Absolutnie nie polecam chodzić tutaj do okulisty. Stwierdził bardzo poważną chorobę. Zalecił pilny, płatny zabieg. Po konsultacji z innymi lekarzami okazało się, że absolutnie nic takiego w moim przypadku jak stwierdzona choroba nie ma miejsca. Najadłam się stresu, zostałam źle zdiagnozowana, a tylko dzięki zapobiegawczej konsultacji z innymi lekarzami nie zostałam również naciągnięta na pieniądze i nie miałam zbędnego zabiegu.
Zdjęcia
Opinie
-
Zuza Bawej ★☆☆☆☆
-
Maria Tyl ★☆☆☆☆
Człowieka często korzysta z różnych przychodni. Ale z takim traktowaniem pacjenta, jak w tej przychodni nie spotkałam się jeszcze nigdy. Poziom obsługi pań z rejestracji spada do poziomu podłogi. Moja babcia dzwoniła, aby zapisać się na badania. Pani po drugiej stronie mówi bardzo szybko i chaotycznie, więc zostaje poproszona o powtórzenie. Pani z rejestracji oburzyła się strasznie, że ona nie będzie powtarzać milion razy, oczywiście wypowiedziane to w tonie agresji i krzyku. Niby na niektóre badania mają szybkie terminy, ale zdecydowanie wolę poczekać dłużej, ale bez stresu i krzyku ze strony personelu.
-
Alad Sliwinska ★☆☆☆☆
Umówiłam wizytę na USG telefonicznie. Na początku zostałam skierowana przez rejestratorkę do innej ich placówki, niż mnie wpisała (choć pytałam dwa razy o adres). Zanim dotarłam na wizytę trochę pojeździłam po Łodzi, by znaleźć sie pod właściwym adresem. W każdej placówce, w głównej rejestracji napotykałam Panie, które siedzą tam chyba za karę, są bardzo niesympatyczne i z nerwami odpowiadają, że nie będą mi niczego wyjaśniać... (to po co one tam siedzą?). Lekarz, który robił USG to jakaś porażka, zero podejścia do pacjenta, a jego chamskie teksty zostawię bez komentarza... Na całe moje szczęście byłam tam pierwszy i ostatni raz, dobrze że istnieją inne poradnie, które traktują swoich pacjentów z uśmiechem i po ludzku. POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!
-
Martyna Bska ★☆☆☆☆
Dr Felisiak Dermatolog to na miano lekarza chyba nie za bardzo zasługuje. Przybywając na wizytę jak leczę się u różnych specjalistów to takiego braku podejścia do pacjenta jeszcze nie widziałam. Pani doktor kompletnie nie przeprowadziła wywiadu, nie sprawdziła z jakim problemem przyszłam. Na ślepo zaleciał jakieś kremy. Moja wizyta trwała około 3minut? Była to moja pierwsza wizyta i z pewnością ostatnia. Nie słucha kompletnie tego co się do niej mówi, lekceważy pacjenta i z wielką łaską przyjmuje. Może gdyby wizyta odbyła się prywatnie to pieniążki zamydliłyby oczy. Ogólnie nie polecam. Natomiast w rejestracji szybka uzyskana pomoc jednakże straciłam 10 minut na szukanie specjalisty. Zgłosiłam lekarzowi problemy jakie napotkałam usłyszałam „powinny wiedzieć gdzie przyjmuje”. Powinny, a wiedzą daleko od tego odbiega. Czekając dobre 3-4msc za specjalistą nie uzyskałam żadnych kluczowych informacji, które mogłyby mi pomóc w celu z objawami skórnymi. Dr nie sprawdziła skierowania, nie sprawdziła powodu przybycia, nie przeprowadziła wywiadu.. odradzam. Liczyłam na jakieś leczenie informując ile trwa mój przypadek i nic nie pomaga to było tylko „wzruszenie ramionami”.. jeśli chcecie mieć postawioną diagnozę to z pewnością nie u tej Pani doktor.
-
Krzysztof Krzysztof ★☆☆☆☆
Już wcześniej słyszałem wiele negatywnych opinii na temat bałaganu organizacyjnego w przychodni Medyceusz. Niestety, w ostatnim czasie sam przekonałem się o tym na własnej skórze. Ubezpieczyciel skierował mnie na bezpłatne badanie USG właśnie do tej placówki. W dniu wizyty nikt w rejestracji nie wiedział, jak rozliczyć badanie refundowane przez ubezpieczyciela. Byłem odsyłany od jednego stanowiska do drugiego, w kółko między dwiema rejestracjami. Ostatecznie wmówiono mi, że muszę zapłacić z własnej kieszeni – nie tracąc czasu na zbędne wyjaśnienia, ponieważ był to 10.11.2025 a ubezpieczalnia w ten dzień nie pracowała postanowiłem odpuścić i zapłacić. Samo badanie przebiegło już bez problemu. Jednak już następnego dnia dowiedziałem się (telefonicznie), że opłata została pobrana bezpodstawnie i mam się zgłosić osobiście po zwrot pieniędzy. Po 5 dniach stawiłem się w przychodni. Zaczęła się ta sama zabawa: rejestracja 1, rejestracja 2, rejestracja 1. Po dłuższej naradzie czterech pracownic udało się w końcu ustalić szczegóły i dokonano rzekomego zwrotu na kartę. Minął dzień, drugi – pieniędzy nadal nie ma. Zadzwoniłem na centralną infolinię przychodni. Po 10 minutach oczekiwania i walki z automatem udało się połączyć z konsultantką. Poprosiłem o połączenie bezpośrednio z placówką – usłyszałem, że to niemożliwe. Opowiedziałem całą sytuację, w odpowiedzi dostałem… numer telefonu do rejestracji, pod który i tak nie można się dodzwonić. Po kilkunastu próbach udało mi się wreszcie połączyć. Pani po wysłuchaniu historii stwierdziła najpierw, że „to na pewno wina banku”, po czym obiecała, że sprawdzi sprawę i oddzwoni „jutro”. Mamy dziś to „jutro” – ani pieniędzy, ani telefonu. Dodzwonienie się do przychodni nadal graniczy z cudem.
-
Aleksandra Góralczyk ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to za dużo powiedziane, powinny być ujemne, żebym mogła wyrazić swoje uczucia. Pierwszy raz trafiłam tu ze skierowaniem do endokrynologa, nie dość, że moją wizytę przełożono za kolejne pół roku, to pani doktor olała sprawę i przyniesioną poprzednią historię leczenia, odmawiając skierowania do szpitala w celach diagnostyki. Ostatecznie poroniłam w ciągu kolejnego miesiąca. Kolejna wizyta została ponownie odwołana i przełożona za kolejne pół roku, po czym... znów ją odwołano, nowy termin: listopad 2023. Proszę Państwa - tak się nie robi. Rejestracja główna funkcjonuje w bałaganie. Brak informacji czytelnych, gdzie iść, do jakiej rejestracji podrzędnej, żeby cokolwiek załatwić i jak tam dojść. Trzeba czekać w tej durnej kolejce, bo wtrącając się przed obsługiwaną osobę, Panie Was ignorują. Marnotrawstwo czasu! Na pierwszą wizytę z ciążą na NFZ w tym miejscu czekałam dwa miesiące. Kolejny "specjalista" przeszedł tu moje wszelkie wyobrażenia. Czystość gabinetu i toalety dla pacjentów ma wiele do zarzucenia, fotel ginekologiczny nie przykryty żadnym papierem, flizeliną - nic! Pan doktor przerwał moje próby przedstawienia mojego stanu zdrowia, wychodząc chyba z założenia, że taka młoda osoba, to nie ma prawa mieć jakichkolwiek problemów. Pobór cytologii wykonał bez użycia rękawiczek! Tak samo otwierał sterylny wziernik. W badaniu nie było nic z delikatności, sprawiło mi dużo dyskomfortu i bólu, a wręcz mam odczucie bycia poniżoną (mając porównanie do specjalistów, u których byłam prywatnie). Ból utrzymywał się przez kilka dni wraz z nieprzyjemnymi upławami... Do badania przez pochwy założył 1 rękawiczkę... A cała wizyta trwała 10 min. Stanowczo odradzam, chyba że chce ktoś zepsuć sobie nerwy.
-
kosti1122 ★☆☆☆☆
Brak możliwości dodzwonienia się do specjalistów w tym przybytku. Po triumfalnym dodzwonieniu się przybyłem na umówioną wizytę. Przyszedłem 30 min przed wizytą, a po 50 minutach czekania doszedłem dopiero do okienka przy którym stał przede mną tylko 1 klient. Rejestracja opryskliwa i nieprzejmująca się klientem w dodatku nie słucha co się do niej mówi. Na badaniu lekarz z podniesionym głosem chciał wygonić mnie z gabinetu, że się spóźniłem (przez recepcję). Poza tym szafki na rzeczy prywatne są bez kluczyków (podobno klienci pogubili). Jeżeli tak ma też wyglądać wizyta prywatnie to ja podziękuję. Odradzam wizyty w tym miejscu.
-
Katarzyna Jarońska-Nowak (multiarte) ★★★☆☆
Korzystam z tej przychodni min. od 3 lat. Córka ma założoną kartę u pediatry. Obie Panie Pediatry b miłe i rozsądne. Nigdy nie miałam problemów z wydaniem skierowań nawet na życzenie i prośbę. Podejście do dzieci jest. Niestety, ale czeka się na rozmowę z konsultantem od 20min czasem i do1,5godz. ale można robić w tym czasie inne rzeczy. Pod inne nr tel nie miałam problemu z dodzwonieniem się. Coś o lekarzach: Bardzo dobrze poprowadzi i leczy P. alergolog, polecam z całego serca, dzięki niej wreszcie mój stan zdrowia się poprawił. ( Marcelina Przemęcka ) Idealnie trafiłam!!! Ma wątpliwości zleca dalszą diagnostyke. Pani laryngolog burakowata i nieuprzejma, od niechcenia i z przymusu. Widać to po przekroczeniu progu. ( Kaczy.... ) Ginekolog jak to ginekolog, jego nastawienie do ludzi w zależności od zmiany w pogodzie. ( P. Nowak ) Starszy Pan od naświetleń ( Rengen ) taki obojętny, tzw. w swoim świecie. To słyszałam od wielu pacjentów, więc byłam przygotowana. On chyba już tam nie pracuje,bo min.od roku nie widziały jego moje oczy. Potem była młoda Pani na zmiany z Panem tu dla odmiany otwarte i zyczliwe osoby Pan od USG - wyraz twarzy pod tytułem " znów ci pacjenci przeszkadzają mi w piciu herbaty " totalny brak empatii. Do wielu lekarzy i ich podejścia da się przywyknąć. Mimo tego większość skierowań na NFZ mogę zrealizować w tej placówce. Wizyty prywatne cenowo bardzo konkurują z innymi placówkami. Panie od szczepień dla dzieci również w porządku. Jedynie mogę narzekać na rehabilitację. Rehabilitacja, która w niczym mi nie pomogła, pacjenci jak na taśmie produkcyjnej, ścisk, brak świeżego powietrza, nie ma dezynfekcji urządzeń i leżanek. Każdy wchodzi po kolei. Lepiej iść prywatnie, 3 zabiegi i bóle same przeszły, na NFZ nie wyleczą cię. Szkoda było mojego czasu i całej tej procedury, którą trzeba było przejść. Panie w rejestracji, jak to Panie, w większości w takich placówkach jak i w szpitalach mają różne nastawienia. Też są ludźmi. Przyjmują pacjentów przez cały dzień... Trzeba spojrzeć, że Pacjenci też potrafią być irytujący i nieuprzejmi. Jak człowiek pochodzi dłużej i nie będzie to jednorazowa wizyta da radę zaakceptować i przyzwyczaić się do panującej tam atmosfery.
-
Kinga Dzienniak ★☆☆☆☆
Dramat. Pojechałam na badanie, które miałam umówione na niedzielę a światła zgaszone i drzwi zamknięte. Jeszcze w piątek Pani dzwoniła czy potwierdzam wizytę. Człowiek jedzie 50 km w jedną stronę a tu taka niespodzianka. Nie polecam. Dodzwonić również się nigdzie nie można.
-
Agnieszka Polnisiak ★★★★★
Badania okresowe razem z lekarzem medycyny pracy zajęły nieco ponad godzinę :) dużo jest negatywnych opinii dotyczących Pań z rejestracji, aczkolwiek ja nie mam nic złego do powiedzenia na ten temat, Panie mi wyjaśniły po kolei gdzie iść, co i jak. Z resztą, nie idę tam po to żeby zacieśniać przyjaźnie tylko szybko i sprawnie załatwić to co muszę i dzisiaj tak też było. Pozdrawiam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centra Medyczne Medyceusz - Bazarowa?
Centra Medyczne Medyceusz - Bazarowa znajduje się przy Bazarowa 9, Bałuty, 91-053 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centra Medyczne Medyceusz - Bazarowa?
Można skontaktować się z Centra Medyczne Medyceusz - Bazarowa pod numerem +48 426 136 900
Jak można dotrzeć do Centra Medyczne Medyceusz - Bazarowa?
Do Centra Medyczne Medyceusz - Bazarowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku