Nie polecam! Naprawa auta trwała 2 miesiące. O jakiekolwiek szczegóły musiałam dzwonić codziennie przez 2-3 tygodnie, bo szef ciągle mnie zbywał. Później dopiero dowiedziałam się co i jak z autem. Po jakimś czasie po odbiorze auta pojawił sie wyciek oleju, nie udało nam się umówic w ramach gwarancji, aby ustalić przyczynę ponieważ zbywano mnie do czasu, aż firma ogłosiła upadłość. Musiałam kolejny raz naprawiać auto na własny koszt mimo tego, że przyczyna wycieku oleju była zwiazana z naprawą auta w tym warsztscie. Jeżeli nadal firma funkcjonuje radzę omijać ją z daleka chyba że chcecie się wdać w dodatkowe koszty związane z naprawą rzeczy, które "mechanicy" przeoczyli.
Zdjęcia
Opinie
-
Agnieszka Bożyk ★☆☆☆☆
-
Сергей Лав ★★★★★
Witam serdecznie, wymieniałem uszczelkę pod głowicą, trochę więcej czasu zabrała ta usługa, ale z pewnością polecam warsztat. Jeszcze uwagą na rachunek komunikacji z klientem, czasem ciężko się dodzwonić, ale z uwagi na ich dużą ilość klientów , można poczekać.
-
Zioleczko 450 ★☆☆☆☆
Ze zleceniem pojawiły się nieścisłości. Podczas odbioru głowicy okazało się, że nie została wykonana usługa szlifowania zaworów na trzy kąty oraz nie zostały powiększone gwinty pompo wtrysków z m6 na m8. Obiecano mi, że zostanie to wykonane poza kolejką i wysłane paczką. Po odbiorze paczki okazało się, że zawory nadal nie były zrobione na 3 kąty. Ponadto tuleje (wszystkie 4) pod pompowtryski osadzone niewspółosiowo - może to kwestia kilku setek, ale widoczne gołym okiem - z jednej strony gniazda widać próg z aluminium pod tuleją, z drugiej już nie. Na koniec największe rozczarowanie: z 8 zaworów (nowych, do nowych wymienionych prowadnic) tylko jeden trzymał szczelność idealnie. Smuci to tym bardziej, że nie robiłem presji czasu, bardzo zależało mi na skrupulatnym wykonaniu. Nie wszystko jesteśmy w stanie wykonać we własnym zakresie, ale sprawdza się powiedzenie, że jak chcesz mieć zrobione porządnie - zrób sobie sam. Finał był taki, że zawory musiałem powypinać, we własnym zakresie podocierać i dopiero uzyskały one pełną szczelność. Trzy kąty już sobie odpuściłem. Pozdrawiam mimo wszystko K. Ziółkowski Zdjęcia z próby szczelności już po dotarciu we własnym zakresie.
-
Krzysztof Trybuszek ★☆☆☆☆
Nie polecam tych pseudo mechaników.Zrobili głowice i oddali z nieszczelnymi zaworami .Po zalaniu naftą zawory od razu ciekną a oni twierdzą że to normalne. Współczucia dla klientów którzy odbierają głowice z takimi zaworami. Panowie krowy paść to może nie będzie za trudne bo głowice to dla was jakaś wyższa matematyka. Głowica oddana z uszkodzonym czujnikiem temperatury,po co wykręcać skoro można uszkodzić, przecież to nie mój czujnik a klient kupi sobie nowy - DRAMAT. Uwaga Ostrzegam wszystkich , omijajcie z daleka tych paproków i kowali jeżeli nie chcecie zostać oszukani
-
Przemysław Kopras ★★★★☆
Jeden z lepszy warsztatów w Świdnicy. Samochód oddany z awaria trzymali tydzień bo szukali powodu. Tak więc dociekliwi i to plus
-
Artur Partyka ★★★★★
Zawsze dobry kontakt, fachowo i szybko. Szukając nowego mechanika i przeglądając okolicznych miałem mieszane uczucia, po opiniach. Tutaj poszedłem z polecenia i nie żałuję. Zawsze rzetelnie wykonana usługa oraz co istotne zawsze naprawy i usterki przy przeglądzie zgłaszane, ze stanem faktycznym, bez wymyślania popsutego bulbulatora od przekładni wihajstra ;)
-
Albert Wartowski ★★★★★
Bardzo dziękuję za szybkie zrealizowanie usługi planowania głowicy, Panowie znają się na swoim fachu, praca wykonana bardzo starannie, miła Pani przyjmująca zlecenie, już tego samego dnia zadzwoniła do mnie, że głowica jest już gotowa do odebrania. Serdecznie pozdrawiam całą ekipę i dziękuję bardzo!
-
Magdalena Szymanek ★★★★★
Nasz asx był jednym wielkim wadliwym autem (nie wiedzieliśmy jak bardzo!). Szczególnie podziękowania dla Pana Mechanika Damiana i całej załogi- dzięki Wam nasze auto po gruntownym remoncie silnika wróciło sprawne do rodziny! Jasny kosztorys, ewentualne modyfikacje były konsultowane z nami na bieżąco. Dziękujemy i wrócimy! Polecam każdemu.
-
Race and fun ★★★★★
Gorąco polecam ten serwis, Pan Mariusz zastał mnie w podbramkowej sytuacji - wyrwana świeca z gniazda. Bardzo szybko przyjechał na miejsce swoim serwisem mobilnym, zdiagnozował przyczynę i naprawił gniazdo w mojej głowicy na poczekaniu! Niezwykle drobiazgowo i profesjonalnie podszedł do tematu, którego niektóre warsztaty w ogóle się nie podejmują. Pan Mariusz dokonał naprawy dosłownie na ulicy, w miejscu gdzie się awaryjnie zatrzymałem. Dzięki temu uniknąłem konieczności wzywania lawety i do domu wróciłem na kołach. W dodatku cała usługa była w bardzo dobrej cenie. Jeszcze raz polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Warsztat samochodowy Świdnica. BJB GŁOWICE?
Warsztat samochodowy Świdnica. BJB GŁOWICE znajduje się przy Inżynierska 6, 58-100 Świdnica, Dolnośląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Warsztat samochodowy Świdnica. BJB GŁOWICE?
Można skontaktować się z Warsztat samochodowy Świdnica. BJB GŁOWICE pod numerem +48 501 640 532
Jak można dotrzeć do Warsztat samochodowy Świdnica. BJB GŁOWICE?
Do Warsztat samochodowy Świdnica. BJB GŁOWICE można dotrzeć, korzystając z poniższego linku