Opinie

  1. Tomasz Kaniuka ★★★★★

    Uważam że warto w tym miejscu robić rehabilitację. Grupa ludzi która tam pracuje jest pomocna, a pacjent dopieszczony. Można liczyć na poradę, rzeczową poradę. Szczególnie polecam panią Anetę i pana Marcina - to są osoby które mają rehabilitację we krwi. Dziękuję bardzo za pomoc całego zespołu i polecam wszystkim w razie potrzeby.

  2. Dariusz Stępniak ★★★★★

    Chciałabym wyrazić ogromne uznanie dla Oddziału Chirurgii.Przez 3 dni pobytu spotkałem się z pełnym profesjonalizmem, życzliwością i zaangażowaniem. Lekarze,pielęgniarki i cały personel z wysokimi kompetencjami, cierpliwy,uśmiechnięty, jasno i klarownie wszystko wytłumaczone przed zabiegiem. Także nawet pobyt w szpitalu można wspominać w pozytywny sposób. Całemu personelowi serdecznie za wszystko Dziękuję, i życzę wszystkiego co najlepsze❤️

  3. Piotr Błaszczyk ★☆☆☆☆

    Dziś, po wielu miesiącach oczekiwania, udałem się do szpitala MSWiA do poradni urologicznej. Na korytarzu przed gabinetem przesiedziałem dwie godziny. Miałem nr 14 i godzinę wizyty wyznaczoną na 9.15. Około 11.15 zrezygnowałem. Na korytarzu siedziały jeszcze w oczekiwaniu na wizytę osoby z wcześniejszym niż ja terminem przyjęcia w tym jeden pacjent na wózku inwalidzkim. W międzyczesie do gabinetu wchodzili pacjenci albo bez numeru wizyty albo np z nr 17 nr 27. Mam prawie 70 lat i trudno mi taką organizację pracy poradni i wyznaczania wizyt w niej zrozumieć. Szanowna Poradnio urologiczna, Szanowny Panie Doktorze więcej szacunku dla pacjenta, więcej empatii. Tak dokładnie było dawno temu w PRL-u. Piotr

  1. Sebastian Mankiewicz ★★☆☆☆

    Moja mama leżała na oddziale onkologicznym.Panie pielęgniarki bardzo pomocne i zaangażowane.Pokoje i łazienki czyste.Jedynie otyła pani roznosząca posiłki powinna dbać o higienę osobistą i wziąć porządny prysznic przed pracą.

  2. Mały Podróżnik ★★★★★

    Świetna rehabilitacja. W 10 dni mogłam już swodobne się poruszać. Każdy fizjoterapeuta uprzejmy i znający się na rzeczy.

  3. Magdalena Łuczyńska ★★★★★

    Moja opinia dotyczy zakładu rehabilitacji/fizjoterapii, nie całego szpitala. Jestem absolutnie zachwycona pracą fizjoterapeutów tu pracujących! Kilka osób polecało mi to miejsce i utwierdzam się, że nie bez powodu. Trafiłam z poważnymi problemami kolana, zależało mi na poprawie zakresu ruchu i poprawia się w ekspresowym tempie, poprawia się tez stabilizacja. Chodzę na laser, krioterapię, masaż i ćwiczenia do pana Krystiana i jest super. Widzę tez jak inni fizjoterapeuci (pan Marcin i pani chyba Agnieszka) pracują ze swoimi pacjentami i myślę, że każdy tutaj jest godzien polecenia. Masaże i ćwiczenia bywają bolesne, ale panująca tu atmosfera oraz mnóstwo śmiechu powodują, że nie jest to uciążliwe. :) Podsumowując: + Świetne efekty + Super specjaliści + Fajna atmosfera + Zawsze pilnują, żeby leżanki były zdezynfekowane + Duży wybór zabiegów i przesympatyczna pani(jeszcze inna, niestety nie znam imienia) podczas wstepnej wizyty potrafi super doradzić, co wybrać. GORĄCO POLECAM I DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OSOBOM TU PRACUJĄCYM. :)

  1. Jot Ka ★☆☆☆☆

    Izba przyjęć w tym szpitalu to tragedia. Zarzucanie pacjentowi, że symuluje kiedy nawet nie może stanąć na nodze. Po badaniach nikt nawet nie pomógł wstać z wysokiego łóżka z bolącym kolanem. Głupie komentarze jakby człowiek chciał wyłudzić L4. Że stresu nie spojrzalam na nazwisko ale nie polecam łysego ortopedy w białych super starach. Doktorek nie dosyć,że potraktował mnie jak wariatkę która przyjechała na izbę przyjęć chyba dla atrakcji to nie wykonał niezbędnych badań do postawienia prawidłowej diagnozy która jednak okazała się inna po wizycie u innego lekarza ortopedy. Rutyna i brak empatii u tego "doktora" od siedmiu boleści.

  2. Magdalena Gawron ★★★★★

    Pobyt na chirurgii naczyniowej.Personel bardzo miły i pomocny,oddział czysty,sale dwuosobowe z łazienkami.Czajnik,lodówka i mikrofala dostępna dla pacjentów.Jedzenie świeże ale bez szału,trzeba dobrać swoje. Cały personel na 5+. Do poprawy procedura przyjęcia na oddział.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpital MSWiA?

Szpital MSWiA znajduje się przy Północna 42, Bałuty, 91-425 Łódź, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szpital MSWiA?

Można skontaktować się z Szpital MSWiA pod numerem +48 426 341 100

Jak można dotrzeć do Szpital MSWiA?

Do Szpital MSWiA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements