleniem. Pozdrawiam Wnuk Babci, która pomimo uregulowania kwoty abonamentu od trzech miesięcy nie uzyskała żadnego kontaktu od centrum

  2. Tadeusz Nowikowski ★☆☆☆☆

    ze zdziwieniem przeczytałem tyle pozytywnych opinii a nie sposób dodzwonić się na infolinię, opiekunka chyba już nie pracuje, bo jest komunikat: przepraszamy, nie ma takiego numeru. warszawskie adresy są nieaktualne a na maile brak jakiejkolwiek odpowiedzi a poza tym jest cudownie, ludzie, jak najdalej od tej firmy!

  3. Marcin Wnuk ★☆☆☆☆

    Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Może sami je piszą? Kilkunastokrotne telefony na infolinię, telefony do tzw. opiekunki, SMS-y które wysyłałem z prośbą o kontakt i NIC. Od 10 dni próbuję się umówić na badanie i wizytę do kardiologa - bez efektu. Coraz bardziej zaczynam wierzyć że to zwykły kant i nabijanie ludzi w butelkę. Składam skargę do Federacji Konsumentów. Federacja ma brzydki zwyczaj nakładania kar na niesolidnych, a najniższa kara to zdaje się 5000. Może to ich otrzeźwi?

  1. Alexander ★☆☆☆☆

    Model biznesowy firmy budzi duże wątpliwości. Zwabili moją matkę obietnicą darmowych badań. Gdy się zjawiła, długo przekonywali ją do bardzo drogiego pakietu. Gdy chciała się zastanowić, sprawdzić działanie oferty przez miesiąc, dwa - odmówili. Badania nie wykonali! Firma, która zbiera klientów przez jawne oszustwo - nie może dobrze działać.

  2. Andrzej Ciupka ★★★★★

    Płacę na fundusz zdrowia a nie mogłem przez pół roku doczekać się na laryngologa. Jak już byłem na wizycie to lekarz zalecił mi spać w skarpetkach. W tym Centrum podoba mi się, że ktoś troszczy się o seniorów. Już ponad miesiąc tu należę a już jestem po badaniach i laryngolog już usunął mi polipy. Tak się cieszę bo czuję się dużo lepiej.Polecam!

  3. Dawid Adamczyk ★★★★★

    Centrum bardzo przyjazne pacjentowi. Korzystam od kilku miesięcy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością obsługi. Na przestrzeni lat nauczyłem się, że czas przy leczeniu jest bardzo ważną rzeczą, a u nich jest on natychmiastowy, bo po badaniach od razu trafiłem do specjalisty, który wytłumaczył mi na co powinienem uważać i co powinienem dokładniej sprawdzić. Te 5 gwiazdek jak najbardziej zasłużone.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Geriatryczne Centrum Medyczne?

Geriatryczne Centrum Medyczne znajduje się przy aleja Włókniarzy 234A, Polesie, 90-556 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Geriatryczne Centrum Medyczne?

Do Geriatryczne Centrum Medyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements