Opinie

  1. podmoto PL ★★★★★

    Umówione na godzinę, ogarnięte sprawnie i bez zbędnej zwłoki.

  2. Zdzisław Płoski ★★★★★

    Gdyby nie czujne oko inspektora na Stacji Kontroli Pojazdów RS Serwis przy Szybowcowej 25, być może zakończyłbym nagle swoją karierę za kierownicą dziewiątego z rzędu samochodu, a zarazem czwartej skody (czarnej fabii 1896 ccm). Podczas rocznego przeglądu tam właśnie wykryto zapowiedź poważnej awarii w układzie hamulcowym. Chwała i dziękczynienie kontrolerom z RS Serwisu! zpl

  3. Piotr Pilarski ★☆☆☆☆

    Byłem drugi raz, niestety ostatni, tak jak pisali inni w komentarzach, wypunktowanie wszystkiego, byle by musieć wrócić i zostawić więcej pieniędzy. Po pojechaniu do mechaników nawet oni nie wiedzieli co "diagnosta" miał na myśli.

  1. Maciej ★★★★★

    Ostatnio byłem na przeglądzie drugi rok z rzędu i nie mogę mieć zastrzeżeń. Bez problemu umówiłem się na godziny popołudniowe (po 16). Zgodnie z deklaracją, całość trwała około 30 minut. I dostałem za darmo pokrowiec na dowód. ;)

  2. ania x ★★☆☆☆

    Przegląd trwał prawie godzinę. Okazało się ze po prostu nikt nie pofatygował się aby oddać mi kluczyki i papiery. To mój pierwszy przegląd w życiu, myślałam ze tyle trwają czynności a nie ze obsługa ma cię gdzieś i samemu trzeba upominać się o samochód

  3. PETERSON STUDIO Radwanice ★★★★★

    Polecam. Swietna obsluga, na orzeglad wszedlem o umowionej godzinie. Wielki plus za dlugie godziny otwarcia. Przeglad bezproblemowy i szybki. Na miejscu przyjemna poczekalnia dla klientow. Dodatkowo pokrowiec na dowod gratis.

  1. Kacper Adamowicz ★☆☆☆☆

    Bardzo słabe wrażenie, brak poszanowania czasu klienta umówionego na konkretną godzinę. Diagnosta jak się okazuje niekompetentny, -stwierdził, że samochód posiada reflektor w wersji angielskiej, gdzie źródło światła wymagało jedynie regulacji, której Pan diagnosta nie był chętny nawet zweryfikować pomimo wspomnienia, że wszystkie znaki i homologacje odpowiadają naszym warunkom, co oznacza, że nie ma możliwości aby reflektor był angielski.

  2. Jan Oleksy ★★★★★

    Rewelacja! Zostawilem auto na przegladzie, diagnosta poczekal na mnie, zebym sam otworzyl drzwi, gdyz klamka czasem sie zacina. Pan mogl wystawic negatywny wynik badania, a tego nie zrobil. Badanie rzetelnie omowione, podejscie do klienta godne pochwaly i nasladowania. Na pewno przyjade za rok :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Kontroli Pojazdów Wrocław?

Stacja Kontroli Pojazdów Wrocław znajduje się przy Szybowcowa, Fabryczna, 54-130 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Kontroli Pojazdów Wrocław?

Można skontaktować się z Stacja Kontroli Pojazdów Wrocław pod numerem +48 512 110 780

Jak można dotrzeć do Stacja Kontroli Pojazdów Wrocław?

Do Stacja Kontroli Pojazdów Wrocław można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements