Opinie

  1. Artur Bartkowiak ★☆☆☆☆

    Diagnosta na siłę szuka wad i nieprawidłowości w pojazdach zwłaszcza wiekowych, gdzie wiadomo że podwozie nie będzie perfekcyjne , z nadgorliwością odstrasza potencjalnych klientów . Stanowczo nie polecam... Arogancja i pycha oraz przesadna krytyka wzbudząją podejrzenie działania nie uczciwego w złej wierze gdy dokonuje kontroli pojazdu przeznaczonego do sprzedaży. Chyba że ma w tym swój interes?

  2. Grzegorz Grzegorz ★★★★★

    Nie wiem skad te złe opinie sie biora... Dla mnie to jest jakies nieporozumienie, Pan diagnosta bardzo w porzadku, zna sie na tym co robi, doradzi, pokieruje, konkretnie, rzeczowo i z poczuciem humoru, ja polecam jak najbardziej!!! Pozdrawiam

  3. Dikee ★☆☆☆☆

    Byłem tam 1raz bo nie widziałem ale późnej zaczęli ludzie mówić że to najgorsza stacja kontroli pojazdów w całym Wałbrzychu, obsługa nie miła i arogancka, bez kultury osobistej i mieli rację diagnostyka przyczepi się nawet że kontrolka świeci, no dosłownie znajdzie każdą usterkę żeby tylko dać negatywny wynik szczerze nie polecam i zalecam omijać bo straszna chamówa , Pan Makłowicz chyba tak miał na nazwisko bardzo nie uprzejmy

  1. Mariusz Badiura ★★★★★

    Byłem na przeglądzie 03062023. Super stacja oraz profesjonalizm diagnosty. Będę polecał stacje i diagnostę z niesamowitą wiedzą

  2. Tomasz Baranowski ★☆☆☆☆

    02.03.2023 godzina 19.30. Pan odmawia wykonania przegladu pojazdu tłumacząc się że nie będzie o tej godzinie robił przeglądu. Pojazd który wtedy obsługiwał był na ostatnim etapie, ponieważ Pan schodził do kanału. Cały przeglad poprzedniego samochodu trwał 10 minut, ponieważ stałem i obserwowałem. Mało tego... Diagnosta był bardzo oburzony tym, że ktoś w godzinach pracy śmie jeszcze zrobić przeglad, na unformacje o tym, że zamieszczę tą opinie, zaczal być bardzo arogancki mówiąc, że mogę sobie dodać nawet 40 opini i On ma to gdzieś wyśmiewając mnie i obgadując z klientem którego auto właśnie obsługiwał. Droga firmowe, czas zmienić swoje godziny pracy bo to nie pierwsza taka akcja, albo zmienić swoich pracowników. W te 30 minut piątkowego wieczoru zdążyłem zrobić przeglad u konkurencji, Umyć auto i o 19.58 byc pod domem, gdzie ten "Pan" powinien dopiero kończyć pracę. I radzę Panu doagnoscie Ustawić sobie dobrze zegarek bo chyba się Panu śpieszy mówiąc mi o 19.30 że jest 19.40. Nie polecam. Inna sytuacja z innym diagnostą również była nie miła gdzie podjechałem autem wyższej klasy i za sprawdzenie na szarpakach wziął 100zl, a dwa dni wcześniej za auto przeciętnie wyglądające, za również tan sam zakres, ten sam diagnostą wziął 50zl. To jest zwykle chamstwo i oszustwo nafajace się na mniej niż 1 gwiazdkę. Uważajcie!

  3. Harry Zombie ★★★★★

    Fantastyczna i profesjonalna obsługa na wymaganym poziomie. Idealne miejsce do przeprowadzenia kompleksowo dokładnej usługi.

  1. Ilona Marcin ★★☆☆☆

    Średnio na jeża.Prace swoją starszy pan wykonuje,ale tak z uprzejmością i kulturą to średnio.Teraz w dobie klienta i jego oczekiwań to naprawdę średnio,ale ujdzie w toku.Lokalizacja dobra i z odpowiednim podejściem to klienci by walili drzwiami i oknami a tam to tylko pojedynczy klient.Ale i tk pozdrawiam.

  2. Bartosz Plewa ★☆☆☆☆

    17.32, prawie 30 min do zamknięcia stacji, Pan już sprząta i uznaje ze 15 minutowej roboty weryfikacji poziomu świateł nie zrobi i zaprasza w poniedzialek. Właścielowi polecam to zweryfikowac. Nie mam problemy z kończeniem pracy o 17.30, ale wtedy niech godzina zamkniecia będzie 17.30 a nie 18.00.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Speed Car?

Speed Car znajduje się przy Kolejowa 2, 58-300 Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Speed Car?

Można skontaktować się z Speed Car pod numerem +48 501 752 348

Jak można dotrzeć do Speed Car?

Do Speed Car można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements