Niestety nie polecam!!!!!! Rodziłam w tym szpitalu przez CC Był to poród w trybie dyzurowym. Zero poszanowania godności i intymnosci podczas przygotowań do CC przewijający się tabun ludzi w czasie gdzie ja byłam jeszcze badana. Chciałam żeby był ze mną mąż, zostal on jednak wyproszy mimo moich próśb i oczywiście przy CC też nie mógł być na sali że mna i nawet nie pozwolono mu zobaczyć dziecka po porodzie mimo że nie było ku temu podstaw. Brak możliwości kangurowania bo pani położna powiedziała że jest za późno i nikt go nie będzie pilnował go (poród był o 19.40)a nie w nocy. Dziecko przywieziono następnego dnia i ojciec mógł je dopiero zobaczyć Opieka już po CC bez zastrzeżeń położne pomocne i na każdym kroku oferują wsparcie i radę oraz pomoc. Jeszcze jedna uwaga co do pobytu Podczas obchodu lekarz który przyszedł stwierdził że mamy leżeć bez majtek bo tak jest lepiej (chyba dla niego) mimo że byłam po cc
Zdjęcia
Opinie
-
A Nowak ★☆☆☆☆
-
Żaneta ★★★★☆
Rodziłam w salve i jestem zadowolona. Personel bardzo miły i profesjonalny. Sprzęt nowoczesny, codzienne wizyty doradczyń laktacyjnych i fizjoterepeutek. Naprawdę czułam sie jak w prywatnym szpitalu. Odejmuję gwiazdkę za bardzo małe salki (dwuosobowe) i wspólne łazienki. Jedna łazienka przypadała na dwie sale czyli cztery osoby plus ewentualni goście. Nie przeszkadzałoby mi to tak gdyby była czesto sprzątana ale podczas mojego dwudniowego pobytu pani tylko raz ją pobieżnie przetarła, jedynie śmieci były regularnie wybierane. Dla higieny poporodowej przydałoby sie bardziej o to zadbać. Niemniej jednak na pewno wrócę do salve z kolejnej ciąży
-
Alicja Zarębska ★★★★★
Serdecznie dziękuję Pani Doktor Agnieszce Bryjak za pełen profesjonalizm, empatię, życzliwość, fachową pomoc i wsparcie w trudnym procesie leczenia. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaką otrzymuję od Pani doktor i wdzięczna, że w razie jakichkolwiek problemów zdrowotnych zawsze można liczyć na opiekę medyczną na tak wysokim poziomie. Jestem trudnym przypadkiem, mimo to Pani doktor nie skreśliła mnie i nadal walczymy o moje ,,BYĆ''. Gdy człowiek pojawia się na wizycie ze złymi wynikami - Pani doktor zawsze znajdzie wyjście z sytuacji. Dziękuję za czujność. Bez regularnych kontroli i badań byłabym w gorszej sytuacji niż w obecnej chwili. Pani doktor daje nadzieję, która jest tak ważna w życiu pacjenta onkologicznego. Żadne słowa nie określą jak bardzo jestem JEJ wdzięczna.
-
Justyna ★★★★★
Rodziłam w salve poprzez cc. Bardzo polecam, jestem bardzo zadowolona. Personel podczas operacji miły, profesjonalny, wszystko tlumaczacy przez co sam zabieg przebiegał w atmosferze spokoju. Położne ze mną żartowały, co pozwoliło mi się rozluznic i nie odczuwać tak stresu. Wielki ukłon dla pielęgniarki anestezjologicznej (niestety nie pamiętam imienia, Pani w okularach) dzięki której naprawdę się nie bałam. Pobyt na oddziale położniczym również super, położne (naprawde moge chwalic wszystkie) zainteresowane pacjentami, pomocne, zaglądające co chwila na salę. Podziękowania dla pani Irenki i Renaty - doradczyn laktacyjnych, oraz pani Pauliny (?) Fizjoterapeutki uroginekologicznej. Niestety nie zapamiętałam wszystkich imion. Personel na oddziale neonatologii przyjazny, profesjonalny i bardzo empatyczny. Sale nowoczesne, sprzątane kilka razy w ciągu dnia. Polecam te placówkę na miejsce do narodzin potomka. :)
-
Joanna Jaśkiewicz ★★★★★
Dzięki zespołowi szpitala Salve poród nie był aż tak straszny. Jestem pacjentką dr. Wilińskiego od lat i mam do niego ogromne zaufanie, więc wybór był prosty. Już na miejscu wspaniałe położne (szczególnie pani Katarzyna Czajka) sprawiły, że cały czas czułam się bezpieczna. Dziękuję ❤️
-
Angelika Milczarek ★★★★★
Witam . Rodziłam w Szpitalu Salve dwa razy. Pierwszy 21.02.2021 świetna atmosfera , Panie położne sympatyczne dbające mega o dobre samopoczucie pacjentek po porodzie za co ogromny plus , jedzenie pycha , sala codziennie sprzątana przez panie salowe (dla nich również ogromny uścisk ) , pionizacja sprawna , Panie doradcy laktacyjne również codziennie zaglądały czy jest potrzeba pomocy. Lecz gdy wróciłam drugim razem 4.10.2022 nie wierzyłam, że może być jeszcze lepiej ;) trafiłam na ta samą salę a nawet na to samo łóżko co rodziłam córkę. Od pierwszego porodu dużo się nie zmieniło Panie położne przemiłe zawsze usmiechniete , pytały czy wszystko wporzadku zaglądały co jakiś czas . Pionizacja również perfekto . Byłam w szoku , że tak szybko wrócę do siebie po drugim cc . Dziekuje bardzo całemu personelowi za pomoc i opiekę podczas porodów moich dzieci . Pozdrawiamy z Wiktorią i Michałkiem ;)
-
Ewa Remiszewska ★★★★★
Po traumie z pierwszego porodu w pandemii, w szpitalu z niezbyt pochlebnymi opiniami, który zakończył się cesarskim cięciem, szukałam miejsca gdzie zostanę potraktowana godnie, z szansą na poród naturalny i tak trafiłam do Salve. Tak jak sobie wymarzyłam urodziłam synka naturalnie (vbac), zarówno lekarze jak i położne dali mi szansę, wierzyli razem ze mną że się uda i kibicowali mocno. Opieka w czasie porodu jak i po porodzie na najwyższym poziomie, miła atmosfera, a ja nie czułam się wcale jakbym była w szpitalu. Mąż również był dobrze traktowany i mógł ze mną być przez większość czasu mimo obostrzeń, które wprowadzały vezpodstawnie inne szpitale. Dodatkowym zaskoczeniem było pyszne jedzenie ☺️ Bardzo polecam szpital Salve i jeśli jeszcze kiedyś będzie mi dane rodzić, to tylko tam!
-
Marta Turlejska ★★★★★
Moja mama przeszła w tej placówce operacje biodra, ma 74 lata i zależało nam na naprawdę fachowej opiece i jak najlepiej wykonanym zabiegu. Po długich poszukiwaniach odpowiedniego miejsca, mama zdecydowała się na Salve w Łodzi przy ul. Szparagowej i to był bardzo dobry wybór! Operacja przebiegła planowo bez żadnych niechcianych niespodzianek, a cały proces zakwalifikowania mamy do zabiegu choć był bardzo szczegółowy, również ze względu na wiek i choroby towarzyszące, przebiegł bardzo sprawnie. Mama trafiła do doktora Rymera, ale cały personel medyczny w tym panie pielęgniarki w opinii mojej mamy - rewelacja! co dzisiaj nie jest tak oczywiste:)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salve Szpital?
Salve Szpital znajduje się przy Szparagowa 10, Bałuty, 91-211 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salve Szpital?
Można skontaktować się z Salve Szpital pod numerem +48 422 546 460
Jak można dotrzeć do Salve Szpital?
Do Salve Szpital można dotrzeć, korzystając z poniższego linku