Opinie

  1. Grażyna Markowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam laboratorium. Zła diagnoza wycinka histopatologicznego (nowotwór złośliwy) spowodowała niepotrzebny stres i wydatki. Pół roku jeździłam po Polsce na konsultacje onkologiczne i robiłam różne badania na własną rękę (włącznie z ponownym badaniem wypożyczonego źle zgiagnozowanego materiału). Dzięki temu udało mi się wykluczyć przyszłego zabójcę przed pierwszą wizytą w Koperniku w ramach "szybkiej terapii onkologicznej". Wszystko kosztowało mnie około 15 tys. złotych i mnóstwo nerwów oraz intratną posadę, bo skupiłam się na diagnozie i ratowaniu życia zamiast na pracy, przez co umknęła mi pewna szansa. Od tego czasu minęły już ponad cztery lata i cieszę się dobrym zdrowiem. To laboratorium natomiast omijam szerokim łukiem i wszystkim innym też polecam zrobić to samo.

  2. Natalia Bartosik ★☆☆☆☆

    Serdecznie odradzam wizyty z dziećmi, trójka dzieci łącznie z moim 11-miesięcznym synem wyszła pokłuta dwukrotnie bez pobranych badań!! Jest to żałosne i bardzo narcystyczne nie umieć przyznać się, ze się nie potrafi! Nie pozdrawiam tęgiej, młodej Pani z dnia 13.12.2023r. Czasem warto walnąc się w pierś i przyznać, a nie powodować traumy u dziecka. Radzę wychodzić z gabinetu jak tylko ujrzą państwo ta kobietę, szkoda dzieci.

  3. Regina Sękowski ★★★★★

    Miejsce przyjazne pacjentom. Szybko i solidnie a wyniki przesyłane są do przychodni kierującej w ciągu 1-go dnia. Polecam

  1. Agnieszka Szulc ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa na rejestracji!!! Na moje pytanie: czy mogę odebrać wyniki online lub osobiście Pani odpowiedziała " Nie bo nie! , będą przesłane do poradni! , nie wiem kiedy !". Odniosłam wrażenie, że ta osoba pracuje za karę ( dziś sobota ) . Oczekuję trochę więcej kultury osobistej i życzliwości dla klientów.

  2. Aneta Jagieła ★★★★★

    Polecam w 100%!!! Bardzo miła i fachowa obsługa!!!

  3. Wojtek Wojtek ★☆☆☆☆

    Pomijając wyrzuty (oto, że w ogóle żona przyszła z dzieckiem na pobranie krwi i jakieś dziwne uwagi, że ona tu pracuje na umowę zlecenie i chce iść do domu jak najszybciej) to tak wygląda ręka 2 MIESIĘCZNEGO dziecka po pobraniu krwi z palca. ODRADZAM I PRZESTRZEGAM.

  1. Lech Kubera ★★★★★

    Jestem pod WIELKIM wrażeniem fachowości laborantki pobierającej próbki. Ukąszenie komara jest dziesięciokrotnie bardziej bolesne. W innych laboratoriach po pobraniu moja ręka w zgięciu łokcia zwykle była fioletowa. Tym razem po trzech minutach nie było śladu. Musiałem to napisać. LK

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej?

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej znajduje się przy Juliana Ursyna Niemcewicza 17/19, Górna, 93-024 Łódź, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej?

Do Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements