Serdecznie polecam klinikę stomatologiczną Dentmed. Jestem zadowolona z wysokiego poziomu świadczonych usług, polecam szczególnie dr. Hajdukiewicza, który podchodzi do pacjenta w sposób profesjonalny, wykazuje się dużą cierpliwością oraz serdecznością. Doktor jest kompetentny, dokładny i zaangażowany. Każda z wizyt przebiegała w przyjemnej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z usług kliniki oraz całej załogi, która dokłada wszelkich starań, aby pacjenci czuli się komfortowo podczas wykonywanych zabiegów
Zdjęcia
Opinie
-
Renata Szabelska ★★★★★
-
Ala Gibki ★★★★★
Dentmed to najlepsze centrum stomatologiczne, w jakim miałam okazję leczyć zęby. Pierwszy raz trafiłam tu jeszcze jako nastolatka około 10 lat temu. Teraz, będąc już dorosłą osobą, wróciłam i jestem zachwycona :) pierwsze (piorunujące, bo to niestety bardzo rzadkie) wrażenie zrobiła na mnie Pani, która odebrała telefon, gdy dzwoniłam by umówić wizytę - absolutnie przesympatyczna, bardzo serdecznie Panią pozdrawiam! Oby było więcej takich osób jak Pani :) Wykonywałam w Dentmed dwa zabiegi leczenia kanałowego u Pana doktora Augustyniaka i również zrobił na mnie ogromne wrażenie. Lekarz z powołania, bardzo cierpliwe i obrazowo tłumaczy cały przebieg zabiegu krok po kroku. Doktor uratował mi dwa zęby (mimo, że spodziewałam się, że będą skazane na ekstrakcję), co jako kompletny laik uważam za cud absolutny. Z całego serca polecam również Panią doktor Rogalską, która też jest w moich oczach specjalistą z powołania - ciepła osoba z uśmiechem na twarzy, wszystko tłumaczy, każda wizyta przebiegała bezboleśnie i w bardzo miłej atmosferze. Wizyt u stomatologa boję się jak ognia ale w Dentmed wszystko przebiega sprawnie i aż chce się tu wracać. Lepszego centrum w okolicy raczej się nie znajdzie ❤️❤️
-
Ba Bi ★★★★★
POLECAM WSZYSTKIM Dr.Augystyniak najlepszy dentysta na świecie jeśli chodzi o leczenie kanalowe . Cały personel świetny .
-
Wioletta_ta ★★★★★
Polecam usługi stomatologiczne w Dentmed. Mam teraz cudowny uśmiech, perfekcyjny zgryz, brak bruksizmu, profesjonalnie wykonaną higienizację, młodzieńczy wygląd, dużo komplementów i mnóstwo pogody ducha. Teraz mogę wystąpić w Sanatotium Miłości. Piękny uśmiech to największe bogactwo i zdrowie jakie warto sobie zafundować, a całe szczęście i radość życia sama przychodzi. Pozdrawiam wspaniałą ekipę lekarzy i cudowne asystentki❤️❤️❤️
-
Kasia Kaplita ★★★★★
Serdecznie polecam zabieg higienizacji u Pani Andżeliki. W trakcie całego zabiegu krok po kroku wyjaśnione co będzie w danym momencie wykonywane, co zapewnia pełen komfort i spokój pacjenta. Pani Andżelika to bardzo miła i sympatyczna osoba. Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług tego gabinetu! Z miłą chęcią wrócę na ponowny zabieg za jakiś czas!
-
Elzbieta W ★★★★★
Polecam nowoczesne, doskonale wyposażone Centrum Dent med a w szczególności p. dr. Hajdukiewicza. Rzeczowo i spokojnie wyjaśni wszystkie kwestie związane z leczeniem. Jest kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, dokładny i delikatny. Zaangażowany w proces leczenia. Wzbudza zaufanie. To zdecydowanie stomatolog o doskonałej praktyce i świetnym kontakcie z pacjentem. Jest pozytywnie nastawiony i z pasją wykonuje swoją pracę, więc wizyty w tym gabinecie to przyjemność. Każda z wizyt przebiegała w miłej atmosferze ze strony p. doktora i personelu. Przemiłe p. asystentki. Pan dr. Hajdukiewicz i p. asystentki dokładają wszelkich starań, aby pacjent czuł się dobrze i komfortowo. Praca została wykonana po mistrzowsku, rzetelność i ogromne zaangażowanie p. dr. Hajdukiewicza sprawiły, że w końcu mogę swobodnie się uśmiechać. Pełen profesjonalizm, 100 % zadowolenia jako pacjent, uświadomienie po pierwszej wizycie, że wizyta u dentysty nie musi kojarzyć się tylko z bólem, ogromna w tym zasługa p. Dr. Hajdukiewicza. Zdecydowanie i gorąco polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dentmed?
Dentmed znajduje się przy Wiejska 22, 56-400 Oleśnica, Dolnośląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Dentmed?
Do Dentmed można dotrzeć, korzystając z poniższego linku