Nie polecam pobytu w szpitalu. Przyjechaliśmy 30.12 z 14 dniowym noworodkiem zostaliśmy przyjęcie na oddział zero warunków dla rodzica który jest po ciężkim zabiegu jakim jest cesarskie cięcie niewygodny fotel przez tyle czasu dramat poste sale z łóżkami do których można przenieść pacjentów z rodzicami w odpowiedzi otrzymaliśmy cytuje "trzeba bylo sb pojechać do innego szpitala i nie marudzić "
Zdjęcia
Opinie
-
Norbert Pryszlak ★☆☆☆☆
-
Enderman ★☆☆☆☆
Niestety nie ma skali poniżej jednej gwiazdki :/ Nie przyjeżdżać, krzyczą na pacjentów, przeciągają wyniki na środek nocy. O godz. 22 robią sobie godzinną przerwę na kawkę lub herbatkę zamiast pomagać pacjentom. Tak wygląda sytuacja na SOR, ale reszta szpitala nie jest lepsza.
-
Bogdan ★☆☆☆☆
Byłem z synem na nocnym dyżurze, poza nami byli sami Ukraińcy z dziećmi, musieliśmy czekać prawie 4 godziny aż lekarz ich obsłuży, zajął się moim synem dopiero kiedy wszystkie ukraińskie dzieci były załatwione. Kiedy zwróciłem mu uwagę zaczął mi grozić. Na marginesie w tym roku zapłaciłem już ponad 10 000 zł składek na NFZ.
-
Nikola Pastusiak ★☆☆☆☆
Grzyby się dało dała bym zero już tłumacze dla czego o koło trzeciej w nocy przyjevhałam z miesięcznym dzieckiem że względów wymiotów mlekiem pierwsze co usłyszałam po wejściu na SOR to czy najpierw pojechałam na nocną świąteczną pomoc powiedziałam (nie od razu przyjechałam tutaj ) pielęgniarka powiedziała że zaraz podejdzie (podeszła po 30 minutach )zrobiła kurtki wywiad kazała kierować się do rejestracji przyjęli nas o 3.51 pani recepcjonista powiedziała że zaraz powinien przyjść lekarz .Chce tylko na pomknąć że na Sorze siedziałam tylko ja i moje miesięczne dziecko. O 4.33 dopiero pobrali mu krew do badania i padło magiczne słowo (proszę czekać na doktora ). Po godzinie czekania nie stety lekarz nie przyszedł więc postanowiła opuścić SOR i skierować się do innego szpitala .
-
Kinga Łachnik ★★★★★
Chciałabym wyrazić ogromne podziękowanie oraz uznanie dla całego personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego za wspaniałą opiekę, jaką otrzymaliśmy podczas wizyty z moim synem. Zgłosiliśmy się z raną głowy w okolicy łuku brwiowego. Już od pierwszej chwili spotkaliśmy się z życzliwością, profesjonalizmem i empatią. Cała procedura przebiegła bardzo sprawnie – od rejestracji, przez badanie, aż po szycie rany. Szczególne podziękowania należą się pielęgniarkom, które z ogromnym wyczuciem i serdecznością potrafiły rozładować stres dziecka, zagadując je i tworząc miłą atmosferę. Lekarz chirurg wykazał się pełnym profesjonalizmem – szybko, dokładnie i spokojnie przeprowadził zabieg, tłumacząc wszystko w sposób zrozumiały i budzący zaufanie. Serdecznie dziękuję całemu zespołowi SOR za wspaniałą opiekę, empatię i sprawne działanie. To przykład najwyższych standardów pracy i zaangażowania w troskę o pacjenta – zarówno małego, jak i jego rodziców.
-
Sławomir Krawczyk ★★★★★
Pozytywna opinia. Merytoryczny i pomocny personel. Udzielono kompleksowej pomocy mojemu dziecku. Placówka czysta i schludna. Polecam!
-
Dagger Raven ★☆☆☆☆
Wezwijcie tam na rejestracje jakąś pomoc bo chyba wszyscy nie żyją. Dwie godziny na słuchawie żeby TYLKO ODWOŁAĆ WIZYTĘ, dwa razy pierwszy w kolejce akurat jak mija godzina i zrywa połączenie. Ale o 14:55 automat jak w zegareczku już wszystkich na fajrant wysłał z informacją, że robią do 15:00. Dzięki temu przepadł mi o wiele, wiele bliższy termin w placówce gdzie telefony odbierali w 10 minut. To się nazywa płynność i kooperacja działać między placówkami. Mam propozycję: ELEKTRONICZNY SYSTEM REJESTRACJI WIZYT.
-
Ewa Rogalska ★★★★★
Choć czasem trzeba czekać i czekać, to po wielokrotnym skorzystaniu z usług szpitala z dziećmi jestem bardzo zadowolona i zawsze najpierw tam jadę. Miła obsługa, choć rozumiem, ze pacjenci czasem dokuczają. Zawsze uzyskałam potrzebna nam pomoc i poradę. Dziękuje!
-
Monika Zajdel ★★★★★
Oddział VI - onkologii i hematologii Na SOR wszyscy mili , uspokajali , od razu córka otrzymałam opiekę . Zostaliśmy przyjęci na oddział , przemiłe Panie Pielęgniarki , wyrozumiałe . Lekarze dostępni dla rodziców, na każde pytanie nawet trudne otrzymaliśmy odpowiedź. Dziękujemy.
-
Emilia Kozłowska ★☆☆☆☆
Pani Dagm*** z rejestracji izby przyjęć powinna dawno temu zmienić zawód. Brak podejścia do pacjenta jak i do opiekuna , maseczek wymaga od wszystkich ale sama świeci wymalowanymi ustami . Wszystkie informacje przekazuje z wielkim bólem dup* , ogólny brak szacunku i kultury. Ale za to oddział X Chirurgi dziecięcej nadrobił kulturą i to bardzo. Pielęgniarki bardzo pomocne, pielęgniarka oddziałowa na właściwym stanowisku. Lekarze przemili i uśmiechnięci . Dr Przewratil , dr Kopeć , dr Wysoka to najlepsi specjaliści !!!! Ich polecam każdemu!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Szpital?
Szpital znajduje się przy Sporna 36, Bałuty, 91-738 Łódź, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Szpital?
Można skontaktować się z Szpital pod numerem +48 426 177 790
Jak można dotrzeć do Szpital?
Do Szpital można dotrzeć, korzystając z poniższego linku